زندگي نامه 5 تن از شخصيت هاي محبوب بازي ها در چارچوب طنز

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
سلام در جواب همه دوستان در مورد ابهامات داستان god of war باید عرض کنم که داستان بالا رفتن کریتوس از کرونوس در شماره 1 و 3 گاف نیست اگه توجه کنید در شماره 1 شهر ارواح بر دوش کرونوس باعث 3 روز طول کشیدن رسیدن به قله شد که در شماره های بعدی (2 و 3) این عذاب بر دوش کرونوس نبود و مانند دیگر تایتان ها شده بود (اطلسgod of war:COO psp یا گایا god of war 3) در ضمن باید قدرت بالهای ایکاروس رو هم که در شماره دو گرفت در نظر بگیرید. در مورد سفیدی پوست کریتوس و خطهای قرمز هم باید بگم این دو مورد کاملا با هم متفاوت هستند این مورد رو در نسخه زنجیر های المپ متوجه میشید که از سفیدی پوست به عنوان روح اسپارتا و از خطهای قرمز به عنوان خشم اسپارتا یاد شده که اولی بعد از کشتن زن ودخترش میشه ولی خطهای قرمز از زمان فرمانده ای کریتوس در اسپارتا هستن وداستان دیگه ای دارن (رجوع به نسخه های زنجیرهای المپ و رو ح اسپارتا) در اخر باید بگم که 5 نسخه god of war جزء معدود گیم های بدون گاف هستند پس لطفا حاشیه سازی نکنید چنانکه متن گذاشته شده در مورد داستان 7 یا 8 مورد گاف داره مثل اینکه بعد از اینکه کریتوس پاندورا رو پیدا می کنه اریس بهش ستون پرت نمی کنه بلکه یه درخت پرت می کنه و... که نمی خام ایراد گیری کنم در کل متن خوب بود ممنون.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
در اخر باید بگم که 5 نسخه god of war جزء معدود گیم های بدون گاف هستند پس لطفا حاشیه سازی نکنید چنانکه متن گذاشته شده در مورد داستان 7 یا 8 مورد گاف داره مثل اینکه بعد از اینکه کریتوس پاندورا رو پیدا می کنه اریس بهش ستون پرت نمی کنه بلکه یه درخت پرت می کنه و... که نمی خام ایراد گیری کنم در کل متن خوب بود ممنون.
داداش گلم حالا چرا ميزني قصدبنده فقط انتقال مطلب اصلي بوده كه به نظرم كامله و در ضمن بيشتر جنبه طنز داره و حالا فرق يك ستون و درخت چيزي نيست كه بخوايم ازش ايراد بگيريم.

ولي بازم ممنون از توجهت و ممنون از توضيحاتت;)

---------- نوشته در 10:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:03 PM ارسال شده بود ----------

پست اول آپديت شد

:arrowu:

پست اول آپديت شد

:arrowu:

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
ممنون از داستان دوم واقعا خوب بود. دستت درد نکنه. فکر کنم شوخی با سری و داستان های رزیدنت اویل هم جالب بشه .;)
در مورد داستان GOW هم قصد ایراد گیری نداشتم صرفا جهت اطلاع بعضی دوستان بود . ممنونo:-)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ممنون از داستان دوم واقعا خوب بود. دستت درد نکنه. فکر کنم شوخی با سری و داستان های رزیدنت اویل هم جالب بشه .;)
در مورد داستان GOW هم قصد ایراد گیری نداشتم صرفا جهت اطلاع بعضی دوستان بود . ممنونo:-)
خواهش ميكنم ولي يه حرفي رو ميزنم دروغ هم نميگم بنده اول در مورد Leon نوشته بودم ولي در حين تصحيح كردن متن به خاطر يك اشتباه صفحه مرورگرم رو بستم و همه پريد و بعد تصميم گرفتم تا نيكو رو بزارم;)
نه آقا اين چه حرفيه شما بزرگواري;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
داستان جدید هم خوب بود ولی یه بدی داشت!
نکات طنز آمیز توی () به قدری زیاد شده بود که هم بی مزه میشد(چون تند تند میرسیدی بهشون!) و هم نمی ذاره داستان رو بفهمیم:d
داستان کریتوس عالی بود! یه پاراگراف رو با جدیت دنبال می کردیم یوهو تو پرانتز یه شوخی میزاشتی منفجر میشیدیم:d
هرچیزی به اندازه خوبه ;)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
داستان جدید هم خوب بود ولی یه بدی داشت!
نکات طنز آمیز توی () به قدری زیاد شده بود که هم بی مزه میشد(چون تند تند میرسیدی بهشون!) و هم نمی ذاره داستان رو بفهمیم:d
داستان کریتوس عالی بود! یه پاراگراف رو با جدیت دنبال می کردیم یوهو تو پرانتز یه شوخی میزاشتی منفجر میشیدیم:d
هرچیزی به اندازه خوبه ;)
چشم سعي ميكنم تو قسمت هاي بعدي متن رو جالب تر و بهتر كنم;)
ممنون بابت توجه و نظرت;)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ممنون امیر کارت حرف نداشت :d استعدادت کم کم داره منفجر میشه :d

امیر منم با این دوستمون که ازش نقل قول کردی موافقم ، داستان بقیه کاراکتر ها رو به همون شکل کریتوس ادامه بده و بزار یکم خب داستان رو هم بفهمیم :|:d

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ممنون امیر کارت حرف نداشت :d استعدادت کم کم داره منفجر میشه :d

امیر منم با این دوستمون که ازش نقل قول کردی موافقم ، داستان بقیه کاراکتر ها رو به همون شکل کریتوس ادامه بده و بزار یکم خب داستان رو هم بفهمیم :|:d
قربونت برم منو با اين استعداد بايد ببرن لاكهيد مارتين:d

چشم سعي ميكنم تو قسمت هاي بعدي متن رو بهتر و پوياتر كنم:d;)

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
تعريف از خود نباشه تو بايد به من افتخار كني:d

مثل یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر