رییس Xbox میخواهد توم ریدر، آنچارتد Xbox One باشد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
47507347880261810599.jpg

فیل اسپنسر، رییس بخش Xbox مایکروسافت اعتراف کرده که کنسول Xbox One نیاز به یک بازی Action Adventure، چیزی در حد Uncharted سونی نیاز دارد و امیدوار است که توم ریدر بتواند این خلع را پر کند.

ایشان در پاسخ به سوال Eurogamer که آیا این حرکت (انحصاری کردن) در راستای مقابله با عنوان Uncharted 4 A Thief's End بود، پاسخ داد:

"به طور حتم. من طرفدار پروپاقرص سری آنچارتد هستم و آرزو داشتم که چیزی در آن سبک را بر روی Xbox One داشته باشیم. ما قبلا چند پروژه را شروع کردیم و نیم نگاهی به آن ها داشتیم، اما در حال حاظر چیزی در آن کیفیت نداریم. این یک فرصت بسیار عالی برای ماست."

هفته قبل و در کنفرانس گیمزکام مایکروسافت، بحث انحصاری بودن عنوان Rise of The Tomb Raider دقیقا مشخص نشد اما اکنون این مسئله تایید شده که این بازی به صورت انحصار زمانی در دست Xbox One هست و این عنوان بصورت آزادانه میتواند بر روی دیگر پلتفرم ها نیز منتشر شود. منتهی اینکه این "مدت" چقدر به طول خواهد انجامید، فعلا مشخص نیست.

آخرین ویرایش:

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
تلاش خوبیه و من این تلاش رو می ستایم
به هر حال آرزو بر جوانان عیب نیست.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
فیل اسپنسر کارش درسته
ماکروسافت خیلی خوش شانسه یکی مثه فیل رو داره

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
جزو محالات اندر محال!! توم رایتر و مقایسه اش با، شاهزاده آنچارتد!! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مگه آنچرت یه تقلید از تومب ریدر نبود ؟ :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حالا از بحث انحصار بازی که بگذریم. توم ریدر از خیلی از جوانب اصلا از آنچارتد چیزی کم نداره. گیم پلیش خیلی روون و لذت بخشه. مکانیک بازی فوق العادست. کاراکتر خیلی کاریزماتیکی داره. خلاصه واقعا کلاس کاریش بالاست. فقط ایراد عمدش اینه که مشکل روایی داره. غیر از اینکه شخصیت پردازیش زیاد جالب نیست و اگر زیبایی ظاهری لارا نبود کسی بهش توجه نمیکرد داستان خوبی هم نداره.
ولی از اونطرف آنچارتد نقطه قوتش روایت داستانه. شما کافیه فقط آنچارتد 2 رو یکبار بازی کنی اونوقت سالی و نیت و الی و کلویی میشن مثل دوستان نزدیکت انگار 20 ساله میشناسیشون. توم ریدر باید یه تغییر خیلی محکم تو روایت داستانس بده تا بتونه رقیب در خوری برای آنچارتد باشه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اینقدر استودیوهای فرست پارتیشون بیکفایت هستن که عرضه ساخت یه کلون ساده رو هم ندارن.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اینقدر استودیوهای فرست پارتیشون بیکفایت هستن که عرضه ساخت یه کلون ساده رو هم ندارن.

از این به بعد میگیم که با شما در این زمینه مشورت کنن .:)

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
مرسی عمو فیل :bighug: ماهم میخواهیم :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب حرکت خیلی Cunning و حساب کتاب پشت سرش بود.....متاسفانه Tomb Raider فعلا از دست رفت برای ما (تا اطلاع ثانوی) من از Square Enix شاکی هستم برای این تصمیم، مایکروسافت برای خودش کار بدی نکردش....ولی اینکه آیا Tomb Raider میتونه یه آنچارتد دیگه باشه یا نه......پرسش اینجاست که آیا Crystal Dynamics یه Naughty Dog دیگه هست؟ :)
Uncharted خودش با الهام از Tomb Raider بوجود اومد ولی استدیو سازنده Tomb Raider حالا سعی کرد یه بازی مثل Uncharted بسازه و موفق هم بود، Reboot واقعا جذابی رو دیدیم ولی اگر درست یادم باشه خود سازنده اعلام کرده بود که بازی با اومدن Definitive Edition تازه شروع به سود دهی کرده بود، حالا اگر بازی روی پلتفرم های دیگه عرضه نشه و فقط روی Xbox One ی که فروش آنچنانی هم نداشته بیاد به نظر خودشون واقعا به مرحله سوددهی آنچنانی خواهد رسید؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من که توم رایدر بازی نکردم فقط چیزی که بود برای اینکه ببینم چطوریاست نسخه آخر رو روی پلی3 بازی کردم ولی چیزی که بود اصلا" و ابدا" توی کلاس کاری آنچارتد نیست !!
اما اینکه مدیریت ماکرو داره تلاش های مثبتی میکنه که یه محیط رقابتی ایجاد کنه خودش عالیه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان قبل این که Tomb Raider رو بکوبید بدونید دارید به چه IP ـی چه نسبت هایی میدید با تشکر.

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
مگه آنچرت یه تقلید از تومب ریدر نبود ؟ :D

دقیقا همینطوره! من قشنگ یادمه حدود 5-6 سال پیش که اولین تریلر از آنچارتد اومده بود من و داداشم نشسته بودیم و داشتیم میدیدیمش که یهو با هم گفتیم این بازی چقدر شبیه توم رِیدر ـه! یعنی آنچارتد چیزی بود که خیلی از توم ریدر الهام گرفت، حالا ببینید چی شد که بعد از این همه سال، توم ریدر جدید باید تقلیدی از همین آنچارتد باشه!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این vg استاد headline زدن هست :D این هدلاین ینی فرنچایز تومب رفته زیردست ماکرو

بدبخت گزارشگر یوروگیمر پرسیده نسخه جدید تومب واسه مقابله با آنچارتد4 هست واسه تعطیلات 2015 اونم گفته بله :D
درضمن برای اینکه تومب تبدیل به آنچارتد بشه باید سازندش ناتی داگ باشه :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر