ریموت پلی رسمی سونی برای ویندوز و مک

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ببینید با WiFi اگه 2.5GHz باشه مشکل پیدا میکنه و باید با 5GHz کار کنید که این بستگی به AP شما داره. از طرفی بین AP و PS4 نباید هیچ مانعی باشه

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
سلام بفرما

uluyq1e8c3003v3apvoq.png
داداش من دو تا احتمال میدم:
1- این که دسته ps4 رو رو به خود کنسول متصبل میکنی و میخوای بازی کنی که ریموت پلی قطع میشه
2- این که از وایرلس استفاده میکنی، از کابل لن استفاده کن و خبر بده

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داداش من دو تا احتمال میدم:
1- این که دسته ps4 رو رو به خود کنسول متصبل میکنی و میخوای بازی کنی که ریموت پلی قطع میشه
2- این که از وایرلس استفاده میکنی، از کابل لن استفاده کن و خبر بده

سلام
بله به کنسول متصله به صورت بی سیم و با لن هم کامپیتر به مودم و از مودم به کامیپتر وصله

ببینید با WiFi اگه 2.5GHz باشه مشکل پیدا میکنه و باید با 5GHz کار کنید که این بستگی به AP شما داره. از طرفی بین AP و PS4 نباید هیچ مانعی باشه

میشه بیستر توضیح بدید منظور شما از AP چی هستش؟

Last edited by a moderator:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
بله به کنسول متصله به صورت بی سیم و با لن هم کامپیتر به مودم و از مودم به کامیپتر وصله

میشه بیستر توضیح بدید منظور شما از AP چی هستش؟

دسته باید با سیم به لپ تاپ وصل بشه و اگه جداش کنید و بیسیم به کنسول وصلش کنید ریموت قطع میشه
مورد دوم هم منظورم مودم wifi بود

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستان من رو ویندوز 10 نصب کردم برنامه رو . وقتی لپتاپ و کنسول رو Pair میکنم فقط صدای منو و Sharing و Options و PS میان :| کلا تصویری نمیاد . کسی راه حلی داره ؟

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوستان من رو ویندوز 10 نصب کردم برنامه رو . وقتی لپتاپ و کنسول رو Pair میکنم فقط صدای منو و Sharing و Options و PS میان :| کلا تصویری نمیاد . کسی راه حلی داره ؟
داداش اگر صفحه سیاه میاد تنها راهش اینه که درایور کارت گرافیکت اخرین نسخه باشه. درایورو ابدیت کن حل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر