رکورددار گینس Xbox Gamerscore در حال تلاش برای رسیدن به امتیاز 1000,000

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
bestever_610.jpg

Raymond Cox در حال حاضر رکورددار بیشترین Gamerscore XBOX در جهان است و رکورد او در گینس هم ثبت شده و حالا او در نزدیکی امتیاز 1000000 قرار گرفته است. Cox تا الان توانسته 986,475 امتیاز را کسب کند و هدف اون کسب امتیاز 1000000 است.

millionscore_610.jpg

همچنین Raymond Cox قصد دارد رکورد بیشترین امتیاز ثبت شده در یک روز را هم بشکند که چیزی در حدود 17000 امتیاز است.البته این تلاش و پشتکار از دید مسئولین مایکروسافت پنهان نمانده و او از طرف Larry Hyrb یک کنسول Xbox One و یک عضویت نامحدود Xbox Live Gold را نیز دریافت کرده است.باید دید او تا کجا قصد دارد این رکورد را ادامه دهد.شمام میتوانید از این لینک Cox's Twitch live stream استریم زنده اونو مشاهده کنید.

منبع

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
چه فشاری به بعضی دوستان وارد شده اینجا!:d

اصلا به فرض طرف سرکار نمیره و پول داره و داره زندگیشو میکنه و به جای کار کردن روزی 8 ساعت بازی میکنه بعد میره با دوستاش بیرون و ورزش میکنه و آخر شبم میخوابه(به دلایل اسلامی نمیتونم بگم دقیقا با کی میخوابه:d)

خب اشکال کار چیه؟b-)
اگه یه نفر به عنوان مثلا گرافیست 8 ساعت پشت میز بشینه زل بزنه به مانیتور اشکال نداره ولی اگه بازی کنه عوارض خیلی زیادی داره!!!:|

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان تو بازی سنتر همچین مسخره میکنن انگار الان المپیک مدال آوردن یا رقیب تجاری بیل گیتسن!شما دوستانی که مسخره میکنید کجا رو گرفتید؟حداقل این آقا Gold اش نامحدوده و یه استریمش تو تویچ کلی ببیننده داره:)
به قول یه بنده خدایی خوبه گیمرین و یه گیمر رو مسخره میکنید

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
این دوستمون گفتن هرچی به اندازش خوبه . میشه بگی کجای حرفش مشکل داشت که سریع جبهه گرفتی ؟
الان شما بشینی صبح تا شب بازی کنی کسی اجازه نداره به شما سرکوفت بزنه ؟
این اقای رکورد دار از نظر من یه loser به تمام معناس . خداییش مگه ادم چقدر عمر میکنه که بخواد اصل جوونیش رو بشینه فقط بازی کنه ؟ اخرش که چی ؟ یه x1 بهم بدن با gold life time ؟
الان که 23 سالمه به شدت پشیمانم که چرا قبلا وقت زیادی ‍‍‍‍‍‍‍‍رو پای بازی کردن و اینترنت گذاشتم . با اینکه هیچ وقت خیلی زیاده روی نمیکردم ولی همون میزان زمانی که واسه اینجور چیزا گذاشتم برام کابوسه .
فقط کافیه یه اتفاقی یا یه تغییر بزرگ و مثبت تو زندگیتون ایجاد بشه که این گیم بازی کردن و تو نت پلاس بودنتون کم تر بشه اونوقت میقهمین منظورم چیه .
حرف هم بیشتر با اون دوستانی بود که 24 ساعت تو BC فعالیت دارن و یا مشغول بازی هستن . هیچوقت به این فکر کردن که اخرش چی ؟ چه سودی
داشته بازی کردن ؟ به جز وقت تلف کردن :d
کلان از رو تجربه یه چی براتون گفتم.خراب نشین سرم :d
داداش گلم من میگم همه چیز به موقعش خوبه گشتن نت وبازی کردن و ورزش کردن نگاه کن ما سطح فکرمون پایین یه جوان اندازه من اوج ارزوهاش اینکه که با یک دختری صبحت کنه اصل جوانی باید بگردی باید تفریح کنی تا جوان هستی نگاه این اقا بازی مردن دوست داره به کار های دیگه اش هم میرسه

- - -ویرایش - - -

راستش دوران نوجوانی زیاد بازی میکردم(حداقل4ساعت در روز) که خوب طبیعیه ادم بخاطرش سرکوفت بخوره! ولی از وقتی وارد دانشگاه شدم دیگه کمش کردم و نهایت 8 ساعت در هفته بازی میکنم باز هم میگم بازی کردن به اندازش خوبه و میتونه توانایی مغز رو هم بالا ببره ولی وقتی زیاد بازی میکنید شما رو از اصل زندگی منحرف میکنه چون با بازی کردن نه میتونید مهارت های اجتماعی کسب کنید و نه پول در بیارید در ضمن اگر زیاد بهش وابسته بشید باعث تنبلی وکم تحرکی و اضافه وزن هم میشه بدنتون هم خودش رو با این شرایط وفق میده و هر کاری براتون سخت میشه البته اینایی که میگم فقط در موار افراط هست مگر نه متعادل و منطقی وقت بذارید ضرر که نداره هیچ فایده هم داره کلا ادم باید سعی کنه مغزش رو به یک کار خاصی عادت نده در نهایت لذت اونکار هم رفته رفته براش کم میشه مثلا من یک زمانی خیلی فیلم میدیدم که این دیگه باعث شده فیلم دیدن برام بی مزه بشه و نهایت بتونم فقط ماهی یک فیلم رو بزور ببیینم چون دیگه واقعا حوصلش رو پیدا نمیکنم علتش هم اینه وقتی شما یک فعالیت جالبی رو تجربه میکنید مغز شما شروع به ترشح دوپامین میکنه وقتی اون فعالیت زیاد تکرار شه کم کم ترشح دوپامین کم میشه تا این که به حدی میرسه که دیگه خیلی کم میشه اونوقت دیگه شما واقعا از اون فعالیت لذت نمیبرید کلا ادم تعادل رو تو هر کاری حفظ کنه ضرر نمیکنه افراط محکوم به شکسته
کلا روزی 2 ساعت ورزش کنی تمام عوارضی که گفتی از بین میره

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
الان قشنگ اصطلاح دیگ به دیگ میگه روت سیاه اینجا صدق میکنه د اخه به این میگین بیکار یه نگاه به خودتون بندازین لااقل بعد دکمه ارسال پستو بزنید:D
دمش گرم واقعا زحمت کشیده

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
کلا ما جرممون اینه که ایرانی هستیم :| معنیشم اینه که هر کسی که یه کاری بکنه، اصلا جنبه های خوبش را نمیبینیم. کلا تو کار ترول کردن هستیم. یه دنیا دارن از این پسره خوب میگن، فقط اینحاست که کارش را میبرن زیر سوال :| اینم هنری هست دیگه :d

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
برای ما این شخص یه فرد بیکار و علاف و.... نام گرفته!
یکی از اصول روانشناسی که بهش هرم فردی میگند.
انسانها تا زمانی که نیاز های مرحله قبلی هرم رو برطرف نکنند نمیتونند به معنای درست مرحله بعد رو درک کنند.
غذا و زنده ماندن بعد امنیت و مسکن و همینطور هرم رو ادامه بدین تا به سرگرمی و لذت و.... برسید.(بحث طولانیه خلاصش کردم)
حالا ۹۰ درصد ما که هنوز توی طبقات ابتدایی این هرم درگیریم نمیشه اون فرد رو درک کنیم.
تو من و ما اگه کار اونو بیهوده میدونیم چون باید بجمبیم تا ا تورم شغل مناسب همسر مسکن و پوشاک و.... عقب نمونیم ولی وقتی طرف این مشکل رو نداره یا براش از اهمیت بالایی برخوردار نیست نمشه بهش علاف گفت.
ما هم اگه تمام نیازهای اولیمون بر اورده بشه برای تفریح و حس لذت کارهای عجیب انجام میدیم!
یکی از دلایلی که رکوردار گینس توی جهان سوم کمتره و به ظاهر فیلسوف و.... بیشتر!
حتلا این پسر هم gf هم شغل و هم پول داره نگران بحران هایی که ما دچارشیم هم نیست!
حالا تموم کارهای ما برای افرادی که در مناطق جنگ زده زندگی میکنند حکم دیوانگی داره!

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
حالا چون این آقا اچیومنتش به یک ملیون رسیده به یک انسان بیکار تبدیل شده !!!! اگه تروفی میگرفت قضیش فرق میکرد !! لحظات بازی کردن با کنسول های پلی استیشن یه نوع عبادت محسوب میشه :dبیکاری نیس که :)

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
این دوستمون گفتن هرچی به اندازش خوبه . میشه بگی کجای حرفش مشکل داشت که سریع جبهه گرفتی ؟
الان شما بشینی صبح تا شب بازی کنی کسی اجازه نداره به شما سرکوفت بزنه ؟
این اقای رکورد دار از نظر من یه loser به تمام معناس . خداییش مگه ادم چقدر عمر میکنه که بخواد اصل جوونیش رو بشینه فقط بازی کنه ؟ اخرش که چی ؟ یه x1 بهم بدن با gold life time ؟
الان که 23 سالمه به شدت پشیمانم که چرا قبلا وقت زیادی ‍‍‍‍‍‍‍‍رو پای بازی کردن و اینترنت گذاشتم . با اینکه هیچ وقت خیلی زیاده روی نمیکردم ولی همون میزان زمانی که واسه اینجور چیزا گذاشتم برام کابوسه .
فقط کافیه یه اتفاقی یا یه تغییر بزرگ و مثبت تو زندگیتون ایجاد بشه که این گیم بازی کردن و تو نت پلاس بودنتون کم تر بشه اونوقت میقهمین منظورم چیه .
حرف هم بیشتر با اون دوستانی بود که 24 ساعت تو BC فعالیت دارن و یا مشغول بازی هستن . هیچوقت به این فکر کردن که اخرش چی ؟ چه سودی
داشته بازی کردن ؟ به جز وقت تلف کردن :d
کلان از رو تجربه یه چی براتون گفتم.خراب نشین سرم :d
پس تو تو سایتی که تخصصش بازیهای ویدیویی هست چیکار میکنی؟:|:d

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
نمیفهمم چطوری تحمل کرده اینقدر امتیاز جمع کرده:dباید مراقب خودش باشه مغزش به فاک نره:d

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
اصلا کی گفته این یارو نفر اول جهانه !!! این یارو نفر چهارم جهانه و چون آمریکایی هست توی بوق و کرنا میکنن.
اینم مدرک تاپیک کلا اشتباه هست:d
Page 1 - Xbox Live Gamerscore Leaderboards

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من یجا خونده بودم پسره چنتا ایکس باکس با رجین های مختلف داره این طوری مثلا یه بازی با رجین ژاپن تموم میکنه همه اچیومنت هاشو می گیره همون بازی رو با رجین pal تموم میکنه دوباره اچیومنت هاش ثبت میشه یعنی 2 بار.:|
ما هم انقدر پول دار بودیم می تونستیم نزدیکش برسیم.بعضی 10 برابر این bo2 بازی می کردن تو لایو :D

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
تازه نفر اول جهان اصلا اسپانیایی هست و اون رکورد اچیمنت رو زده با این حال دوست دارن به یه فرد آمریکایی رکورد گینس رو بدن این بنده خدا که خیلی با نفر اول توی اچیمنت فاصله داره من بررسی کردم به سه نفر اول اصلا هدیه ای از طرف ماکروسافت داده نشده و چون این آمریکایی هست و خونش رنگین تره بهش گلد نامحدود و کنسول مجانی دادن اینم یه تبعیض دیگه ماکروسافت بین کشورهای مختلف دنیا !!!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
به نظر من هدف از بازی لذت بردن هست و اگر قرار بشه هدف جمع کردن اچیومنت و تروفی بشه دیگه لذتی در کار نیست و میشه اعتیاد. با تمام این اوصاف به این معتاد اچیومنت ها و گیم اسکور تبریک بسیار میگوییییییییییییم چون کار هر بز نیست خرمن کوفتن !!:d
امیدوارم مثل رو اشتباه نگفته باشم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر