رو نمایی عنوان بزرگ Ubi

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
یوبی امروز راس ساعت 10 به وقت گرینویچ و 1:30 به وقت ایران از عنوان بزر گ خود در XBL رو نمایی کرد این بازی چیزی جز
Ghost Recon: Future Soldier
نبود. هنوز اطلاعات کاملی در دست نیست و ما منتظر به روز شدن XBL هستیم.
این بازی به دست بخش فرانسوی یوبی ساخته میشود سبک بازی FPS - Guerra moderna هست (فرانسوی. انگلیسی این میشه tactical FPS اگه درست بگم) این بازی برای Q4 2010 تایید شده.
منبع MondoXbox
منبع VG247

ویرایش
نسخه دموی Multiplay این بازی تابستان عرضه میشود و تمام کسانی که Splinter Cell: Conviction را برای X360 خریداری کرده اند میتوانند این نسخه دمو را دریافت کنند.​

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
نکات جالبی داره:

UbiSoft در مورد پلتفرمش سخنی نمیگه.
بازی در XBL معرفی شد.
نسخه دموی Multiplay این بازی تابستان عرضه میشود و تمام کسانی که Splinter Cell: Conviction را برای X360 خریداری کرده اند میتوانند این نسخه دمو را دریافت کنند.

حالا پیدا کنید پرتقال فروش را !.

Ubisoft confirms PS3 version of Ghost Recon: Future Soldier

اتفاقا پرتقال فروش سریع پیدا شد...

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
For those wondering: We will tell more about the PC version later
تو توئیتر کیمی چی نوشته:laughing::laughing:
http://twitter.com/UbiKimi/status/8855803180
من از این جمله یه چیز میفهمم اونم اینه که حداقل نسخه پی سی هم در کاره ولی حالا دیرتر بیاد یا سبکش فرق کرده باشه یا غیره را خدا میدونه باید صبر کنیم.

ویرایش جدید:نسخه پی سی هم تائید شد:laughing::laughing:
http://www.thelostgamer.com/2010/02/09/ghost-recon-future-soldier-confirmed-for-ps3-and-xbox-360/

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
امیدوارم سوم شخص باشه چون اول شخصش که برای pc بود اصلا جالب نبود احتمالا fps که گفتن برای pc و برای کنسولها سوم شخص هستش

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
یکی از بهترین خبرهایی بود که توی این چند وقت شنیدم، ولی من بیشتر دوست داشتم یه R6 ِ جدید رو رونمایی کنن، ولی GR هم خوبه...

من امیدوارم اول شخص باشه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یکی از بهترین خبرهایی بود که توی این چند وقت شنیدم، ولی من بیشتر دوست داشتم یه R6 ِ جدید رو رونمایی کنن، ولی GR هم خوبه...
رینبو سیکس که کلا نابود شد! سبکش بیشتر اکشن شوتر هست تا تکنیکال شوتر
تنها بازی درست حسابی توی این سبک همین بازی هست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
والا تو سایت vg247 نوشته که بازی برای ps3 - 360 - wii عرضه خواهد شد و هنوز هیچ صحبتی در مورد نسخه pc نشده است.

در ضمن اعلام کردن هر دو نسخه 360 - ps3 کیفیت یکسانی دارند و هردو در یک زمان عرضه میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر