روی چه درجه سختیی بازی میکنید؟؟؟!

Difficulty?!?

• مجموع رای دهنده‌ها
    99

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
با سلام

اینجا بگید رو چه درجه سختی یا همون Difficulty بازی ها رو تموم میکنید؟

Very Easy

Easy

Normal

Hard

Very Hard

زیاد جو نگیرتون الکی بزنید وری هارد

اینا توی بازی های مختلف فرق میکنه!
مثلا توی CoD میشه Vetran و ... توی FIFA مثلا میشه Legendry و World class و ...
دیگه خودتون باید بفهمید:D
:D

آخرین ویرایش:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
من همیشه نرمال. و بعد درجات سخت تر. معمولا هم به همین صورت درجات قفل شده هستن(اشاره به رزیدنت اویل ها و همچنین سری دویل می کرای)

uchiha mehran

کاربر سایت
Aug 1, 2012
43
نام
mehran
بستگی داره !! اگه واسه بازی 400 سال صبر کرده باشم تا بیاد رو بالا ترین درجه مثه DmC (از نفلیم شروع کردم تا هون ار هل هم رفتم )
اگه برم الکی یه بازی بخرم حوصلم سر نره و زیاد در موردش مطالعه نکرده باشم از نرمال شروع میکنم

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
من معمولا ایزی بازی میکنم چون دیگه مثله قدیم حوصله ندارم ... ولی بعضی بازی هارو ۲ دفعه تموم میکنم که دفعه دوم هارد میرم

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
بستگی به بازی داره
مثلا بازی مثل خدای جنگ رو (کل سری رو) روی همه ی درجات سختیش بازی کردم.چون بازی تکراری نمیشه و خیلی هم دوستش دارم.ولی اگه بازی معمولی باه رو نرمال و ایزی میرم و اگه بدون بازی مونده باشم میرم سراغ درجه های بالاتر.

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
من cod رو فقط رو وتران میرم رو درجه های دیگه واقعا برای من عذاب اوره اما بازم بستگی به بازیش داره مثلا اگه گاد اف وار باشه رو همون ایزیشم نمی تونیم بریم :d

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
بستگی داره !
همه بازی ها رو روی نرمال میرم دور بعد روی هارد ! و وری هارد.
ولی بازی ای مثل فوتبال و ریسینگ و اینا از همون اول روی وری هارد .نزارم روی وری هارد عذاب وجدان میگیرم :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من خودم معمولا بازی هایی که چند بار رد کنم دفعه اول و دوم روی Normal میرم دفعه سوم به بعد روی Hard میرم!
توی بازی های فوتبال هم:
توی FIFA اول میزارم روی Regular بعد یک چند روز بازی میکنم قلقش دستم میاد بعد میزارم روی Professional بعدش یک چند وقت بازی میکنم بعد میرم بعدی البته این فیفا رو که هر چیم بازی کنی از بس سخته آدم به این راحتیا نمیتونه روی Legendry بازی کنه!
بر عکس PES همون اول میزارم روی یکی مونده به آخری یک چند وقت میرم بعد میزارم Top player بعد از اون دیگه اینقدر راحت میشه دیگه به هر تیم 4-5 گل میزنم:D برا همین PES ـم کنار گزاشتم خیلی آسونه

----
:D

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
مثل مــــــــــــــــرد میرم از gcw یک ترینر توپ میگیرم. جلو چشاشو یارو وایمیستدم. هفتیرو میکنم تو حلقش.:d

بعد اگر یک ضرب کش هم داشته باشه فعال میکنم که الاف نشیم. دو ساعته بریم برای باس آخر.:d

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دوست عزیز به عنوان تایپیک دقت کنید بحث در خصوص درجه سختی بازی بود، با ترینر که درجه سختی معنی نداره عزیز، به نظر من کسی که از ترینر استفاده میکنه اصلا بازی نمیکنه ( بازی کردن با استفاده از ترینر شبیه این میمونه که مثلا داری جدول حل میکنی و پاسخ جدول هم جلوت قرار داره و تو فقط نقش پر کردن خونه های خالی از روی جواب ها رو داری به این میشه گفت جدول حل کردن یا وقت تلف کردن ) و گیمر محسوب نمیشه و بنده به هیچ عنوان قصد توهین ندارم چون هر کس عقاید خودشو داره(شاید یکی اونجوری جدول حل کنه دیگه :))) و من هم معمولا بسته به بازی normal و Hard رو انتخاب میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر