رویداد معرفی پلی استیشن 5 به تعویق افتاد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
اکانت رسمی پلی استیشن با انتشار توییتی اعلام کرده است که رویداد موردانتظار معرفی کنسول نسل بعدی خود را به تعویق انداخته است.

dual-sense-1.jpg

این اکانت با انتشار بیانیه زیر این خبر را تایید کرده است:

ما تصمیم گرفته‌ایم رویداد PlayStation 5 در روز چهارم June را به تعویق بیندازیم.
در حالیکه درک می‌کنیم که گیمران سراسر جهان مشتاق دیدن بازی‌های PS5 هستند، الان زمان مناسبی برای جشن نیست و فعلا میخواهیم عقب بایستیم و اجازه دهیم تا صداهای مهم‌تری شنیده شود.
سونی اطلاعات بیشتری درباره تاریخ جایگزین ارائه نداده است.

Continue reading...

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
طبیعی بود این لغو مراسم و احتمالش زیاد بود.

قتل یه سیاهپوست با کمال خونسردی توسط یه پلیس سفید پوست موضوع بشدت حساسیت زایی هست و واکنش ها نه صرفن به یه قتل بلکه ترس از مساله بزرگتر که همون نژادپرستیه واکنش برانگیزه.
این مورد تو جامعه ای که برای ازادی های فردی و برابری جنسیتی و نژادی کلی هزینه و کشته داده , میتونه یه هشدار باشه!

در کل در مقابل این موارد معرفی سونی و چند تا بازی اهمیتی نداره و سونی کار درستی کرد بنظرم.
بعضی مواقع ادم ها یادشون میره انسانیت اصل زندگیه.
سونی محاله برا کرامت انسانی این کار مسخره رو کرده باشه. میتونست برگزار کنه و توی اپنینگ مراسم تصویر جورج فلوید رو بیاره و یه پیامی هم برا امریکا بفرسته و دهن ترامپم سرویس کنه. اینا بهانس. یعنی شما فک میکنی اگه نمایش سونی توی ابان ۹۸ بود و توی ایران این تعداد میمردن باز هم سونی مراسمشو کنسل میکرد? محاله که کنسل کنه. چون نه تنها سونی و نه هیچچچچ شرکت بزرگ و کوچیکی دلش برا کرامت انسانی نمیسوزه. نگاه همشون به مقوله ی انسان صرفا دید سرمایه داری و اقتصادی هست. مردم براشون عابر بانک هستن. اگرم مراسمشو کنسل کرد برای از دست ندادن بازار بود و بس. وگرنه اگه تو امریکا یه سیاه پوست مرده, تو جای جای جهان دادن خیلیا کشته میشن یا میمیرن...

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
یعنی شما فک میکنی اگه نمایش سونی توی ابان ۹۸ بود و توی ایران این تعداد میمردن باز هم سونی مراسمشو کنسل میکرد?
بله کنسل میکرد.سونی با کشتن و نژاد پرستی بشدت مخالف هست.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,531
نام
امین
سونی محاله برا کرامت انسانی این کار مسخره رو کرده باشه. میتونست برگزار کنه و توی اپنینگ مراسم تصویر جورج فلوید رو بیاره و یه پیامی هم برا امریکا بفرسته و دهن ترامپم سرویس کنه. اینا بهانس. یعنی شما فک میکنی اگه نمایش سونی توی ابان ۹۸ بود و توی ایران این تعداد میمردن باز هم سونی مراسمشو کنسل میکرد? محاله که کنسل کنه. چون نه تنها سونی و نه هیچچچچ شرکت بزرگ و کوچیکی دلش برا کرامت انسانی نمیسوزه. نگاه همشون به مقوله ی انسان صرفا دید سرمایه داری و اقتصادی هست. مردم براشون عابر بانک هستن. اگرم مراسمشو کنسل کرد برای از دست ندادن بازار بود و بس. وگرنه اگه تو امریکا یه سیاه پوست مرده, تو جای جای جهان دادن خیلیا کشته میشن یا میمیرن...

مورد اول اینکه شما تو شرکت سونی نیستی که دلیل قطعی این کار و بدونی.
مورد دو این کار بنظر من و یه عده مسخره نیست!
مورد سوم چرا باید دهن ترامپ و سرویس کنه؟!
مورد چهارم بازم شما نمیتونی بگی هیچ شرکتی دلش برای کرامت انسانی نمیسوزه چون توی ریز کارها و شاید کمک هاشون به نهادهای بشردوستانه نیستی.

اینکه تفاوت این مدل مرگ و اونم بدست پلیس خود کشور و با کشته های جنگی یا .. مقایسه میکنی متاسفانه باید بگم بحث با شما با کمال احترام واسه من بیهودس.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
مورد اول اینکه شما تو شرکت سونی نیستی که دلیل قطعی این کار و بدونی.
مورد دو این کار بنظر من و یه عده مسخره نیست!
مورد سوم چرا باید دهن ترامپ و سرویس کنه؟!
مورد چهارم بازم شما نمیتونی بگی هیچ شرکتی دلش برای کرامت انسانی نمیسوزه چون توی ریز کارها و شاید کمک هاشون به نهادهای بشردوستانه نیستی.

اینکه تفاوت این مدل مرگ و اونم بدست پلیس خود کشور و با کشته های جنگی یا .. مقایسه میکنی متاسفانه باید بگم بحث با شما با کمال احترام واسه من بیهودس.
شما دلیل اصلی لغو مراسم رو از کجا فهمیدی? شما هم داخل سونی نیستی.
اصل احترام گذاشتن به این موضوع و اعتراض کردن مسخره نیس. اما کنسل شدن مراسم به خاطر این موضوع مسخرس. برای همدردی راه دیگه ای هم هست.
دهن ترامپ هم به این علت همون توییت ای که زده بود و گفت تیر ها میان...
کشته های جنگی? منظورم ابان ۹۸ بود! اونا هم در اعتراضات به حقشون کشته شدن. جنگی نبود. من کل حرفم اینه که اگه این اتفاق دقیقا توی ایران میفتاد ایا سونی لغو میکرد? اگه جوابتون مثبت هست تاحالا نمونه ای مشاهده کردید?
اگر هم احترام گذاشتن به کرامت انسانی فقط برا کشور امریکا یا چندتا کشور اروپاییه, پس دیگه اسمش کرامت انسانی نیس. اسمش ارزش به کرامت یه عده ی خاص هست.
نیازی هم به ادامه ی بحث نیست. چیز مهمی نیس که ادامه میدا کنه یا نکنه. موفق باشی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بله کنسل میکرد.سونی با کشتن و نژاد پرستی بشدت مخالف هست.
این شرکت های بزرگ یا corporation ها فقط و فقط به فکر خودشونن، خاورمیانه رو بگیم هیچی، سونی اگه به فکر حقوق بشر بود خودشو موقع تظاهرات هنگ کنگ (که وضع اونجا فوقا لعاده افتضاح بود و خیلیا کشته و یا گم شدن) و یا مسائلی که برای اقلیت اویغور چین پیش اومد نشون میداد، ببینید سر هنگ کنگ کلی شرکت غربی و امریکایی کاملا خفه شده بودن و یا دولت چین رو ساپورت میکردن (اکتیویژن بلیزارد، که یه بازیکن esports رو حتی بن کردن بخاطر اینکه هنگ کنگ رو ساپورت میکرد)، حالا الان همون اکتیویژن بلیزاد اومده دم از حقوق بشر و همدردی میزنه :-j:-j:-j

الانم فقط بخاطر مارکتینگ و Pr اومدن نمایش رو عقب انداختن، الان اگه مراسمشون پخش میشد 1. به اندازه کافی دیده نمیشد 2. یه عده میگفتن: ای سونی پدرسوخته نژاد پرست و بی احساس :-"

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,531
نام
امین
اصل احترام گذاشتن به این موضوع و اعتراض کردن مسخره نیس. اما کنسل شدن مراسم به خاطر این موضوع مسخرس. برای همدردی راه دیگه ای هم هست.
کشته های جنگی? منظورم ابان ۹۸ بود! اونا هم در اعتراضات به حقشون کشته شدن. جنگی نبود. من کل حرفم اینه که اگه این اتفاق دقیقا توی ایران میفتاد ایا سونی لغو میکرد? اگه جوابتون مثبت هست تاحالا نمونه ای مشاهده کردید?
اگر هم احترام گذاشتن به کرامت انسانی فقط برا کشور امریکا یا چندتا کشور اروپاییه, پس دیگه اسمش کرامت انسانی نیس. اسمش ارزش به کرامت یه عده ی خاص هست.

ادامه این بحث که خب مشخصه به کجا میره از اون بابت گفتم ادامه ندیم.
من نگفتم 100 درصد تصمیم بشر دوستانه و ...گفتم ما با قطعیت نمیتونیم دلیل اصلی رو بدونیم و قضاوت کنیم و بگیم شرکت ها 1 سنت هم کمک های مردمی ندارن!

کنسلی مراسم هم خب گفتم به نظر یه عده درست و یه عده نادرسته.
تو بعضی جاها مقایسه شد که الان کلی جنگ تو دنیاست و ادم کشته میشه که منظورم اون بحث ها بود.

راجب مسائل داخلی به طبع چون اینجا فروم گیم هست نباید زیاد روش مانور داد و کسی منکر این نشد که اینجا جون ملت شریف نیست!!!!!!!!!!!!!
در مورد اینکه اگه تو ایران مورد پیش بیاد وعکس العمل ها و چی میشه , باز من میگم اتفاقی که نیوفتاده رو من قضاوت نمیکنم که چی میشه!
مگه اینکه بتونم اینده رو ببینم!

بحث در کل تفاوت دیدگاه و اثر گذاریش تو جوامع مختلف بود.

بنظرم تو شرایطی که ایجاد شده نشون دادن چند تا بازی و سرگرمی انچنان مهم نیست که بخوام بخاطرشون نق بزنم و ایراد بگیرم وقتی بیشتر دنیا و ادم هاش تحت تاثیر یه اتفاق بد هستند همین.

الان نشد دو هفته دیگه میبینم :D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
983
نام
Ahmad
درود بر شما بابت اشاره مستقیم و صریحتون.روح هموطنان مظلوم که جرمی جز جان به لب آمده نداشتن شاد.
هیچ ارادتی به ترامپ ندارم و انتقادات زیادی وارد هست به صحبتها و همینطور سیاستهای او.
ولی متاسفانه با این حرفش در مورد رسانه های جریان اصلی موافقم.
البته اینکه در مورد احقاق حق یک نفر هم فریاد زده بشه ستودنی هست و به خودی خود بد نیست.قطعا باید متاسف باشیم که حین بازداشت به دلیل استفاده از یک اسکناس جعلی 20 دلاری،فردی جان خودش رو از دست بده.ولی بیشترین اعتراض ها و فریادها همونجا زده شد.فیلم بردار هم هنوز زنده هست خدا رو شکر.

ولی ......................
بگذریم.اندکی صبر برای ما ایرانیها آسون هست.سونی هم امیدوارم با دست پر تر از شرمندگی هوادارها در بیاد.
فعلا امیدم به زندگی اینه که لست 2 و گوست به فاصله یک ماه.برای یکی مثل من یعنی چند ماه متوالی دوپامین:-bd<:-P

• Like
Reactions: The Pale King

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
یه چیزی بگم من بین بحثتون یه مقدار اف تاپیک با عرض پوزش از مدیران.
زیاد دیدم قبلا جاهای مختلف که این حرفو میزنن چرا وقتی سفیدپوست ها کشته میشن کسی اعتراض نمیکنه یا مثلا یه مرد کشته میشه کسی از حقوق مردها دفاع نمیکنه و تو فروم هم خیلی میبینیم.
فارغ از مسائل سیاسی و بولد شدن یسری مسائل به دلایل سیاسی اینا همش ریشه در تاریخ داره شما دارید الان رو نگاه می کنید که این مسائل مقداری نسبت به گذشته کمتر شده وگرنه تو طول تاریخ همیشه این سفیدپوست ها بودن که سیاه ها رو به بردگی گرفتن و نژاد برتر میدونستن خودشون رو یا همیشه مردها بودن که جنس برتر بودن و زن ها وظیفه شون خلاصه میشد تو آشپزخونه و بچه آوردن و بزرگ کردن. الان درسته که این مسائل خیلی کمتر شده نسبت به گذشته ولی خب ظلمی که به این اقشار شده در طول تاریخ باعث میشه که موقع کشته شدن یه سیاه پوست به دست یک سفیدپوست یا یک زن توسط یک مرد واکنش ها شدیدتر باشه چون همه رو به یاد اون دوران میندازه.
امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
این برخورد دو گانه من درک نمی کنم شما برو تو تاپیک 20/20 ببین کی داره چی میگه بعد به من گیر بده اونجا یک هفتس هر چی میخوان میگن و هیچ عکسالعملی از شما نمیبینیم حالا من یک تک پست دادم و هیچ ترولی داخلش نبوده فوری میایی و گیر میدی! بعدم شما باید یک مرزی بین ترول و نظر شخصی بگزاری نمیشه که تو تاپیک ها همه به به و چه چه بکنیم و هرکی کوچکترین نظر مخالفی داد فوری بزنمیش.

سونی از روزی که تاریخ مراسم رو اعلام کرد تا میتونست تبلیغ کرد برای مراسم ، حتی کلی هزینه کرد و در تلویزیون تبلیغ کرد . بعدش شما میگی اینا بهونه ست و سونی آماده نبوده ؟!!
الان این شد نظر شخصیه شما ؟!!! بس کنید این بازیها و مظلوم نمایی ها رو ...
ضمنا کسی به به و چه چه نکرده ! اکثرا حس خوبی نسبت به کنسل شدن مراسم نداریم ، ولی قرار نیست از این اتفاق سوءاستفاده بشه و ربطش بدیم به همون داستانهای تاپیک Vs .

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خیلی قضیه ساده است. اول اینکه مشخصا سونی تا حدودی مجبور بود این کار رو انجام بده وگرنه از سقف اویزونش میکردن عزیزان مدعی حقوق بشر:D. مورد دوم که خیلی مهمه مسله نژادپرستی فقط مختص امریکا و فرد خلافکار نیست. از فوتبال که به کرات مشاهده میشه و حتی موجب محرومیت تیم ها بگیریم وجود داره تا حتی پناهجویان و موارد دیگه فقط این وسط هنرمند فقید جورج فلوید به عنوان نماد این قضیه برجسته شده مثل موقعی که یک کودک سوری که توی دریا غرق شده بود به عنوان نماد حمایت از پناهجو ها بولد شده بود. این قضیه هم از یه طرف خیلی بزرگ شده و سونی هم علاوه بر اینکه میخواد با این جنبش درگیر نکنه، بدش هم نمیاد چهره اجتماعیش رو خوب جلوه بده. از طرف دیگه هم اگر این مراسم قرار بود به صورت کنفرانس و با جمعیت باشه مطمنا لغو نمیشد همونطور که e3 چند سال پیش که GOW معرفی شد، چند روز قبلش به یه کلوپ هم... حمله شده بود و خیلیا مرده بودن ولی شان لیدن صرفا چند دقیقه صحبت کرد و قضیه تمام شد:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یعنی این حجم از نژادپرستی تو زندگیم ندیده بودم تو یک فروم. بخاطر یک ایونت نگاه که چکارهایی که نمیکنید. یکم خجالت بکشید از خودتون
ما مثل شما تورنتو نیستیم که هزارتا تفریح و خوشی داشته باشیم اکثر بچه ها سن ازدواجشون گذشته هنوز مجردن این دیگه ابتدایی ترین نیاز یه آدمه، شما دو روز بیا با این وضعیت اینجا زندگی کن خودکشی نکردی و زنده موندی جایزه داری، بچه ها تفریح و تنها دلخوشی شون همین بود که بدجور ضدحال خوردن جز یکی به بقیه توهین نکرد و خیلی خوب خودشونو کنترل کردن اتفاقا دیشب من تنها کلی فحش میخواستم بدم جلوی خودمو گرفتم

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,277
نام
سروش
زمانش نیست و باید بزاریم صداهای دیگه شنیده بشه... منظورشون این صدا هاست دیگه

چرا کسی اونور قضیه رو نمیبینه؟؟؟
ااون چیزی که من بهش فکر میکنم سرکوب و خفه شدن صدای سفید پوست ها تو دو دهه گذشته است... تا یکی بخواد به این وضع امنیتی اعتراض کنه برچسب نژاد پرستی روش میزنن و بی ابروش میکنن...

View attachment 144559

همین فیلم BlacKkKlansman واقعا نشون میده که چی داره پشت پرده میگذره.. اینها دلیل مغز شویی جامعه نیست!!! به چه حق و اجازه ای یه فیلم راجع به کوکلاکس کلن میسازن.. بعد آخر فیلم ربطش میدن به شرایط فعلی و هر کسی به ترامپ رای داده هیچ فرقی با کوکلاکس کلن نداره...
الان یه سفید پوست بیاد به این فیلم اعتراض کنه، هشت هزار تا برچسب روش میزنن...

تو 4 ساله گذشته تقریبا دست به هر کاری زدن جلوی ترامپ رو بگیرن و این آخرین تیر ترکششونه... یعنی جز این فقط گزینه ترور جلوشونه

این تنها مورد نیست یه فیلم هم چند روز پیش اومد بیرون تو دالاس یک سفید پوست که قصد دفاع از مغازش رو داشت به باد کتک گرفتن و کشته شد.
که البته چون سفید پوست بود مهم نیست.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من فکر میکنم این تاخیر اصلا ربطی به سیاه پوست های آمریکا نداره.
کلا تو این مدت سونی نشان داده آماده معرفی نیست و هی این دست اون دست میکنه بندازه عقب
سلام عشقم :D
نظرت چیه؟!

IMG_20200602_210623_317.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر