رونمایی دسته جدید نینتندو برای Wii U

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
رونمایی دسته جدید نینتندو برای Wii U + آپدیت

phpFs9wGE2.jpg

سلام
(متن این خبر کوتاهه)
نینتندو دقایقی پیش دسته جدیدی از Wii U رو معرفی کرد . اسم این دسته Wii U Pro Controller هستش . همینطورکه توی تصویر میبینید این دسته شباهت زیادی با دسته Xbox داره .در PRE E3 شرکت نینتندو ، این شرکت اطلاعات جدیدی از Wii u معرفی کرده . نینتندو گفته که شما با کنترل اصلی Wii u میتونید به راحتی از اینترنت استفاده کنید .

آپدیت :

MiiVerse
یکی از قابلیت های جدیدی هست که نینتندو برای Wii U رو نمایی کرده ، MiiVerse یک شبکه
اجتماعی جدید از طرف نینتندو ه که به گیمرها اجازه میده مثل شبکه های اجتماعی با هم در ارتباط باشن ( فکر میکنم نینتندو اینجا خواسته چیزی شبیه FaceBook رو ایجاد کنه ) البته سیستمی شبیه همین اسم تو 3Ds راه ندازی شده . این سیستم قابلیت اینو داره که همزمان با اجرای بازی فعال بشه و اختلالی تو بازی ایجاد نکنه . البته نینتندو گفته این قابلیت در زمان لانچ کنسول فعال نمیشه .

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
روزی N مدل دارن دسته میدن بیرون شرکت ها شبیه به دسته 360 !!
فناوری نیست که نشه از روش کپی کرد !!
به نظرم دسته PS4 هم همین مدلی بشه عالی ـه !

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
اميدوارم دسته ي پلي استشن ٤ هم طراحيش شبيه به دسته ي اكسباكس باشه. چون واقعا خوشدسته و براي انواع بازي خيلي مناسبه

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
عزیز من این چه طور خبر گذاشتنی هست متن خبر بالای 10 خط هست !خبر کامل بزار به همراه منبع !
ببخشید دفعه دیگه ساعت 2 نصفه شب یادم بنداز همشو کامل معنی کنم که وقتی صبح از خواب پا میشی همشو باهم بخونی

واقعا که !!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Wiimote هم جزو وسایلی بود که سگا داشت تست میکرد و در مرحله prototype بودن. نابودی سگا واسه این صنعت گرون تموم شد. شایعه شده بخش اروپاش هم قراره تعطیل بشه و فقط توی بازار mobile Device بمونه :-s.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Nintendo GameCube

42468344022001916505.jpg

Microsoft Xbox Original

63415087044926462384.jpg

Microsoft Xbox360

94294517098938429207.jpg

برید 2-3 تا نسل قبل رو ببینید بعد بیاید اینجا نظر کارشناسانه بدید.
واقعن فرم اون دسته ی نینتندو به نظرت شبیه به فرم دسته ایکس باکس بوده؟
اونجا مایکروسافت از چیدمان الهام گرفته، اینجا نینتندو زحمت کشیده جای دکمه های دسته مایکروسافت رو عوض کرده.
البته اهمیتی نداره هرچی بتونند کپی کنند، الهام بگیرند و بهتر کنند خیلی خوبه. کی میتونه بگه اون دسته ای که نینتندو زده بود دسته خوبی بود نسبت به دسته ای که مایکروسافت طراحی کرد؟ هیچکس، ممکنه همینی که نینتندو طراحی کرده یک روزی بشه الگوئی برای بقیه.
----------------
من که به شخصه ترجیح میدم نسل بعد دسته ها همین باشند مال PS3 خوبه فقط یکی این کلید های پشت دسته که برای شلیک بود رو باید عوض کنند که خیلی مزخرفه، یکی هم آنالوگ ها اون بر آمدگی رو نباید داشته باشه باید تو رفتگی داشته باشه عین مال 360، توی PS3 یه مدت که بازی کنی دستت عرق کنه از روی آنالوگ لیز میخوره همیشه توی Uncharted ها این مشکل رو داشتم.

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
من با دسته GameCube یکمی بازی کردم ، خیلی حال میده . فرمش خیلی خوش دسته
مشکل این دسته جدیده اینکه فاصله بین دکمه ها (A,B,X,y) و لبه بیرونی خیلی زیاده (باید شستتون رو خیلی بهش نزدیک کنید )

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آخه کجاش شبیه دسته ی ایکس باکسه ؟ از کی تا حالا دسته ی ایکس باکس خوش:-& دست شده ؟
پس باید بگیم onlive رو هم از روی ps کپی کرده اند ؟
OnLiveController.jpg
sixaxis1.jpg
https://www.onlive.com/store
تو اصلا دسته ایکس باکس دیدی؟تو متعصبی؟چرا این کار رو میکنی؟الان قیمت کنسولا ارزون شده،هر کدوم رو که نداری برو بخر تا دیگه نیای اینطوری مطلب ننویسی.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,013
نام
اسماعیل
تو اصلا دسته ایکس باکس دیدی؟تو متعصبی؟چرا این کار رو میکنی؟الان قیمت کنسولا ارزون شده،هر کدوم رو که نداری برو بخر تا دیگه نیای اینطوری مطلب ننویسی.
شما به بزرگي خودتون ببخشيد عيز من ميشه گفت دسته ايكس باكس جونتون شبيه به game cub و دسته wii u هم شبيه به دسته game cube هست شماها كم مونده ايكس باكس رو جاي خدا قرار بديد و اون رو بپرستيد!!!!!

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343

بله دیدم . نه متعصب نیستم . کدوم کار ؟ ps3 دارم و پی سی دیگه نیازی به چیز دیگری نیست و الان قیمت کنسولا تو خارج اومده پایین نه تو ایران این هم یه عکس که با دو تا دسته انداختم و دسته ی ایکس باکس رو برای پی سی خریده بودم . اما به دست دو تا از برادرهام دادم گفتند این خیلی بزرگه و خود من هم همین نظر رو دارم .
bz8m262vkrcjol8tn9ul.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر