شایعه روند ساخت بازی GTA Remastered Trilogy رو به پایان است

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اخیرا شایعه‌ای از سوی رسانه کوتاکو مطرح شده که اطلاعات جدیدی را از بازی GTA Remastered Trilogy لو می‌دهد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
لوگوی بازی GTA

طی ماه‌های اخیر شایعات گوناکونی از بازسازی نسخه‌های کلاسیک سری GTA منتشر شده بود و اکنون کوتاکو نیز به‌طور جداگانه، اطلاعاتی را از این پروژه به اشتراک گذاشته است. به گفته کوتاکو بازسازی سه نسخه GTA III، GTA Vice City و GTA San Andreas که اکنون در مراحل پایانی ساخت قرار دارند، با استفاده از آنریل انجین توسعه می‌یابند و شامل ترکیبی از گرافیک‌های قدیمی و جدید خواهند بود. همچنین جلوه‌های بصری بازی‌ها همانند ورژن‌های ماد شده این سه نسخه توصیف شده است.

در ادامه منابع کوتاکو مدعی شده‌اند که رابط کاربری هم در هر سه بازی بروزرسانی شده اما حالت کلاسیک خود را حفظ کرده. گفته شده که سازندگان قصد دارند تا حد ممکن به بازی‌های سری GTA در دوران PS2 وفادار بمانند. اینطور که به‌نظر می‌رسد، شعبه داندی راکستار وظیفه توسعه این بازسازی را بر عهده دارد و در کنار آن بر روی نسخه نسل نهمی GTA V نیز کار می‌کند. این استودیو پیش از خریده شدن توسط شرکت Rockstar، سابقه کار بر روی Halo: The Master Chief Collection را داشت.

طبق این شایعه، راکستار برنامه دارد تا هر سه بازسازی را به‌صورت یکجا در پاییز امسال (اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر) عرضه کند. کوتاکو می‌گوید که رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس|اس، گوگل استیدیا و موبایل، پلتفرم‌های مقصد مد نظر هستند؛ اما ممکن است به دلیل قرار دادن تمرکز بر روی نسخه‌های کنسولی، زمان عرضه نسخه PC و موبایل بازی تا سال 2022 عقب بی‌افتد. همچنین ممکن است این کالکشن تنها در قالب دیجیتالی عرضه شود.

در پایان نیز اشاره شده که راکستار برنامه‌هایی را برای عرضه پورت‌های سایر عناوین کلاسیک خود، مانند Red Dead Redemption دارد. اما آینده این ریمسترها، به فروش کالکشن بازسازی GTA بستگی دارد. شما در مورد بازسازی شدن بازی‌های قدیمی‌تر راکستار چه فکر می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.​

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
. کلا نشونه‌گیری جیستیک‌های کنسولی اصلا لذت ماوس رو ندارن و یا باید روی اتوماتیک تنظیم کنی که لذت بازیو خیلی کم میکنه یا با تسلط خیلی کمتری نسبت به ماوس نشونه‌گیری کنی. اگر فکری برای این بخش کنن، جیستیکو از هر نظر به کنترل ماوس و کیبردی ترجیح میدم.

بحث تفاوت ماوس و کنترلر نیست
(بیشتر تو بحث آنلاین این موضوع هست)
من با شوتینگ مافیا 3 و آنچارتد با همین کنترلر کلی حال کردم وگرنه
GTA V که انحصاری کنسول ها نموند (تجربه با ماوس و کیبورد چیز غیرممکن نیست)، مسأله اینجاست که GTA Vرو کلن از اون تم واقع گرایانه IV خارج کردن و از نظر فانتزی یه جورایی خواستن شبیه sa بشه دلیلش هم احتمالن در وهله ی اول جذب بیشتر گیمرها و بعد بخاطر آنلاین بوده چون پیاده کردن این آنلاین نیاز به فاکتورها و تم فانتزی داشت تا استایل واقع گرایانه مثل IV
یه ویدئوی معروف از مقایسه ی این دوتا در یوتوب هست که نشون می‌ده حداقل در چندین مورد IV از V بهتره

Sent from my iPad using Tapatalk

Version 7

کاربر سایت
Dec 16, 2007
444
بحث تفاوت ماوس و کنترلر نیست
(بیشتر تو بحث آنلاین این موضوع هست)
من با شوتینگ مافیا 3 و آنچارتد با همین کنترلر کلی حال کردم وگرنه
GTA V که انحصاری کنسول ها نموند (تجربه با ماوس و کیبورد چیز غیرممکن نیست)، مسأله اینجاست که GTA Vرو کلن از اون تم واقع گرایانه IV خارج کردن و از نظر فانتزی یه جورایی خواستن شبیه sa بشه دلیلش هم احتمالن در وهله ی اول جذب بیشتر گیمرها و بعد بخاطر آنلاین بوده چون پیاده کردن این آنلاین نیاز به فاکتورها و تم فانتزی داشت تا استایل واقع گرایانه مثل IV
یه ویدئوی معروف از مقایسه ی این دوتا در یوتوب هست که نشون می‌ده حداقل در چندین مورد IV از V بهتره
من با شوتینگ اتوماتیک آنچارتد ۴ هم مشکل داشتم، وقتی هم منوآلش کردم نشونه‌گیری سخت میشد و برام لذت‌بخش نبود.

در هر صورت تفاوت این دو بازی خیلی زیاده و من فقط دلیل شخصیمو براش گفتم.
-----------------------------------------------------------------------------------

جدا از این بحث واقعا امیدوارم GTA SA یه ارتقای درست و حسابی داشته باشه.
پتانسیل بازی خیلی بالاست و با یک سری بهبودها (که جدا از گرافیک، مهم‌ترینش شوتینگشو رانندگیشه) میتونه به موفقیت خیلی بزرگی برسه.
اگه گیم‌پلیش بدون تغییر باشه میشه مثل ریمیک Medievil که بازی با اون پتانسیلو به بدترین شکل و با گیم‌پلی عین به عین نابودش کردن.

همین الان گیم‌پلی بخش‌های شوتینگ RDR 2 نسبت به TLOU Part II کهنه به نظر میرسه (نظر شخصیمه) چه برسه به گیم‌پلی بازی ۱۷ سال پیش نسبت به بازی‌های امروزی.

• Sad
  • Like
Reactions: kamyy and Dead2021

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
برای منم GTA IV بهترین نسخه سری تا الان بوده. نسبت به زمانش و نسخه های قبلیش خیلی پیشرفت داشت. البته اینکه روی PC بازی کردمش و V رو روی کنسول هم بی‌تاثیر نبود. سیستم تیراندازی این بازیها و کنترل اسلحه با ماوس چیز دیگریه و اتفافات تصادفی‌ای که حین تیراندازی میفته لذت بازیو خیلی بیشتر میکنه.

برای PS5 امیدوار بودم یه فکری برای این قضیه بکنن و بخشی شبیه به ماوس رو برای تیراندازی به Dualsense اضافه کنن اما اینطور نشد. کلا نشونه‌گیری جیستیک‌های کنسولی اصلا لذت ماوس رو ندارن و یا باید روی اتوماتیک تنظیم کنی که لذت بازیو خیلی کم میکنه یا با تسلط خیلی کمتری نسبت به ماوس نشونه‌گیری کنی. اگر فکری برای این بخش کنن، جیستیکو از هر نظر به کنترل ماوس و کیبردی ترجیح میدم.
شماره چهار بهترینه. بقیه مالی نیستند در برابرش

• Like
Reactions: spartanX

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
IV خیلی تحول بزرگی تو سری ایجاد کرد و پیشرفت عجیب غریبی بود نسبت به زمان خودش، مخصوصا فیزیکش که الانم عالی به حساب میاد.
اما در عین حال خسته کننده ترین نسخه سری بود و فضای خشک و نچسبی داشت که به فاز GTA نمیخورد زیاد بنظرم، حتی DLC ـش رو کاملا ترجیح میدم.

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
عجب گرفتاری شدیم با این شایعات. :D تام هندرسون میگه من هرچی در مورد این شایعه بگم پوشش داده شده، بجز تاریخ عرضه بازی که بنظرش بجای امسال، یه زمانی توی سال بعد هست. البته احتمالا خیلی زود مشخص میشه که 2021 هست یا 2022، چون اگه همین امسال باشه (به قول کوتاکو اکتبر یا نوامبر) که به زودی باید معرفی بشه رسما.

Capture.JPG

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
عجب گرفتاری شدیم با این شایعات. :D تام هندرسون میگه من هرچی در مورد این شایعه بگم پوشش داده شده، بجز تاریخ عرضه بازی که بنظرش بجای امسال، یه زمانی توی سال بعد هست. البته احتمالا خیلی زود مشخص میشه که 2021 هست یا 2022، چون اگه همین امسال باشه (به قول کوتاکو اکتبر یا نوامبر) که به زودی باید معرفی بشه رسما.

View attachment 221029
بزودی و یکبار برای همیشه ثابت میشه تام هندرسون تو زمینه راکستار هیچ پخی نیست
بره همون کاد و بتل پیش بینی کنه بهتره
خود راکستار به اندازه کافی اینسایدر معتبر داره
نکته اینجاست که اگر شایعه تریلوجی از نظر هندرسون درسته پس چرا تاحالا یکبار هم راجبش صحبت نکرده بود در حالیکه ایسنایدرهای راکستار بیش از یکساله ازش خبر داشتن
این هندرسون فقط موج سواری خوب بلده حداقل برای اخبار راکستار

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا

View attachment 221029
سال ۲۰۲۲ خیلی منطقی‌تر از امسال به نظر می‌رسه. :D
امسال که قراره GTA V برای کنسول‌های جدید بیاد و کلی سر و صدا راه میندازه و فروش نجومی می‌کنه و...، پس میشه GTA Remastered Trilogy رو گذاشت برای سال بعد که به فاصله کوتاهی چهار تا نسخه GTA نداشته باشیم و ملت یه ذره اون وسط استراحت کنن. :D

• Like

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
بزودی و یکبار برای همیشه ثابت میشه تام هندرسون تو زمینه راکستار هیچ پخی نیست
بره همون کاد و بتل پیش بینی کنه بهتره
خود راکستار به اندازه کافی اینسایدر معتبر داره
نکته اینجاست که اگر شایعه تریلوجی از نظر هندرسون درسته پس چرا یکبار هم راجبش صحبت نکرده بود در حالیکه ایسنایدرهای راکستار بیش از یکساله ازش خبر داشتن
این هندرسون فقط موج سواری خوب بلده حداقل برای اخبار راکستار
والا همین که تا قبل از گزارش کوتاکو هیچی نگفته عجیبه. ولی خب همون سالگرد GTA III توی اکتبر واقعا بهترین و مناسب ترین زمان ممکن بنظر میرسه از هر لحاظ. :-"

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
  • Smile
Reactions: Dinosaur

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
اگر شایعه تریلوجی از نظر هندرسون درسته پس چرا تاحالا یکبار هم راجبش صحبت نکرده بود در حالیکه ایسنایدرهای راکستار بیش از یکساله ازش خبر داشتن

من البته به این افراد و سابقه شون کار ندارم اصلن
اما تأخیر خوردن کارهای راکستار اگه نباشه عجیب تره ! درسته این ریمستره، ولی خب از اون طرف هم هنوز معرفی رسمی نشده، پس هر چیزی احتمال داره

• Like
Reactions: kamyy

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من البته به این افراد و سابقه شون کار ندارم اصلن
اما تأخیر خوردن کارهای راکستار اگه نباشه عجیب تره ! درسته این ریمستره، ولی خب از اون طرف هم هنوز معرفی رسمی نشده، پس هر چیزی احتمال داره

من اصلا بحثم اینا نیست
من میگم هندرسون موج سواری خوب بلده
بذاره حداقل یکی از مثلا پیش بینی های قبلیش درست بیاد بعد بره سراغ بعدی
عقل حکم میکنه حرف اونایی که قبلا خودشون رو اثبات کردن رو باور کنیم

• Like

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,949
بنظرم تام هندرسون درست میگه، و اون حرفی که قبلا گفته بود GTA 6 حدود 2024,25 ریلیز هم میشه الان عقلانی بنظر میاد
تو سالگرد gta 3 تریلوجی معرفی میشه ولی 2022 ریلز میشه
بنظرم از الان این استودیو که تریلوجی ریمستر کرده تو حالت pre production برای ریمستر RDR1 هست و تا قبل 2024 راک استار یه پکیج میده RedDead Enhanced& Expended که شامل ریمستر Rd1 و 4k enhanced visuals برای Rd2

2021 GTA V E&E
2022 GTA Trilogy
2023,2024 RDR E&E
2024,2025 GTA VI

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر