روش نصب free mcboot funtuna ps2

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
خوبه باهاش میشه فیلمو هم عقب جلو کرد.ولی به نظر من انچنان کارایی نداره/بازم خودت میدونی
خاموش و ریست میشه کرد توی دستگاه برق مستقیم؟ واسه موقعی ک میخای از بازی خارج شی و دوباره بری به لیست بازی ها خیلی خوبه اگ بشه

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
من ریموت کنترل اصلی پلی 2 رو دارم ولی اصلا این شکی نیست. هم بزرگتره و هم دکمه هاش زیاده. کل امکانات دسته رو هم داره. چند سال پیش از تبریز به قیمت 10000 تومان هم خریدمش
واسه خاموش روشن کردن دستگاه میشه استفاده کرد ازش؟

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اینی ک من عکسشو فرستادم نیازی به دانگل یا رابط نداره...مستقیم با خوده دستگاه ارتباط برقرار می‌کنه و پورت دسته رو اشغال نمیکنه

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بدین صورت
مدل بزرگ دانگل داره این دانگلها بیشتر واسه اون دستگاهای فت خیلی قدیمی نیازه که گیرنده کنترولر ندارند نه این جدیدها/این اسلیمها گیرنده IR یا همون سنسور رسیور کنترولر دارندداخل دستگاه/برای 2 مدلش نیازی به دانگل نیست 195660 195663 195662

• Like
Reactions: younes123

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
مدل بزرگ دانگل داره این دانگلها بیشتر واسه اون دستگاهای فت خیلی قدیمی نیازه که گیرنده کنترولر ندارند نه این جدیدها/این اسلیمها گیرنده IR یا همون سنسور رسیور کنترولر دارندداخل دستگاه/برای 2 مدلش نیازی به دانگل نیستView attachment 195660View attachment 195663View attachment 195662
درسته

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
459
مدل بزرگ دانگل داره این دانگلها بیشتر واسه اون دستگاهای فت خیلی قدیمی نیازه که گیرنده کنترولر ندارند نه این جدیدها/این اسلیمها گیرنده IR یا همون سنسور رسیور کنترولر دارندداخل دستگاه/برای 2 مدلش نیازی به دانگل نیستView attachment 195660View attachment 195663View attachment 195662

داستان این دانگل رو نمیدونستم چون ریموت من دانگل نداشت. البته جعبه هم نداشت. احتمالا فروشنده دانگل رو کش رفته که جدا بفروشه. واسه همین جعبه نداد بهم.

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
داستان این دانگل رو نمیدونستم چون ریموت من دانگل نداشت. البته جعبه هم نداشت. احتمالا فروشنده دانگل رو کش رفته که جدا بفروشه. واسه همین جعبه نداد بهم.
صدرصد بعید نیست دوست عزیز کارایی که این فروشندها میکنند ادم شاخ در میاره/اگه ی لحضه پیششون وایسی ببینی چیکار میکنند/برای مثال قاب و کارتون سونی 2 رو تعویض میکنند بعد به اسم اکبند میفروشند/یا ایکس باکس360/سونی 3و غیره

• Like
Reactions: younes123

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
459
صدرصد بعید نیست دوست عزیز کارایی که این فروشندها میکنند ادم شاخ در میاره/اگه ی لحضه پیششون وایسی ببینی چیکار میکنند/برای مثال قاب و کارتون سونی 2 رو تعویض میکنند بعد به اسم اکبند میفروشند/یا ایکس باکس360/سونی 3و غیره

بله خبر دارم. دیسک دمو پلی 1 و 2 و PSP رو کش میرفتن. دسته بازیهای اصل پلی 2 و 3 رو برمیداشتن و دسته فیک جاش میزاشتن. هارد داخلی پلی 3 و 4 رو هم برمیداشتن و هارد کیفیت پایین میزاشتن رو دستگاه. این فقط چند نمونه هستش. کش رفتن لنز اصلی و مدار اصلی دسته و عوض کردن مدار مموری کارت و غیره...
هزار تا دروغ شاخدار هم که میگن. طرف دیسک سی دی بوت برنامه OPL رو 300000 تومان به یه بنده خدایی به اسم فلش خور فروخته بود.

• Like
Reactions: sepehrpuor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر