روش نصب free mcboot funtuna ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دی وی دی های بازی هام بصورت دایره ای خش میوفتن...مشکل از فلت لنزه؟
نه امیر جان فلت لنز زیر لنز قرار داره به فلت لنز ربطی نداره مشکل از فولی سی دی گردون که از بین رفته و شل میزنه 195384 195385

• Like
Reactions: younes123

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
نه امیر جان فلت لنز زیر لنز قرار داره به فلت لنز ربطی نداره مشکل از فولی سی دی گردون که از بین رفته و شل میزنهView attachment 195384View attachment 195385
خب لنز ک میاد جلو فلت از پشت میاد بالا..واسه من انتهای دی وی دی خط میوفته بعد دقیقا هم فلت لنز یکم روش رفته انگار... برا همین ب فلت شک کردم..

فولی محکم بود... شل نبود ...بازی هارو میاره ولی خب خش میندازه... سی دی هم میچرخونم ب قاب اینا نمیخوره

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
خب لنز ک میاد جلو فلت از پشت میاد بالا..واسه من انتهای دی وی دی خط میوفته بعد دقیقا هم فلت لنز یکم روش رفته انگار... برا همین ب فلت شک کردم..

فولی محکم بود... شل نبود ...بازی هارو میاره ولی خب خش میندازه... سی دی هم میچرخونم ب قاب اینا نمیخوره
فقط وقتی لنز توی یه قسمت هایی میره فلت میخوره ب سی دی... ینی فولی سی دی گردون مشکل داره یا کجه؟

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
459

فلت رو باید عوض کنی. این مشکل رو زیاد دیدم. بعضی از تعمیر کارا که معمولا بازی هم میفروشن موقع تعویض لنز این بلا رو سر فلت میارن که دیسک خراب بشه و شما هی بری دیسک بخری.

• Like

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
فلت رو باید عوض کنی. این مشکل رو زیاد دیدم. بعضی از تعمیر کارا که معمولا بازی هم میفروشن موقع تعویض لنز این بلا رو سر فلت میارن که دیسک خراب بشه و شما هی بری دیسک بخری.
آهاا.. بعد تک و توک روی بازی های رایت شده لنز صدای تیک تیک میده و نمیاره ولی روی بازی هایی ک از فروشگاه میگیرم مشکلی نداره...این صدای تیک تیک ینی عمر لنز دیگ کم شده؟

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
فقط وقتی لنز توی یه قسمت هایی میره فلت میخوره ب سی دی... ینی فولی سی دی گردون مشکل داره یا کجه؟
اگه اخر سی دی خش میندازه از فلتت هست که درست اومده بالا ولی اگه از اول وسط سی دی باشه از فولی هست اگه از سمت راست به لنز دستگات نگاه کنی متوجه میشی که از فلتت هست ولی باید با دست لنزو تا اخر بکشی پایین تا ببینی فلتت از قاب دستگات زده بالا یا نه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر