رهایی محدودیت ها عامل رفتن Beyond Good and Evil 2 به نسل بعد

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
آقای Michel Ancel در مصاحبه ای با سایت خبری GamesRadar وسعت بالای بازی Beyond Good and Evil 2 را عامل به تعویق نداختن انتشار این بازی به نسل بعد بازی های ویدئویی عنوان کرد، و گفت تا آمدن نسل بعد کنسول های بازی چیزی از این بازی نخواهید دید.
beyond_good_and_evil_2.jpg

او گفت:"به دلیل پیچیدگیِ بازی، در حین توسعه ی بازی به تعدادی مشکلات تکنیکی برخوردیم."

او ادامه داد:" زمانی که من فایل ها و پرونده های تکنیکی بازی Beyond Good and Evil را برای SONY ارسال کردم که موتور Emotion Engine برای Playstation 2 توسعه یافته بود و ما کمبودی برای ساخت این بازی برای این بستر حس نمی کردیم. پرونده های ارسالی ما شامل سیاره ها و سفرهای میان آنها، شهر ها و تمام چیزهایی که قرار بود در بازی باشد می شد. اما در پایان چیز ی که ما ساختیم با چیزی که در ذهن پرورانده بودیم بسیار متفاوت و کوچکتر بود."

"البته Beyond Good and Evil نیز بزرگ بود.شما شهر ها، اقیانوس ها، ماه، سفینه های فضایی برای سفر میان سیارات را داشتید. البته سفینه های فضایی برای فائق آمدن بر محدودیت ها طراحی شده بود."

"اکنون در فکر من ساخت بازی ای میگذرد که پیشتر به آن فکر می کردم و در خاطرم داشتم، که شامل حس سفر می شد. Mass Effect در این زمینه بسیار خوب عمل کرد.و چیزهای زیادی برای ادامه ی راهشون هست، دنیای بزرگشون و روایت داستانشون."

Ancel در پایان این مصاحبه را با یک جواب کوتاه به پایان برد:" بله، بله. دلیل این انتقال همین هست."

Beyond Good and Evil 2 در سال 2008 در Ubidays سال 2008 به نمایش در آمد و از آن تاریخ به طور زیر زمینی به کار خود ادامه داده است، و آقای Ancel در E3 امسال خبر از انتقال این بازی به نسل بعد داد.

منبع

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
همگی خودمون رو برای نسل بعد آماده کنیم قیمت اولیه بالای کنسول و هکش و............. ولی واقعا هیجان آور و لذت بخش هستش آدم احساس میکنه همه چیز متحول میشه صبر کردن برای نمایشگاه E3 بعدی خیلی سخته یا نمایش این کنسول ها نمایش بازی های با کیفیت بالا تو اون روز واقعا هیجان انگیزه ....................

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یکی از بهترین بازی های عمرم همین شماره اول BGE بود ... ایشالاه تو نسل بعد شاهد یه شاهکار از استاد میشل انسل باشیم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اِی به خشکه شانس! :|
بازی رفت واسه نسل بعد. خیلی ناراحت شدم، باید دنباله ی یکی از بهترین بازیهای عمرم رو چند سال دیگه بازی کنم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اِی به خشکه شانس! :|
بازی رفت واسه نسل بعد. خیلی ناراحت شدم، باید دنباله ی یکی از بهترین بازیهای عمرم رو چند سال دیگه بازی کنم.
شاید نسل بعد واقعا چند برابر بهتر از الان ظاهر بشه.
امیدوار باش. :d

امیدوارم فقط نامه بازی رو به گند نکشن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با اون تریلری که از گیم پلی بازی چند سال پیش لیک شده بود،میشد حدس زد که این نسل کشش یه همچین گیم پلی رو نداشته باشه!لا مصب خیلی فک انداز بود! اون دوربین سینماییش واقعا بی نظیر بود! البته تو همون ویدئو هم کمی معلوم بود از حالت فانتزی قسمت قبل فاصله گرفته، ولی امیدوارم تو بازی اصلی کمی اون حالتش رو حفظ کنه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مثله اینکه ایشون از وجود پلتفرم قدرتمندی به اسم PC خبر ندارن
و یا اگه خبر هم داشته باشه مطمئنا این بازی که برای کنسولهای نسل بعد منتشر شد برای PC منتشر نخواهد شد (مثل Rayman Origin که برای PC منتشر نشد) - پس PC Gamer هاش منتظر این بازی در چند سال بعد برای PC نباشند...
Ancel کاملا کنسولی شده

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
گیم پلی باحالی داشت خیلی بهش امیدوارم
شماره قبل واقعا قشتگ بود

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اون تریلری که نشون دادن CG بود اصلا! معلومه که کنسولهای این نسل توانایی پردازشش رو ندارن . انتقال این پروژه به نسل بعد خیلی بهتره حداقل میشه با سخت افزارهای جدید محیط و گرافیکی مثل همون چیزی که مد نظرشونه به وجود بیارن.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
مثله اینکه ایشون از وجود پلتفرم قدرتمندی به اسم PC خبر ندارن
و یا اگه خبر هم داشته باشه مطمئنا این بازی که برای کنسولهای نسل بعد منتشر شد برای PC منتشر نخواهد شد (مثل Rayman Origin که برای PC منتشر نشد) - پس PC Gamer هاش منتظر این بازی در چند سال بعد برای PC نباشند...
Ancel کاملا کنسولی شده

خبر که داره، اما این بازی مولتی پلتفرمه اینام نمیان الان یه نسخه PC بدن بعدش برن برای کنسولای نسل بعد هم یه بار دیگه بدن بیرون.

اون تریلری که نشون دادن CG بود اصلا! معلومه که کنسولهای این نسل توانایی پردازشش رو ندارن . انتقال این پروژه به نسل بعد خیلی بهتره حداقل میشه با سخت افزارهای جدید محیط و گرافیکی مثل همون چیزی که مد نظرشونه به وجود بیارن.

اون که تابلو بود! مثل اولین تریلر AC که CG بود. اصن رسمه مثکه! بازی مد نظر ایشون تو این نسل Mass Effect بود. Mass Effect به اون بزرگی ساخته شد، بعد ایشون گفتن این نسل ظرفیت بزرگی بازی ما رو نداره، پس یعنی بازی ای که در ذهن ایشونه مثلاً یه چیز تو مایه ها جهان EVE یا اینطور چیزیه. فک کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر