رمز و ترينر بازي ها

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
راستش به غیر از سریال اون کرک و پتچ رو هر دوشو لازم داره اگه میشه زحمتشو بکشید ممنون میشم:blushing:
اقا یکی جواب ما رو بده؟ :(راستی آقای های اسپید فضولی نباشه ولی خارجکولیا com`n (اپاستروف گیر نیاوردم:blushing:)رو تو حرفاشون استفاده می کنن وقتی می نویسی come on درسته:biggrin1:

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
راستش به غیر از سریال اون کرک و پتچ رو هر دوشو لازم داره اگه میشه زحمتشو بکشید ممنون میشم
دوست عزیز بهتون گفتم که تاپیک رو منحرف نکنید یا تو تاپیک خودش مطرح کنین یا اینکه به من pm بدید

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
دوست عزیز بهتون گفتم که تاپیک رو منحرف نکنید یا تو تاپیک خودش مطرح کنین یا اینکه به من pm بدید

من فکر میکردم به خاطر اینکه یه موضوع تو جاهای دیگه تکرار نشه همین جا ادامش بدیم.

این جا هم تاپیک خودش هست دیگه نیست مگه

شما یه شماره سریال براش گذاشتی گفتی اگه کرک و پتچ هم لازم افتاد مطرح کن خوب منم گفتم ولی نمیدونستم منظورتون از پیام دادن پیام شخصی بوده.

اصلا دیگه بیخیالش

highspeed

کاربر سایت
Apr 30, 2008
45
نام
Amir
اقا یکی جواب ما رو بده؟ :(راستی آقای های اسپید فضولی نباشه ولی خارجکولیا com`n (اپاستروف گیر نیاوردم:blushing:)رو تو حرفاشون استفاده می کنن وقتی می نویسی come on درسته:biggrin1:

شما اومدی این جا به دیگران گیر بدی و غلط املایی بگیری

حالا من چه کار کنم به خاطر پست من یه مقدار جواب دادن به سوال شما دیرتر شده.

دوستانه برخورد کنید

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
من فکر میکردم به خاطر اینکه یه موضوع تو جاهای دیگه تکرار نشه همین جا ادامش بدیم.

شما یه شماره سریال براش گذاشتی گفتی اگه کرک و پتچ هم لازم افتاد مطرح کن خوب منم گفتم ولی نمیدونستم منظورتون از پیام دادن پیام شخصی بوده.

اصلا دیگه بیخیالش
اقای محترم یکی یکی چه خبرته:mad: (یکی جواب ما رو بده):((

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi

اصلا دیگه بیخیالش
باشه دادا حالا فقط همین یک بار رو تو این تاپیک بهتون کمک میکنم
اینو Call of Juarez v1.0 [ENGLISH] Fixed Files دانلود کن نتیجه رو بگو
سمکدان-را 2008 رمزم داره یا نه
دوست عزیز اصلا لازم نیست پست بیهوده بدی یکی پست دادی ما در اصرع وقت پیگیری میکنیم
راستی شما بدون اینکه بگی رمز اسمک دان 2008 رو واسه چه کنسولی میخام پست نده

آخرین ویرایش:

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
باشه دادا حالا فقط همین یک بار رو تو این تاپیک بهتون کمک میکنم
اینو Call of Juarez v1.0 [ENGLISH] Fixed Files دانلود کن نتیجه رو بگو
دوست عزیز اصلا لازم نیست پست بیهوده بدی یکی پست دادی ما در اصرع وقت پیگیری میکنیم
راستی شما بدون اینکه بگی رمز اسمک دان 2008 رو واسه چه کنسولی میخام پست نده
ok متاسفم :( (PS2) :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر