رمز و ترينر بازي ها

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام کسی اینجا چیزی برای Resident Evil 4 برای پی سی نداره؟
رمزی که مثلا جونت هیچ وقت تموم نشه! یا گلوله هات!
اگه سیو یا ترینر هم باشه اشکال نداره فقط فوری فوری می خوام!!!خیلی خیلی خیلی مهمه.
سلام.اینم برای شما.
GameCopyWorld - Biohazard 4 / Resident Evil 4 - NoCD No-CD No-DVD Trainers Cheats PC Trainer & Game Fix
سلام خسته نباشید
آقا من دربه در دنبال ترینر بازی damage inc wwii می گردم تو سایت چیت هاینس یکی هست که باید پول بدیم و عضویتمون رو آپگرید کنیم
از سایتای دیگه نسخه promo همون ترینررو پیدا کردم ولی فقط یک آپشنش(تایم فریز) فعاله
چطوری میشه نسحه کاملشو دانلود کرد ممنون میشم
ضمناً راهنمای مراحلی از این بازی سراغ داشتید لینک بدین لطفاً
سلام.ببین بدردت میخوره!!
Download Damage Inc.: Pacific Squadron WWII +1 Trainer - This is a +1 trainer for the game Damage Inc.: Pacific Squadrom WWII. - Softpedia
GameCopyWorld - Damage Inc.: Pacific Squadron WWII - NoCD No-CD No-DVD Trainers PC Trainer & Game Fix

ghost dog

کاربر سایت
Aug 11, 2011
141
نام
Гитлер, Адольф
سلام دوستان یه رمز مخواستم برا halo reach تو xbox که بتونم پولمو زیاد کنم وتموم armor هارو هم باز کنم خودم تو چند تا سایت گشتم یه سری دکمه هارو گفته بود که به ترتیب بزنم منتهی جواب نداد لطفا اگه میشه کمک کنید

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام دوستان یه رمز مخواستم برا halo reach تو xbox که بتونم پولمو زیاد کنم وتموم armor هارو هم باز کنم خودم تو چند تا سایت گشتم یه سری دکمه هارو گفته بود که به ترتیب بزنم منتهی جواب نداد لطفا اگه میشه کمک کنید
سلام دوست عزیز.فکر نکنم این بازی رمزی داشته باشه.

یه ترینر برای بازی hitman abusolation میخواستم.(تا الان 10 تا گرفتم ولی هیچ کدوم کار نکردند).نسخه بلک باکس رو دانلود کردم من.
سلام.خدمت شما عزیز.
GameCopyWorld - Hitman: Absolution - NoCD No-CD No-DVD Trainers PC Trainer & Game Fix

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
دوستان کد،ترینر،ترفند یا هر چیز دیگه ای برای بازی (2005) need for speed most wanted هستش که آب و هوای بازی رو همیشه بارونی کنه؟اگر بازی کرده باشید دیدید که بارون هم میاد ولی بعد یک یا دو دقیقه قطع میشه!می خوام یکجوری شه که بارون دائما بیاد.با تشکر

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
assassins creed 3 رمز پولشو میخوام ممنون.
سلام.خدمت شما دوست عزیز.
GameCopyWorld - Assassin's Creed III - NoCD No-CD No-DVD Trainers PC Trainer & Game Fix
رمز بازی hotline miami که جون و تیر رو بی نهایت کنه یا ترینر بازی رو کسی داره من خواستم از سایت cheathappens دانلود کنم نشد
سلام.برای اینکه تمام ترینر های چیت هپینس پولی هستن.متاسفانه منم نتونستم چیزی پیدا کنم.
دوستان کد،ترینر،ترفند یا هر چیز دیگه ای برای بازی (2005) need for speed most wanted هستش که آب و هوای بازی رو همیشه بارونی کنه؟اگر بازی کرده باشید دیدید که بارون هم میاد ولی بعد یک یا دو دقیقه قطع میشه!می خوام یکجوری شه که بارون دائما بیاد.با تشکر
سلام.فکر نکنم بشه همچین کاری کردش دوست عزیز.
سلام. من برای sleeping dogs ورژن 1.4 ترینر میخوام...
یسری گرفتم همه چیزاش کار میکنه به جز جونش ک بینهایت نمیشه.... میشه کمک کنید؟
سلام.ببین به کارت میادش!!
GameCopyWorld - Sleeping Dogs - NoCD No-CD No-DVD Trainers PC Trainer & Game Fix
Trainers: PC: Sleeping Dogs v1.4 (+11 Trainer) [LinGon] | MegaGames

sami_villa

کاربر سایت
Jan 20, 2011
151

Gamer2013

کاربر سایت
Jan 19, 2013
9
نام
میلاد
یه ترینر کمیاب میخوام.
ترینر بازی Harvest Moon لطفا.
اگه کد تقلب هم داره بهم بدین و بگین چجوری باید ازش استفاده کنم >:d< ;)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
یه ترینر کمیاب میخوام.
ترینر بازی Harvest Moon لطفا.
اگه کد تقلب هم داره بهم بدین و بگین چجوری باید ازش استفاده کنم >:d< ;)
سلام.دوست عزیز فکر نمیکنم ترینری برای این بازی وجود داشته باشه.اگر هم چیتی داشته باشه احتمالا داخل سایت چیت هپینس هستش که متاسفانه اون هم پولی هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر