رمز و ترينر بازي ها

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا

سلام
برای بازی cod 4 کد زدم ولی نمیدونم چطوری غیر
فعالش کنم.
لطفا اگه کسی ازدوستان میدونه دریغ نکنه .
با تشکر
سلام.خدمت شما عزیز.
GameCopyWorld - Call of Duty 4: Modern Warfare - NoCD No-CD No-DVD Trainers Cheats PC Trainer & Game Fix
سلام
ترینر بازی تامپ ریدر رو دانلود کردم که تصویر پایین قرار دادمش ولی نمیدونم چجور ازش استفاده کنم اگه کسی بلذه راهنمایی کنه

35bg7tsc9sh74l6zqv6.jpg
سلام دوست عزیز.خوب بیا یه ترینر بهتر برات بزارم.اینکه چیزی نداره.
GameCopyWorld - Tomb Raider: Anniversary - NoCD No-CD No-DVD Trainers Cheats PC Trainer & Game Fix

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
بازم ترینر مکس پین کار نکرد تو رو خدا یه راهی پیدا کنید
مگه میشه اخه دوست من!!:-/شما باید ورژن مربوط به خود بازی رو دانلود کنی.
از این چه طور استفاده کنیم؟Trainer: Call of Duty: Modern Warfare 3 (+15 Trainer) | MegaGames
سلام.از این ترینرها استفاده کن عزیز.
GameCopyWorld - Call of Duty: Modern Warfare 3 - NoCD No-CD No-DVD Trainers Cheats PC Trainer & Game Fix
Trainers: : Call of Duty: Modern Warfare 3 (+15 Trainer) [Razor 1911] | MegaGames

sghodoos

کاربر سایت
Oct 20, 2011
13
منظورت از اینکه باید نسخه ی مربوط به ورژن خودتو دانلود کنی یعنی چی؟
خوب من هم مثل بقیه رفتم از بیرون خریدم تو سه دی وی دی جور خواسی خو نخریدم که بگم این با بقیه فرق داره!
تازه از کجا میشه فهمید ورژن بازی جنده؟
اصلان نمی دونم چرا کلا ترینر ها رومن کار نمیکنن چون واسه بازی shogun 2 هم یک ترینر +1 دانلود کردم روم کار کرد ولی دوباره رفتم بکی دیگه دانلود کردم روم کارنکرد
خواهش میکنم کمکم کنید

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
منظورت از اینکه باید نسخه ی مربوط به ورژن خودتو دانلود کنی یعنی چی؟
خوب من هم مثل بقیه رفتم از بیرون خریدم تو سه دی وی دی جور خواسی خو نخریدم که بگم این با بقیه فرق داره!
تازه از کجا میشه فهمید ورژن بازی جنده؟
اصلان نمی دونم چرا کلا ترینر ها رومن کار نمیکنن چون واسه بازی shogun 2 هم یک ترینر +1 دانلود کردم روم کار کرد ولی دوباره رفتم بکی دیگه دانلود کردم روم کارنکرد
خواهش میکنم کمکم کنید
دوست من اکثر ورژن بازی ها 1 هستش.شما هرچی ترینر ورژن 1 میبینی دانلود کن.مطمئنا یکیش جواب میده.

sghodoos

کاربر سایت
Oct 20, 2011
13
ممنون دیگه مهم نیست چون ویندوزو عوز کردم بازی هم پاک شده دیگه هم نمیخوام نسبش کنم میرم ghost recon بازی میکنم هم جذاب تره هم آسونتر همون مکس 1 بازی کردیم بسمون بود از زحمات شما هم ممنون حتما واسه ترینر های pes 2013 مزاحمت میشم.

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا

مهندس معماری

کاربر سایت
Aug 22, 2012
1
سلام دوستان من تازه عضو این انجمن شدم خیلی خوشحال میشم مرا راهنمایی فرمایید
من چند روز پیش یه بازی خواستم نصب کنم ازم رمز میخواد رمز رو روی کاغذ نوشتم گم کردم حالا میخوام ببینم کسی اینجا داره یا نه ؟ هر کسی داشت به من ایمیل بزنه یا همین جا جواب بدهند ممنون میشم اینم بازیه
در یه دی وی دی سه تا بازی هست از طرف دارینوس
1) B a t t l e F i e l d 2
2) B a t t l e F i e l d 1942 اینو که با هزار زحمت پیدا کردم رمز رو
3) B a t t l e F i e l d V i e t n a m
حالا دو تا از بازیهام مونده من به شدت نیاز دارم که رمز رو بدونم خواهش میکنم یکی بهم کمک کنه خیلی واجبه

رمز پیدا شد دیگه نمیخوام موفق باشید

آخرین ویرایش:

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
من به این دوتا کد (رمز) کانتر نیاز مبرم دارم ممنون میشم برام بگید :
1-آیا کُدی هست که فقط صدای پا را در بازی زیاد کنه؟
2-در بازی به طور پیش فرض زمانی که میمیریم حدود 4 یا 5 ثانیه طول میکشه تا دوربین اون کسیکه ما رو کشته نشون بده فکر کنم یک کدی بود که این زمان را کاهش میداد.لطفا تمام کدهای مربوط به دوربین را هم بنویسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر