رفع مشکل وصل شدن به سرور EA - DNS IP

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
با اینم حل نشد :(
ببین شیخو جون برو توی تنضیمات مثل من DNS اولی رو بزن 4.2.2.3 بعدش ببین حل میشه یا نه؟فقط DNS اولی رو بزن دومی رو خالی بزار من همین کار رو کردم سایت EA باز میشه فقط PC رو بعد از این کار ریست کن یادت نره

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلام به همه من دوباره با ps3 نمیتونم به ea وصل بشم :( کمک کنید من لیگ میخواااام :(

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,594
نام
محمدرضا
سلام
من به سرور های ea وصل میشم ولی وقتی دارم آنلاین بازی می کنم به دقیقه ی ۱۵ بازی نرسیده اون علامت لود کذایی میاد و بعدشم پیغام connection with your opponent lost
چه با dns چه بدون dns
اینترنتم هم ۱ مگابیت صبا هست.راهنمایی کنید.ممنون

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
سلام
من به سرور های ea وصل میشم ولی وقتی دارم آنلاین بازی می کنم به دقیقه ی ۱۵ بازی نرسیده اون علامت لود کذایی میاد و بعدشم پیغام connection with your opponent lost
چه با dns چه بدون dns
اینترنتم هم ۱ مگابیت صبا هست.راهنمایی کنید.ممنون

Primary رو همونی که خود صبانت داده بزن. Secendary رو بزن 4.2.2.3 . من شاتل دارم. اینجوری زدم درسته

Yasharp

کاربر سایت
Aug 22, 2009
34
نام
یاشار
سلام .آقا وقتی من وارد بازی آن میشه بعد چند لحظه من رو می ندازه بیرون و نمی تونم دوباره بازی کنم چیکار کنم؟
دم همتون گرم

cebit

کاربر سایت
Aug 21, 2006
10
سلام
چرا كسي واسه اين مشكل يه راه حل درست حسابي بلد نيست من بيشتر از 1 ماهه نمي تونم فيفا 10 انلاين بازي كنم.
سلام
من با انلاين فيفا 10 مشكل دارم.

اينترنتم مكس نت است لطفاً راهنمايي كنيد.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام... دوستان من جدیدا نمیتونم fifa online بزنم ... اولا یه جورایی به سختی به سرور ea وصل میشه ... دوما هم وقتی میخوام online بازی کنم گیر میکنه... وقتهایی هم که گیر نمیکنه رو حالت head to head match شدیدا کنده ... البته با friend هام که بازی میکنم کند نمیشه:biggrin1: چی گفتم؟

البته قبلا هیچ کدوم از این مشکلاتو نداشتم.... کمک.. :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام... دوستان من جدیدا نمیتونم fifa online بزنم ... اولا یه جورایی به سختی به سرور ea وصل میشه ... دوما هم وقتی میخوام online بازی کنم گیر میکنه... وقتهایی هم که گیر نمیکنه رو حالت head to head match شدیدا کنده ... البته با friend هام که بازی میکنم کند نمیشه:biggrin1: چی گفتم؟

البته قبلا هیچ کدوم از این مشکلاتو نداشتم.... کمک.. :biggrin1:
شاید مشکل از ISP و PINGشما باشه!!!!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان وقتی test connection رو میزنم اخرش مینویسه

this router in use may not support IP fragments and the communication features of some games may be restricted
یکی میگه مشکل از چیه؟

mamali021

کاربر سایت
Dec 4, 2007
183
نام
mohammad
دوستان من میخوام با یکی که داخل ایرانه آنلاین بازی کنم ولی هر کاری میکنم نمبشه ! با بقیه مشکلی ندارم. ولی این یه نفرو وقتی invite میکنم که بازی کنیم وقتی میاد تو نمبتونه تیم انتخاب کنه و بعد میوفتیم بیرون ! از تو لابی هم تست کردم. روم ساختم تو روم این کارو کردم باز نشد!
ممنون میشم کسی کمک کنه

Just Amir

کاربر سایت
Aug 15, 2010
240
نام
Amir
سلام .آقا وقتی من وارد بازی آن میشه بعد چند لحظه من رو می ندازه بیرون و نمی تونم دوباره بازی کنم چیکار کنم؟
دم همتون گرم
دوستان منم دیروز بازی MEDAL OF HONOR PS3 خریدم ولی با مشکل خیلی عجیبه روبرو شدم:-s

مشکل بزرگ و عجیب اینجاست که بعد از join شدن به بازی وقتی وارد نقشه میشی اگه هیچ حرکتی نکنی،بازی ادامه داره و می تونی به حرکات بقیه و کارهاشون نگاه کنی ولی بلافاصله بعد از اینکه حرکتی انجام می دم قفل می کنه و منو از بازی پرت می کنه بیرون
به نظرتون مشکل از سرور یا بازی؟!
یعنی ممکنه بازی اورجینال مشکل داشته باشه؟بازی آک گرفتم:|
در ضمن تست کردم با UC2 و KZ2 و BC2 هیچ مشکلی نبود/:)

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
سلام به همگي
من ي چند وقتي هست ديگه نميتونم آن لاين fifa 11 بازي كنم يعني بعد از اينكه بازي لود ميشه و درست قبل از اينكه بازي شروع بشه اين ارور رو ميده و از بازي خارج ميشه
connection has been lost.this match has ended

درست بود هان يهو نميدونم چش شده.....!!!
يادمه قبلا هم ي بار اينجوري شده بود ولي يادم نيست چي شد درست شد فكر ميكم dns رو عوض كردم

ممنون ميشم اگه از دوستان كسي راهنماييم كنه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام به همگي
من ي چند وقتي هست ديگه نميتونم آن لاين fifa 11 بازي كنم يعني بعد از اينكه بازي لود ميشه و درست قبل از اينكه بازي شروع بشه اين ارور رو ميده و از بازي خارج ميشه
connection has been lost.this match has ended

درست بود هان يهو نميدونم چش شده.....!!!
يادمه قبلا هم ي بار اينجوري شده بود ولي يادم نيست چي شد درست شد فكر ميكم dns رو عوض كردم

ممنون ميشم اگه از دوستان كسي راهنماييم كنه

یه زنگ بزن از ISP بگیر(DNS) البته اگر پرت ها رو ببندن با DNS هم درست نمیشه;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر