رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
من قبلا یک دستگاه داشتکه LT1.1 روش نصب بود و بازی های COD رو چک میکردم و بدون مشکل بازی میکردم..حالا یک دستگاه گرفتم و LT1.91 روش نصب هست حالا خواستم بدونم باید دوباره برای لایو رفتن بازی های COD رو چک کنم یا نه..؟
اره اره دوباره چک نکنی درجا فلگ میشی
چون باید پچ جدیدو بریزی

hosein_center

کاربر سایت
Dec 7, 2008
83
نام
حسین
وستان من به یه مشکلی برخوردم اگه ممکنه کمک کنید:
من دستگاهمو امروز بردم LT2 نصب کردن, همونجام بعد از اپدیت فیرمور بازی جدیدارو تست کرد و اکی بود.
اما وقتی امدم خونه رفتم برم لایو اما دیگه وصل نمیشه و این ارور رو میده:
A problem occurred while signing in. please try again. if the problem persists , visit www.xbox.com/support
اقا منم به همین مشکل خوردم liveخراب لطفا کمک کنید من دفع اولم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اگه من gears 3 رو بازی کنم (کپیشو ) امکان بن شدن داره.اگه داره یکی یه برنامه برای چک بازی معرفی کنه

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
راهی وجود داره که بشه کنسول رو از بن در اورد
یه سری روش ها هست که سریال یه کنسول دیگه رو به کنسول خودت میزنی که دردسر زیاد داره و بازم بن میشه کلا باید بیخیال شی

دوستان من GeOW 3 رو گرفتم ولی با abgx که تست میکنم دیسکو نمیشناسه . باید صبر کنم نسخه جدیدش بیاد ؟
فک کنم یا دیتا بیسشو عوض کنن یا که یه نسخه جدید بدن بیرون دیگه ولی باید صبر کنی فعلا

• Like
Reactions: BROXIGAR

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان من الان LT2 زدم وCOD:BLACKOPS رو دیشب انلاین بازی کردم .دیسک من پچ 1.91 هستش .ایا امکان بن شدن داره؟
دوست عزیز وقتی شما داری کپی بازی میکنی یعنی خطر بن شدن را به جون خریدی و هر لحظه هم احتمال داره بن بشی چون کسی نمیدونه که مایکروسافت از چه طریقی کنسول های کپی خور شده رو شناسایی میکنه یه زمانی از بازی شناسایی میکرد بعد از فریمویر شروع به شناسایی این گونه کنسول ها کرد حالا هم معلوم نیس شاید بازم بتونه از فریمویر شناسایی کنه شاید هم ..................... ولی اگه شما تمامی مسائل امنیتی رو رعایت کنی احتمال بن شدنت میاد پایین
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر