رسمی: در دوازده ماه اینده خبری از PS5 نخواهد بود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کمپانی سونی امروز گزارش مالی خود را منتشر کرد که حاکی از عملکرد فوق العاده بخش گیمینگ بود و باید بگوییم تاکنون 96.8 میلیون کنسول PS4 به بازار ارسال شده است و قطعا در اینده نزدیک این کنسول فروش 100 میلیونی را پشت سر خواهد گذاشت.
به هرجهت این گزارش مالی مفصل ترجمه خواهد شد ولیکن بخش قابل توجه گزارش به ذکر عدم عرضه PlayStation 5 در دوازده ماه آینده برمیگردد. در این گزارش امده کنسول نسل بعدی پلی استیشن در دوازده ماه اینده منتشر نخواهد شد.

پیش تر به واسطه اخرین مصاحبه مارک سرنی (طراح PS5 و PS4) که بعضی از ویژگی های کلی نسل بعدی پلی استیشن همانند پشتیبانی از هارد SSD، ری تریسنیگ و ... را به صورت رسمی اعلام کرد، بسیاری خیال میکردند که شاید سونی در نیمه اول 2020 پلی استیشن 5 را منتشر کند که حال با قطعیت رد شد.

به نظر شما پلی استیشن 5 در چه زمانی به صورت کامل رونمایی و منتشر خواهد شد؟

منبع

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
جاست فور فان:D
بسیاری خیال میکردند که شاید سونی در نیمه اول 2020 پلی استیشن 5 را منتشر کند که حال با قطعیت رد شد
در این گزارش امده کنسول نسل بعدی پلی استیشن در دوازده ماه اینده منتشر نخواهد شد
اگر 13 ماه دیگه بیاد نیمه ی دوم سال 2020 میشه؟؟
جواب : نه ، هنوزم نیمه ی اول 2020 حساب میشه پس نمیشه قاطعانه مورد اول رو رد کرد :D

---------
از شوخی گذشته تا جایی که دیدم سونی فن هایی bc روی اینکه سونی قبل از شروع 2020 از کنسول جدیدی رونمایی میکنه هم نظر بودن ولی راجب لانچ ، خیر!
من خودم روی e3 بعدی (2020) حساب باز کرده بودم ولی با توجه به این خبر ، شیفت پیدا میکنه به یه مراسم مجزا و خفن در تابستان 1399

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من نمیدونم المپیک توکیو از کی شروع میشه ولی یه سری شایعاتی هست که سونی میخواد چند روز قبل المپیک ریلیز کنه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
PS5 هم مثل 4 نوامبر لانچ میشه. بهار که قطعا رلیز نمیشه دیگه الان فرمودن تا 12 ماه آینده نمیاد. تابستان هم کلا بازار گیم کساده نه بازی درست درمون میاد نه کنسول لانچ میشه. احتمالا میره برای نوامبر که نزدیک تعطیلات سال نو باشه که هم مردم بیشتر اونموقع پول خرج میکنن هم بازیسازا بازیهای مهمشون رو تو اون دوره لانچ میکنن. اینجوری بازی های تردپارتی خوبی در لانچ براشون هست

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
قشنگ اسکل کردن ملتو اینام
ولی فک میکنم بیشتر میخوان صبر کنن بببین amd چی میخواد معرفی کنه و از نسل اینده قطعات amd استفاده کنه که احتمالا دستگاه بسیار قوی خواهد بود ولی خب خیلی داره دیر میشه برای شروع نسل بعد

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
قشنگ اسکل کردن ملتو اینام
ولی فک میکنم بیشتر میخوان صبر کنن بببین amd چی میخواد معرفی کنه و از نسل اینده قطعات amd استفاده کنه که احتمالا دستگاه بسیار قوی خواهد بود ولی خب خیلی داره دیر میشه برای شروع نسل بعد

داداش مگه سونی میخواد سیستم ببنده صبر کنه ببینه amd چی معرفی میکنه :D
اینا شریک تجاری حساب میشن و خبر دارن چی قراره در آینده عرضه بشه و نیازی نیست صبر کنن تا معرفی رسمی
بعد مگه یک ماهه میتونن کنسول طراحی کنن که صبر کنن ببینن چی معرفی میشه و اینا باید خیلی زودتر معماری و قدرت کنسول مشخص کنن تا استدیو ها شروع کنن بازی ساختن براشون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
داداش مگه سونی میخواد سیستم ببنده صبر کنه ببینه amd چی معرفی میکنه :D
اینا شریک تجاری حساب میشن و خبر دارن چی قراره در آینده عرضه بشه و نیازی نیست صبر کنن تا معرفی رسمی
بعد مگه یک ماهه میتونن کنسول طراحی کنن که صبر کنن ببینن چی معرفی میشه و اینا باید خیلی زودتر معماری و قدرت کنسول مشخص کنن تا استدیو ها شروع کنن بازی ساختن براشون
Devکیتهارو فرستادن احتمالا کنسول هم ساخته شده

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
اصلا کسی نسل بعد توانایی خرید کنسول رو داره؟ همین الان پرو و وان ایکس 5.550 به بالا هستن، کسی میتونه بخرتشون؟ من که پی اس 4 معمولی رو دارم، نه میتونم بفروشمش نه میتونم بزارم روش پرو رو بخرم:|
تنها راهی که هست اینه 6-7 ماه کارگری کنم، که اونم تازه چند ماه بعدش باید بیست برابرش رو خرج دکتری کنم:|
یکی بمن بگه شماها چطوری میخواید کنسول های نسل بعدی رو بخرید؟

• Like
Reactions: X B I T B

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا کسی نسل بعد توانایی خرید کنسول رو داره؟ همین الان پرو و وان ایکس 5.550 به بالا هستن، کسی میتونه بخرتشون؟ من که پی اس 4 معمولی رو دارم، نه میتونم بفروشمش نه میتونم بزارم روش پرو رو بخرم:|
تنها راهی که هست اینه 6-7 ماه کارگری کنم، که اونم تازه چند ماه بعدش باید بیست برابرش رو خرج دکتری کنم:|
یکی بمن بگه شماها چطوری میخواید کنسول های نسل بعدی رو بخرید؟
Ps4 خودمونو میفروشیم صبر میکنیم قیمت معادل دلاریش بشه بعد میذاریم روش می‌خریم همون کاری که با کنسول‌های قبل کردیم

navidvvv

کاربر سایت
Apr 8, 2019
59
همش مربوطه به کنسول ماکروسافته ،گفتن قوی تره از مال سونیه ، میخوان ببین ماکرو چی رو میکنه ، بعد زور بزنن رم و کلاکو عوض کنن تا به کنسول ماکرو نزدیک بشن ،سونی داره سورپرایز میشه کم کم :D
البته اگه ماکرو زودتر کنسولو بده بیرون چندتا عنوان خوب چفتو جور کنه تمومه دیگه ،برد با ماکروهه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر