رد حضور صداپیشه اشلی گراهام در Resident Evil 6

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ashley_gSraham_491.jpg

درورد

آن دسته از فن های مشتاقی که فکر میکردند اشلی گراهام، دختر بچه ای که در رزیدنت اویل 4 نجات داده شد؛ در شماره‌ی جدید بازی حضور دارد؛ باید از فرضیه‌ی خود فاصله بگیرند. بر طبق صحبت های Alyson Court صدا پیشه ی کلر و Carolyn Lawrence و که صدا پیشه‌ی اشلی در رزیدنت اویل 4 بود ; کپکام برای ساختن بازی رزیدنت اویل 6 سراغ او نرفته است. Carolyn بطور مستقیم به وبسایت RelyonHorror.com پاسخ داد و حضورش رو به عنوان صداپیشه تکذیب کرد. از طرفی صداپیشه‌ی کلر ردفیلد یعنی Alyson Court که در همه‌ی شماره های بازی و حتی انیمیشن صداپیشگی این شخصیت را بر عهده داشته، حضورش را در این بازی رد میکند. در کنار هم نبودن کرس و کلر در یک بازی مشابه چیز جدیدی نیست؛ اما خیلی جالب خواهد بود که اگر این دو برادر و خواهر بعد از مدت ها همدیگر رو ملاقات کنند. با این عدم حضور صدا پیشه‌ی اشلی در بازی باعث شده تا این شایعه بوجود بیاد که آن دختر بور همان شری بیرکین رزیدنت اویل 2 باشد. این خبر جدید این حدس و گمان را تا حد زیادی منطقی کرده است. با این حال حضور شری بیرکین در حد یک شایعه هست. رزیدنت اویل6 تا ماه نوامبر عرضه ریلیز نخواهد شد. بنابر این هنوز زمان برای تماس گرفتن با این دو نفر هست.

1_24_2012_9_07_45_AM.jpg

1_25_2012_7_26_23_PM.jpg

آخرین ویرایش:

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
پس این خبر یجواریی تایید میکنه اون دختر همراه شخص سوم بازی شری بیرکین بود.البته شاید یه شخصیت کاملا جدید هم باشه.فعلا که کپکام در مورد تیم سوم خیلی داره مخفی کاری میکنه.همچنان باید منتظر موند.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ولی صداش خیلی به اشلی شبیه بوداااا !

درست میگی رضا صداش خیلی شبیه بود حیف شد

از اشلی خوشم نمیومد ولی امیدوار بودم بودن اشلی باعث بشه دوباره به اون روستای جهنمی توی اسپانیا برگردیم

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
درست میگی رضا صداش خیلی شبیه بود حیف شد

از اشلی خوشم نمیومد ولی امیدوار بودم بودن اشلی باعث بشه دوباره به اون روستای جهنمی توی اسپانیا برگردیم
نه خُب بودنش هم بعید بود علی, یک دختر ترسو دست و پا چلوفتی اینجا تبدیل بشه به یکی از کرکتر ها با ابیلیتی های تخیلی :D !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نه خُب بودنش هم بعید بود علی, یک دختر ترسو دست و پا چلوفتی اینجا تبدیل بشه به یکی از کرکتر ها با ابیلیتی های تخیلی :D !

توی نسخه چهار خیلی روی اعصاب بود :D کل بازی داشتم بهش فحش میدادم :D خدا رو چه دیدی یه وقت دیدی بعد از نسخه چهار لئون بهش آموزش داده باشه که اینطوری حرفه ایی شده :D

هرچند همه این فرضیات دیگه از بین رفت :| پس شری قراره برگرده ، ببینیم زیر دست آلبرت شری به چه موجودی تبدیل شده

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
همون طور که گفته بودم و مشخص بود حضور اشلی بی معنی هست. حالا این IGN هر جقدر میخواد سورسش خوف باشه :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب این مورد قابل حدس بود، من خیلی تلاش داشتم تو بگم که حضور اشلی تو شماره جدید کمی بی منطق به نظر میرسه ولی بعضی از دوستان قبول نمیکردند. به احتمال زیاد شخصیتی که تو تریلر دیدیم همون شری بیرکین هست، اگر بخوایم ظاهری هم بررسی کنیم شباهت بیشتری با شری داره. آخه اشلی که تو نسخه چهارم از سایه خودش هم میترسید، چه جوری همچین حرکت‌هایی میزنه؟!:d

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب با قبول این قضیه و حضور شری بیرکین در بازی احتمال اینکه شخصیت جدید هم استیو باشه افزایش پیدا میکنه :D
چون شری بیرکین و استیو برنساید میشن دو تا میراث ویروس های کلاسیک. یعنی ویروس G‌ و ویروس T-Veronica :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب با قبول این قضیه و حضور شری بیرکین در بازی احتمال اینکه شخصیت جدید هم استیو باشه افزایش پیدا میکنه :D
چون شری بیرکین و استیو برنساید میشن دو تا میراث ویروس های کلاسیک. یعنی ویروس G‌ و ویروس T-Veronica :D
البته استیو یک مزدور نبود احد جان!:d هنوز هم نمیشه راجع به شخصیت جدید نظر قطعی داد، ولی خوب استیو محتمل تره.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
البته IGN گفته اون دختره تو تریلر شری بریکین هست.

اما به هر حال WTF ! :-o چون من فکر کردم این دختره تو تریلر شریه اما با صدای اشلی.

دروغ نمی گه؟ :-/:d چون صداش وحشتناک به اشلی شبیه! :d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خوب این مورد قابل حدس بود، من خیلی تلاش داشتم تو بگم که حضور اشلی تو شماره جدید کمی بی منطق به نظر میرسه ولی بعضی از دوستان قبول نمیکردند. به احتمال زیاد شخصیتی که تو تریلر دیدیم همون شری بیرکین هست، اگر بخوایم ظاهری هم بررسی کنیم شباهت بیشتری با شری داره. آخه اشلی که تو نسخه چهارم از سایه خودش هم میترسید، چه جوری همچین حرکت‌هایی میزنه؟!:d

توی 10 سال خیلی اتفاقات میتونه بیوفته.
هانک رو از ذهنتون بندازین بیرون چون هانک (Mr.Death‌:D) قشنگیش به ماسکشه. درست نیست قیافش دیده بشه. حالا یه اشتباهی توی اپیلوگ های RE3 کردن نادیدیه میگیریم :D در ضمن هانک میتونه توی Revelations حضور داشته باشه. چون یه ماسکیه اونجا داریم :D فکر نکنم شخصیتش در حد شخصیت اصلی باشه. از طرفی فقط مزدور بودن هانک طبیعیه. قدرت‌هاش و سن و سلش خود به خود این فرضیه رو رد میکنه.
از طرفی 10 سال یه آدم معمولی رو مزدور میکنه چه برسه به استیو :D

البته IGN گفته اون دختره تو تریلر شری بریکین هست.

اما به هر حال WTF ! :-o چون من فکر کردم این دختره تو تریلر شریه اما با صدای اشلی.

دروغ نمی گه؟ :-/:d چون صداش وحشتناک به اشلی شبیه! :d

IGN گفته این همون رئیس جمهور هست. در صورتی که پرزیدنت گراهام نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر