رای دادن به لیگ ایران در بازی fifa15 ، خیلی مهم

rezash123

کاربر سایت
Mar 15, 2014
18
نام
رضا
سلام دوستان این تاپیک رو برای اطلاع رسانی یه مورد خیلی مهم زدم می دونید الان لیگ عربستان توی فیفا 14 هست روی لینک زیر که در اطلاعات هست کلیک کنید و به لیگ ایرن رای بدید تا اینشاالله لیگ ایران هم تو فیفا 15 باشه .

گروه فناوری - شرکت EA Sports هر ساله قبل از انتشار نسخه جدید سری بازی فیفا که از محبوب ترین بازی ها نزد گیمر ها به شمار می آید نظر سنجی درباره لیگ های حاضر در نسخه جدید برگزار می کند.

به گزارش «بویر نیوز»، این بار سایت FIFPlay لیست لیگ های جهانی را برای حضور در بازی فیفا ۱۵ قرار داده که در میان آنها نام “لیگ برتر ایران” نیز به چشم می خورد.

برای رای دادن پس از ورود به سایت(اینجا کلیک کنید) و انتخاب لیگ برتر ایران بر روی گزینه Vote کلیک کنید تا رای شما ثبت شود و آمار را مشاهده کنید.

Fifa 15

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
میخوام صد سال این لیگ مزخرف نیاد توی فیفا. اصلا اگه بیاد توی فیفا فقط میرم PES میخرم . بهتره =))

- - -ویرایش - - -

رفتم رای دادم ولی به لیگ ترکیه رای دادم :d

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
دیگه فوتبالمون از هند و سعودی که کمتر نیست:) / من رای دادم ولی یادمه اینجا هرسال اول میشدیم اخرش سر کاری بود

rezash123

کاربر سایت
Mar 15, 2014
18
نام
رضا
دیگه فوتبالمون از هند و سعودی که کمتر نیست:) / من رای دادم ولی یادمه اینجا هرسال اول میشدیم اخرش سر کاری بود

پارسال بعد از لیگ عربستان و ترکیه و الجزایر و مراکش پنجم شد و عربستان رفت توی fifa14 امسال تا حالا 5 درصد اورده و هشتمه

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
حالا بلاخره ایران لیگ اش هست توی FIFA 15 یا نه؟!؟!؟!:))

هیچ وقت لیگ ایران در فیفا نخواهد بود مگر اینکه به میکرو و سونی در ایران اجازه و نمایندگیه فروش رسمی کنسولهاشون داده بشه و از این کپی بازی که به ضرر شرکتهاست دربیاد حالا هرچقدرم ایران رای بیشتر بیاره بازم نمیشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
من کاری ندارما ولی در نظر بگیرید کمتر از یک ماه دیگه فیفا عرضه میشه و فاصله بین گلد تا عرضه حدود دو ههفته هست
پس با این تفاسیر حداکثر دو هفته فیفا وقت داره تا لیگ اضافه کنه
به نظر شما فیفا میتونه تو دو هفته هم طراحی کنه هم اطلاعات بازیکنای لیگ ما رو در بیاره و ....
تازه در نظر بگیرید نظرسنجی هنوز تموم نشده
پس مثل همیشه مشخصه این نظرسنجی بی پایه و اساسه
اگر بخواد لیگی اضاف کنه میره دوباره برزیل رو اضاف میکنه
نه اینکه بیاد لیگ فرهیخته ما رو اضاف کنه
درسته عربستان و هند لیگی ندارن
ولی الان تو هند دل پیرو و ترزگه و ... بازی میکنن و بازی تو اونجا اورجینال فروخته میشه
یا تو عربستان بازیکنهای مسن کشورهای مطرح بازی میکنن
نه تو ایران که بزرگترین بازیکن لژیونرش اومانیا هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر