راکستار : برای فرانچایز Grand Theft Auto به اندازه 45 سال ایده داریم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
با توجه به گفته های Leslie Benzie رئیس استودیو Rockstar North ، راکستار از همین الان ایده های بسیاری برای ساخت Grand Theft Auto 6 دارد.

gta-51.png

او گفت با این که این ایده ها وجود دارند، ولی فکوس اصلی ما برروی GTA Online و DLCـهای بازی است.

" ما 45 سال ایده داریم، و تلاش داریم همه را انجام دهیم. هیچ استراحتی بعد از تمام شدن GTA V وجود ندارد و ما مستقیم به سمت GTA Online می رویم. ما نمی دانیم کی ساخت GTA 6 شروع می شود، ولی ایده اولیه آن را داریم.

در مصاحبه ای با The Guardian دن هوزر هم تقریبا همین را گفت؛ که تیم به قدم بعدی فکر می کند، ولی نمی داند GTA 6 در کنسول های نسل جدید چگونه خواهد بود.

" ما GTA جدیدی در دست ساخت نداریم. بر روی سه بازی باهم کار نمی کنیم. چون استرس بسیار بالا می رود، ولی بی کار هم نیستیم و سرمان بسیار شلوغ است.

[SUP]Source[/SUP]

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
راک استار تو این نسل و با محدودیتهای سخت افزاری ، بازیه gta v رو ساخت و واقعا عالی کار کرد.
معلوم نیست تو نسل بعد که محدودیت ها برداشته میشه میخواد چیکار کنه ....

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,781
نام
کیارش
من نمیدونم چرا انقدر با Bully حال کردم :D چرا گذاشتنش کنار ؟؟؟
حدس میزنم یه سری خرمگس معرکه اعتراض کردن که بدآموزی داره و این صحبتا .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,936
نام
محمد حسین
bully در حال ساخته و راک استار نیم بند تایید کرده
الان حتما میگین کو راک استار کجا تایید کرده
هم اون مدیرش گفته دوست داریم سخه جدیدشو بسازیم
هم جدیدا اون دامینشو تمدید کردن
بعد راک استار هر سال بازی میده نمیشه امسال منظورم 2014 بازی نده اونم تو سالی که نسل جدید میاد قطعا از بین red dead و bully یکی میاد بعد یکیشون میره 2015 و la noire 2016 احتمالا مکس پین 2017 و gta 6 vi هم 2018
این وسطا agent هم بزارین

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
همین gta تو همین شهر قشنگ جای یکی دوتا اسپین آف داره. راحت. طبق سنت راکستار هم فک نمیکنم بدون اسپین آف شماره بعدی بیاد

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
خب مشخصه برای چهل و اندی سال ایده تو سرشون هست،هر 5...6 سالی 1 نسخه بده بیرون میشه همین حدودا،تازه این نسل که زمان بیشتری+هزینه بیشترتری میبره ساخت بازی!
این کمپانی اینقدر هزینه میکنه،نمیکنه بصورت تقریبا همزمان 2 نسخه پشت سر هم بسازه با تعداد تیم های بیشتر)تا دلت بخواد استودیو بیکار هست.
بنظر من دلیلش بدون رقیب بودن این سبک بازیه که تا بحال رقیبی جدی براش نیومده+یه دلیل دیگش هم اینه تاحد امکان میخواد هر نسخه فروشش رو بکنه،

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
این راکستار به کنار تمام شرکت هایه بازی سازی دیگه به کنار انصافا که بازیاش حرف نداره من دوست دارم بازی بعدی یه Bully درست حسابی باشه شاید هم Midnight club III رو معرفی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر