راه اندازی گروه تلگرام اعضای بازیسنتر

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درود به همه بچه های بازیسنتری

گروه تلگرامی مخصوص اعضای بازیسنتری برای گفتگو در مورد بازیها و ... راه اندازی شده. گروه فعلا به صورت آزمایشی هست و اگه مشکلی نداشته باشه و ازش استقبال بشه به کار خودش ادامه میده

هدف گروه بحث و گفتگوهای ساده در مورد بازیها، فیلم، سریال و ... است و نزدیک تر کردن هرچه بیشتر بچه های بازیسنتر به همدیگر

قوانین گروه ساده هستند. پس اگر علاقه ای به رعایت قوانین ندارید بهتر هست عضو گروه نشوید. عدم رعایت قوانین مساوی است با بلاک شدن کاربر در تلگرام و گزارش اون.

- بحث سیاسی و دینی ممنوع است
- توهین و ناسزا ممنوع است

اگر مشکلی با قوانین بالا ندارید به گروه تلگرامی اجتماع بازیسنتری های ایران بپیوندید

آپدیت :

برای اینکه به جز بچه های بازیسنتر کسی عضو گروه نشه، لینک عضویت در گروه در پروفایل بنده موجود هست.

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من عضو بودم با تیپا انداختنم بیرون
هنوز جاش درد میکنه x_x
سلام. آقا اون گروه بنا بر دلایلی حذف شد. گروه جدید رو راه انداختیم ولی آیدی یه سری از بچه ها رو نداشتم لینک جدید رو بفرستم. اینجا دوباره لینک جدید رو گذاشتم. تو پروفایلم هست.

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
درود به همه بچه های بازیسنتری

گروه تلگرامی مخصوص اعضای بازیسنتری برای گفتگو در مورد بازیها و ... راه اندازی شده. گروه فعلا به صورت آزمایشی هست و اگه مشکلی نداشته باشه و ازش استقبال بشه به کار خودش ادامه میده

هدف گروه بحث و گفتگوهای ساده در مورد بازیها، فیلم، سریال و ... است و نزدیک تر کردن هرچه بیشتر بچه های بازیسنتر به همدیگر

قوانین گروه ساده هستند. پس اگر علاقه ای به رعایت قوانین ندارید بهتر هست عضو گروه نشوید. عدم رعایت قوانین مساوی است با بلاک شدن کاربر در تلگرام و گزارش اون.

- بحث سیاسی و دینی ممنوع است
- توهین و ناسزا ممنوع است

اگر مشکلی با قوانین بالا ندارید به گروه تلگرامی اجتماع بازیسنتری های ایران بپیوندید

آپدیت :

برای اینکه به جز بچه های بازیسنتر کسی عضو گروه نشه، لینک عضویت در گروه در پروفایل بنده موجود هست.

لینکی که گذاشتین expire شده ، کلاً لبنک دعوت گروه های تلگرام سریع expire میشه ، این ID من هست @the_master_race اگر کسی از دوستان تمایل داره به بحث گیمینگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر