راهنما و قدم به قدم بازي هاي Wii

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
با سلام در اين تاپيك قصد داريم راهنماي كامل بازي هاي وي.قدم به قدم بازي هاي وي.كلا Guide هاي بازي هاي وي روبزاريم و اگر كسي در بازيي گير كرد و يا حركات آن بازي را بلد نبود به هم كمك كنيم.:cool::love:;)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
از مديران محترم خواهش مي كنم اين تاپيك را قفل يا به بخش راهنماي قدم به قدم بازي ها منتقل نكنند زيرا اين تاپيك براي كمك به ديگران در بازي ها نيز هست

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
راهنماي بازي Mario Party 8

mariop8_guide_top_1183158307.jpg

راهنماي بازي ماريو پارتي8

براي مشاهده راهنما(فايل پي دي اف)نياز به نرم افزار آكروبات ريدر داريد كه از لينك زير قابل دريافت هست:http://www.adobe.com/support/downloads/main.html

راهماي پي دي اف:
download_button.gif

http://insider.ign.com/download/pdfguides/m/mariop8_ignpdf.pdf

منبع:Ign

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اگر زير پست راهنما منبع را Ign نوشته بود با كليك بر روي لينك دانلود عضويت در Ign باز ميشود كه اطلاعات ساده را وارد كرده پس از رد كردن اين مرحله ايميل فعال سازي به ايميلتان ارسال ميشود و با كليك بر روي click here عضويتتان را كامل كنيد اگر Logout نكنيد ديگر با كليك بر روي لينك راهنما صفحه دانلود باز مي شود

با تشكر

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
دست شما درد نکنه ولی یه خورده زشت نیست آدم به خاطر تشکر از یک لینک دادن خودشو کوچیک کنه؟!:confused:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
دست شما درد نکنه ولی یه خورده زشت نیست آدم به خاطر تشکر از یک لینک دادن خودشو کوچیک کنه؟!:confused:

من اين تاپيكو واسه تشكر راه ننداختم. والا مثل يه كاربر ديگه بود اسمشو يادم نسيت يه فارسي ساز فاير فاكس داشت ميگفت هر كس ازم تشكر كنه لينكشو براش pm مي دم منم اين كارو مي كردم.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
دوستان یک سوال میکنم مسخرم نکنید :blushing:
بازی farcry اولش چکار باید بکنیم !!!
اول بازی بعد از اینکه میام داخل محیط ازاد بعدش 2 3 نفر میان مکشم بعدش دیگه جایی نیست برم روی جعبه ها هم نمیشه بپرم !! ممنون میشم کمک کنید !

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ببخشید من خیلی کلنجار رفتم اما جایی رو ندیدم که دانلود نوشته باشه توش
یه سوال راهنمایی به صورت عکسی هست یا انگلیسی نوشته راهنمایی رو؟؟؟
در چه مورد راهنمایی کرده؟؟
در مورد گیم پلیه یا خود بازی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر