راهنما بازی ها wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
86267290952711871228.jpg

01088626208744811313.jpg

mansoor21

کاربر سایت
Apr 4, 2015
31
اقا احسان همه صفحات تایپینگ رو خوندم انصافا خیلی حوصله به خرج دادی wii تو ایران تبلیغاتی نداره وبرای خیلیها ناشناختس ومثل xbox و playstation سر زبونها نیوفتاده و خیلیها نمیدونن چیه به صورتی که اگه قرار باشه سری جدید gowو...برای پلی استیشن بیاد خیلیها اطلاع دارن وبه دیگران اطلاع رسانی وبه نقد وبرسیش میپردازن ولی اگه قرار باشه سری جدیدی از زلدا بیاد که جزو یکی از بهترین ودرخشانترین بازیهای کل تاریخه اب از اب تکون نمیخوره وخیلیها ازش بی اطلاع هستند یکی از علت هاش اینه که بعد از کنسول محبوب nes دیگه تو کمتر کلوپ بازیی دستگاه نینتندو رو میارن که مردم بشناسن وفقط همون عده وفادار کمی مثل من وشما بخاطر همون خاطرات خوب ولذت بخش دوران گذشته که تجربه کردیم همیشه به شرکت nintendoپایبندیم ونسل بچه های امروز اون تجربیات رو درغیاب کنسولهای نینتندو در ایران با پلی استیشن و ایکس باکس داشتند یکی دیگه از علتها مساله مالی ورفاهی خیلی از مردم ایرانه به صورتی که حدود80درصد از مردم به زحمت از پس خرید یه کنسول برمیان اونم بعد ازبه پایان رسیدن نسل ویا اخراش که قیمت ها پایین میاد واگه بخوان دستگاه دیگه ای تهیه کنن باید کنسولشون رو بفروشند در کل باید بگم این تایپینگ از این لحاظ با ارزشه که داره تجربیاتی از کنسول باصرفه ولذت بخشی رو به مردم معرفی میکنه البته در ایران که شاید خیلی از گیمرهای حرفه ای حتی یک بار هم تجربش نکردند واین عدم اگاهی باعث میشه که گیمربرای خرید کنسول دوتا راه بیشتر نداشته باشه (پلی استیشن و ایکس باکس) در مورد نقد بازی های wii باید عرض کنم که علاوه بر کاور بازیها اگر عکسهای بیشتری از خود بازی بزارید قابل درک تره البته فقط بعضی از نقد ها اینطورند وامیدوارم در اینده راهنمای بازی ها رو هم اضافه کنید مثل افسانه زلدا

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اقا احسان همه صفحات تایپینگ رو خوندم انصافا خیلی حوصله به خرج دادی wii تو ایران تبلیغاتی نداره وبرای خیلیها ناشناختس ومثل xbox و playstation سر زبونها نیوفتاده و خیلیها نمیدونن چیه به صورتی که اگه قرار باشه سری جدید gowو...برای پلی استیشن بیاد خیلیها اطلاع دارن وبه دیگران اطلاع رسانی وبه نقد وبرسیش میپردازن ولی اگه قرار باشه سری جدیدی از زلدا بیاد که جزو یکی از بهترین ودرخشانترین بازیهای کل تاریخه اب از اب تکون نمیخوره وخیلیها ازش بی اطلاع هستند یکی از علت هاش اینه که بعد از کنسول محبوب nes دیگه تو کمتر کلوپ بازیی دستگاه نینتندو رو میارن که مردم بشناسن وفقط همون عده وفادار کمی مثل من وشما بخاطر همون خاطرات خوب ولذت بخش دوران گذشته که تجربه کردیم همیشه به شرکت nintendoپایبندیم ونسل بچه های امروز اون تجربیات رو درغیاب کنسولهای نینتندو در ایران با پلی استیشن و ایکس باکس داشتند یکی دیگه از علتها مساله مالی ورفاهی خیلی از مردم ایرانه به صورتی که حدود80درصد از مردم به زحمت از پس خرید یه کنسول برمیان اونم بعد ازبه پایان رسیدن نسل ویا اخراش که قیمت ها پایین میاد واگه بخوان دستگاه دیگه ای تهیه کنن باید کنسولشون رو بفروشند در کل باید بگم این تایپینگ از این لحاظ با ارزشه که داره تجربیاتی از کنسول باصرفه ولذت بخشی رو به مردم معرفی میکنه البته در ایران که شاید خیلی از گیمرهای حرفه ای حتی یک بار هم تجربش نکردند واین عدم اگاهی باعث میشه که گیمربرای خرید کنسول دوتا راه بیشتر نداشته باشه (پلی استیشن و ایکس باکس) در مورد نقد بازی های wii باید عرض کنم که علاوه بر کاور بازیها اگر عکسهای بیشتری از خود بازی بزارید قابل درک تره البته فقط بعضی از نقد ها اینطورند وامیدوارم در اینده راهنمای بازی ها رو هم اضافه کنید مثل افسانه زلدا

ایول یعنی این همه صفحه خوندی دمت گرم :x خیلی از کسایی که ادعا فن نینتندو بودن تو سایت دارن 2 صفحه از این تاپیک نخوندن

چون نینتندو اصلا تو خاورمیانه نمایندگی نداره و ریجنی برای خاورمیانه نداره

تاپیک بازی ماریو گلگسی 1 که بهترین بازی سال 2007 شده بود اون زمان کلا 5 صفحه رفت جلو اما فقط خبر خدا جنگ 3 تایید شد تاپیکش تا 50 صفحه رفت جلو - بعد به بقیه میگفتن حداقل یکمی فعالیت کنید میگفتنن مهم نیست ئ میرفتن

البته بعد از NES کنسول SNES اومد همون سوپر نینتندو اما چون کلونش نیومد خود کنسول و بازی هاش خیلی برای ایرانی ها گرون در میومد بخاطر همین همه رفتن سراغ سگا چون تقلبیش تو بازار پر بود - تو نسل بعد هم که سونی شریک نینتندو بود برای ساخت کنسول دیسک خور و قار بود سونی برای کنسول نینتندو دیسک و رام طراحی و تولید کنه بعد سونی محصول جدا به اسم خودش تولید کرد و نینتندو از سونی شکایت کرد که کار به 5 سال دادگاه رسید و آخرسر تو دادگاه ها بین المللی کالیفرنیا سونی متحم شناخته شد و به پرداخت جریمه محکوم شد بخاطر همین اون نسل نینتندو آخر نسل 5 وارد دور شد اونم با نینتندو 64 که تو 4 سال تونست 33 میلیون کنسول بفروشه - اینا باعث شد نینتندو تو ایران شناخته نشه

مرسی عزیز لطف داری وجود افرادی امثال شما و بعضی دوستان هست که این تاپیک هنوز پابرجاست

البته امروزه از قبل مثل 4 سال پیش مردم بیشتر WII میشناسن بیشتر خرید و فروش میکنن - من یه بار WII دوستی رو برای فروش آگهی کردم تو 2 ماه 1 نفر تماس گرفت اما یک هفته پیش یه WII رو تو دیوار آگهی کردم با اینکه WII فروخته شد تا الان بالا 20 نفر زنگ زدن و خواستن

همین کارو کردم اما خیلی بهم گفتن حجم عس ها زیاد میشه و صفحه بالا نمیاد و...... و مجبور شدم به یک یا 2 تا عکس از گیم پلی بسنده کنم

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
من بیشتر wii رو بخاطر بازی های انیمه ایش رفتم گرفتم چون اکثر بازی های انیمه مثل pokemon و yu gi oh و dragon ball و doraemon و .........روی این کنسول بودش و منم با زبان ژاپنی آشنا هستم و اکثر بازیهایی که با زبان اصلی ژاپنی هستش روی این کنسول قرار داره........ولی بهترین بازی که واقعا سرگرم کننده بود نمیگم بهترین گرافیک یا بهترین داستان فقط فقط بهترین بازی برای سرگرمیش و بهترین گیم پلیی که تاحالا بازی کرده بودم همین super mario galaxy و super mario galaxy 2 هستش البته بازی okami هم از نظر هنری واقعا عالی بود.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من بیشتر wii رو بخاطر بازی های انیمه ایش رفتم گرفتم چون اکثر بازی های انیمه مثل pokemon و yu gi oh و dragon ball و doraemon و .........روی این کنسول بودش و منم با زبان ژاپنی آشنا هستم و اکثر بازیهایی که با زبان اصلی ژاپنی هستش روی این کنسول قرار داره........ولی بهترین بازی که واقعا سرگرم کننده بود نمیگم بهترین گرافیک یا بهترین داستان فقط فقط بهترین بازی برای سرگرمیش و بهترین گیم پلیی که تاحالا بازی کرده بودم همین super mario galaxy و super mario galaxy 2 هستش البته بازی okami هم از نظر هنری واقعا عالی بود.

آره بازی ها انیمه ای روی کنسولا نینتندو بیشتر میاد - حتی سبک خاص بازی مثل هاروت مون دیگه دارن انحصاری کنسولا نینتندو میشن

از قدیم هم مینطور بوده مثلا بازی سگا که ما بهش میگفتیم هویج خور خیلی فکر کردن تموم شده اما نمیدونستن ادامه بازی هاش برای کنسولا نینتندو داره تولید میشه

のありがとう :d

ماریو گلگسی که عاشقشم هم نسخه 1 عالی بود هم نسخه 2

قیمتش رو برام بفرست عزیزم.

برات فرستادم داداش

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67
e792ed3d11ddc053b06f96462a4a2064.jpg

٣ روزه دارم اين بازي رو ميكنم. واقعا عاليه...
يكي از بهترين تجربه هاست.
گيم پلي فوق العاده كه اصلا تكراري نميشه با كلي معماهاي جالب.
پيشنهاد ميكنم حتما بازي كنين...

Sent from my iPhone using Tapatalk

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

اول اینکه خریدن wii اونم در حد آک یا بهتر بگم فقط تست شده رو بهت تبریک میگم :x

دوم اینکه خوشحالم تونستی wii رو خودت کپی خور نرم افزاری کنی و باهاش بازی شروع کنی

سوم اینکه به بازی واقعا خوبی اشاره کردی و بازی واقعا خوبی هست و از بازی کردنش لذت ببر

تجربه یه گیم پلی ناب داری لمس میکنی و توصیه ام اینه هر کی این بازی رو تجربه نکرده حتما بازی کنه

آرین جان بعد از این بازی حتما زلدا شمشیر آسمان رو هم بازی کن که اونم شاهکار تمام عیاریه

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67

دوم اینکه خوشحالم تونستی wii رو خودت کپی خور نرم افزاری کنی و باهاش بازی شروع کنی

سوم اینکه به بازی واقعا خوبی اشاره کردی و بازی واقعا خوبی هست و از بازی کردنش لذت ببر

تجربه یه گیم پلی ناب داری لمس میکنی و توصیه ام اینه هر کی این بازی رو تجربه نکرده حتما بازی کنه

آرین جان بعد از این بازی حتما زلدا شمشیر آسمان رو هم بازی کن که اونم شاهکار تمام عیاریه

چاكرتم احسان جان...
واقعا بازي خيلي خوبيه!
نميتوني از پاي كنسول تكون بخوري.
به محض اينكه تمومش كنم، يه موشن پلاس پيدا ميكنم كه skyward sword رو هم بازي كنم...

mansoor21

کاربر سایت
Apr 4, 2015
31

آرین جان بعد از این بازی حتما زلدا شمشیر آسمان رو هم بازی کن که اونم شاهکار تمام عیاریه[/QU
ازاین بگذریم که اقااحسان علم غیب داره بجزwiiاز خیلی چیزای دیگه باخبره :d منم شدیدا این دو بازی رو به دوستان توصیه میکنم هردو رو بازی کردم ولی هیچکدوم رو تا اخر نرفتم :))اینقدر قشنگ بودن حیفم اومد تموم بشه =)) الان دیگه نمیدونم چی به چیه باید از اول برم:((

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چاكرتم احسان جان...
واقعا بازي خيلي خوبيه!
نميتوني از پاي كنسول تكون بخوري.
به محض اينكه تمومش كنم، يه موشن پلاس پيدا ميكنم كه skyward sword رو هم بازي كنم...

فدات آرین جان :bighug:

من با بازی ها wario war . kirby epic yarn . واریو وار اسموت مویی . دانکی کونگ کانتری ریترن . ماریو گلگسی 1 و 2 و. ....... خاطره دارم

عالیه

ازاین بگذریم که اقااحسان علم غیب داره بجزwiiاز خیلی چیزای دیگه باخبره :d منم شدیدا این دو بازی رو به دوستان توصیه میکنم هردو رو بازی کردم ولی هیچکدوم رو تا اخر نرفتم :))اینقدر قشنگ بودن حیفم اومد تموم بشه =)) الان دیگه نمیدونم چی به چیه باید از اول برم:((

آره دیگه با خیلی از فن ها نینتندو دوستیم رفیقیم صمیمی هستیم دیگه :d

:))

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus

این بازی رو دارم........خیلی معماش زیاده:(.......یه قسمتش گیر کردم اونجا که از یه غار هزارتو خارج میشه و سه تا موجود سایه مانند بهش حمله میکنن........کیا زلداهای دیگه رو مال کنسولهای قبلی رو بازی کردن؟ من نمیدونم طرفدارای این بازی از معماهای زیادش خوششون میاد یا داستانش ......چون واقعا بیشتر از اینکه مبارزه و داستان باشه بیشتر توی بازی باید فکر کنی چجوری از یه جایی میشه رفت بیرون

- - -ویرایش - - -

سوال
کسی اینجا wii u داره؟ اون بازیهاش نسبت به وی چجوریه؟
سایتی رو میشناسید که همه بازی های وی رو داشته باشه و بشه ازش راحت دانلود کرد؟ (سایت غیر ایرانی)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این بازی رو دارم........خیلی معماش زیاده:(.......یه قسمتش گیر کردم اونجا که از یه غار هزارتو خارج میشه و سه تا موجود سایه مانند بهش حمله میکنن........کیا زلداهای دیگه رو مال کنسولهای قبلی رو بازی کردن؟ من نمیدونم طرفدارای این بازی از معماهای زیادش خوششون میاد یا داستانش ......چون واقعا بیشتر از اینکه مبارزه و داستان باشه بیشتر توی بازی باید فکر کنی چجوری از یه جایی میشه رفت بیرون

سوال

سایتی رو میشناسید که همه بازی های وی رو داشته باشه و بشه ازش راحت دانلود کرد؟ (سایت غیر ایرانی)

خود من اکثر زلدا ها کلاسیک بازی کردم چه روی کنسول دستی چه روی کنسول دستی نینتندو

الانم روی ds حتما باز شروعش میکنم

ولی دیگه با زلدا ها جدید که واقعیت گرایانه شدن اصلا ارتباط برقرار نمیکنم زلدا با اون سبک حاص و دوست داشتنی و rpg مانندش قشنگه بخصوص زلدا ها nes و زلدا ها gba و gbc

نسخه ریمیک زلدا nes که برای گیم کیوب اومد محشر بود

خوب زلدا خیلی معماییه که اگر بازیا سبک ژاپنی بازی نمکینی اصلا ازش خوشت نمیاد مثل خیلی از بازی ها j-rpg و آژدها کشی

برای کنسول wii u بهتره بری تاپیک wii u که خیلی وقت هم هست از کار افتاده

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67

- - -ویرایش - - -

سوال

معماهاش واقعا جالبن، وقتي حلشون ميكني واقعا بهت حال ميده! اما قبول دارم يه جاهايي خسته كننده ميشن. واسه همين يه سرچ بزن the legend of zelda: twilight princess walktrough كه آموزش قدم به قدم بازيه. البته بايد انگليسيت يه خرده قوي باشه.
جاهايي كه گير ميكني اعصابت خور ميشه واقعا به كار مياد...

واسه بازي wii هم بهترين سايت اينه:
www.wiiiso.com
البته فايل هاش تورنت هستن و بايد برنامه ي utorrent يا bittorrent رو داشته باشي. ولي خيلي سايت كامليه و همه ي بازيا رو داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر