راهنما بازی ها wii

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
من وی نداشتم ولی چند تا از بازی هاش مثل زنو بلید و زلدا رو با امولاتور بازی کردم. کلا بازی های کنسول های نینتندو گیم پلی خیلی خوبی دارن

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من وی نداشتم ولی چند تا از بازی هاش مثل زنو بلید و زلدا رو با امولاتور بازی کردم. کلا بازی های کنسول های نینتندو گیم پلی خیلی خوبی دارن

چه عالی - تجربیاتت از هر بازی که انجام دادی بگو تا یکمی استفاده کنیم

با چه بازی بیشتر حال کردی؟ بیشتر چه سبک بازیا رو میپسندی؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عکسی از بازی گروهی new super mario bros (لانچ این بازی)

i_20780-600x392.jpg

i_20783-600x469.jpg

i_20782-600x377.jpg

i_20781-600x400.jpg

کیک ماریو گلگسی

super-mario-galaxy-cake.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من اولین کنسولم همین میکرو بود که هزارتا خاطر داشتم . بعدش دیگه رفتم سمت سونی و ...
الان بازگشتم به اصل خویش . من همیشه نینتندو از دور نظارگر بودم . بعدها فهمیدم هنوز نینتندو زندس و پر فروش ترین کنسولای برای نینتدو هست .
و بازیهای انحصاری نظیر زلدا و ماریو و ... داره که کم نظیرن .
اصل مطلب اینه که نینتندو هدفش توی گیم مشخصه . هدفش سرگرمی ونه یکسری صحنه های سینماتیک و خون و زرق و برق و... که بعد از ۱۰ ساعت حالت ازش بهم بخوره !(البته نمونه های خوب هم داریم خارج از نینتدو )
در کل توی بازیهای نینتندو عشق نهفته است . و ایران معدود کشورهایی که نینتندو رو درک نکردن .

فدات داداش

درسته باهات موافقم :bighug:

الان کنسول چی داری؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
کنسول wii رو اصلا کسی دیده با چشم؟؟؟!!! :d

سلام
به جان خودم من که تا حالا نه وی دیدم نه گیم کیوب از نزدیک! یه سری بازی جالب داشتن که نمیتونستم بازی کنم که یکیش اویل ریمیک بود که برا کنسولای جدی. پورت شد, یکی هم اویل زیرو بود که با شبیه ساز رفتم. چقدرم فریمش اذیت کرد. ولی خدایی خیلی خوب بودن, اصلا از اویلا دیگه قطع امید کردم ولی اینا قشنگ بود. فقط خیر نبینن که این فیتال فریمو گرفت ازمون, :d خیلی با فیتال سه حال کردم, چهار که برا وی هست پنج هم برا وی یو.
کلا غیر از این چند تا بازی که گفتم بقیه بازیهای وی یه سبک کارتونی مانند داره. نمیدونم چرا

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام
به جان خودم من که تا حالا نه وی دیدم نه گیم کیوب از نزدیک! یه سری بازی جالب داشتن که نمیتونستم بازی کنم که یکیش اویل ریمیک بود که برا کنسولای جدی. پورت شد, یکی هم اویل زیرو بود که با شبیه ساز رفتم. چقدرم فریمش اذیت کرد. ولی خدایی خیلی خوب بودن, اصلا از اویلا دیگه قطع امید کردم ولی اینا قشنگ بود. فقط خیر نبینن که این فیتال فریمو گرفت ازمون, :d خیلی با فیتال سه حال کردم, چهار که برا وی هست پنج هم برا وی یو.
کلا غیر از این چند تا بازی که گفتم بقیه بازیهای وی یه سبک کارتونی مانند داره. نمیدونم چرا

سلام داداش

آره رزیدنت اویل ریمیک و زیرو با تم و دوربین کلاسیک اما پیشرفت خارق العاده و بسیاز رزیبا چه از نظر تصویر چه داستان چه گرافیک و ..... عالی بودن که روی گیم کیوب اومدن که بعد روی wii هم اومدن

شبیه ساز معلومه اذیت میکنه وقتی ds با این سخت افزار پایینش بهتشرین شبیه ساز روی pc ش انقدر لگ و افت شدید داره چه برسه wii بازی کردن با شبیه ساز

اتفاقا من Project Zero 2: Wii Edition و نسخه 4 پچ شده روی wii بازی کردم خیلی حال داد

cover_large.jpg

cover_large.jpg

نه کلی بازی همون سبک هایی که میخوای داره مثلا

رزیدنت اویل زیرو - رزیدنت اویل ریمیک - رزیدنت اویل - Project Zero 2: Wii Edition - Pandora's Tower - Medal of Honor: Heroes 2 - Resident Evil 4: Wii Edition - Resident Evil: Darkside Chronicles -

the last story - manhunt 2 - mad world و خیلی بازیا دیگه

هر کنسولی مهد یه سبک و سری بازیه الان از فن ها سری هاروست مون بپرسی میبینی دیگه بازیا هاروست مون روی کنسول ها سونی و مایکروسافت نمیان و فقط روی کنسول ها خونگی و دستی نینتندو میان

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اقا احسان یه چند وقت نبودم تاپیکو ترکوندیا!
وی خیلی کنسول دوست داشتنیه و واقعا بازیهای خوب زیاد داره!
من که هنوزم ویم به تی وی وصله و باهاش بازی میکنم!
مخصوصا گیتار هیرو و راک بند!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اقا احسان یه چند وقت نبودم تاپیکو ترکوندیا!
وی خیلی کنسول دوست داشتنیه و واقعا بازیهای خوب زیاد داره!
من که هنوزم ویم به تی وی وصله و باهاش بازی میکنم!
مخصوصا گیتار هیرو و راک بند!

منم یه مدتی نبودم از قبل از عید رفتم دوباره تازه برگشتم :d

باهات موافقم wii حتی از نظر ظاهری با این هیکل کوچیکش اما واقعا زیبا طراحی شده و تو دل آدم میشینه خیلی از فامیل ها من wii دارن اکثرا هم خانوادگی از wii استفاده میکنن

اتفاقا اکثرا کنسولا دیگه داشتن وقتی با wii من بازی کردن واقعا شادو شنگول میشدن بخصوص با جاست دنس که دیسکو میشد با بازی ها گروهی و .......... که الان همگی wii دارن

اکثر گیمرا قدیمی و با سابقه دورانی داشتن با کنسولا نینتندو و نینتندو میشناسن اما متاسفانه نسل جدید گیمر ها بزور مایکروسافت میشناسن چه برسه به نینتندو

دمت گرم پس مثل خودمی من که عاشق wii ام - با اینکه طرفدار کل کنسولا نینتندو ام و تجربشون کرده ام اما wii برای من یه چیز دیگه اس

گیتار هیرو و راک بند با ویموت بازی میکنی یا گیتارشو داری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر