راهنمای کامل بازی FARCRY 3

Dsaeed945

کاربر سایت
Aug 31, 2016
2
سلام خواهش میکنم راهنمایی کنید اون مرحله که خنجر رو تحویل اون زن میدم بعدش یک غول سیاه میاد چطوری بکشمش خواهش میکنم راهنمایی کنید

amir.h.s.

کاربر سایت
Nov 30, 2016
1
سلام توی مرحله که توی یه کشتی و داری از کشتی خارج میشی باید با چه دکمه ای مرد رو بکشی که اول اسپیس بعد چه دکمه ای مال من نمی نویسه با چه دکمه ای

cj900

کاربر سایت
Dec 8, 2016
2
سلام من تو اونجایی که تو harvest the jungle م یگه برو تو نقشه سریع ترین راهم پیدا کن اونجا علامت amakini townرو هم علامت گذاری میکنم ولی وقتی راه میفتم میگه برگرد تو محل خودت اگه یه توضیح کلی بدید ممنون میشم

cj900

کاربر سایت
Dec 8, 2016
2
سلام دوستان عزیز
من تو مرحله دوم گیر کردم . یعنی بعد از اینکه رادار و خاموش میکنم بعدش میام سوار ماشین میشم میرم تو یه کلبه خرابه اونجایی که یه گراز و میکشم بعد از اون که این قسمتم تموم میشه میرم سمت علامتی که نشون میده تو نقشه چنتا علامت الماس ( جعبه شانس ) هستش که 2 تاشون نمیتونم پیدا کنم یه خورده ام که دور میشم میگه از محدوده داری خارج میشی .
خواهشاً یه کمکی بکنید الان 3 روز گیر کردم نمیفهمم چیه . اون 2 تا الماس تو جنگل .:-s
سلام من هم تو همون مرحله گیر کردم ولی میدونم اون الماس ها ملاک نیستند اون الماس ها فقط جعبه پول هستش که دل به خواهیه

• Like
Reactions: Milad.ns1378

Milad.ns1378

کاربر سایت
Dec 31, 2016
1
سلام من هم تو همون مرحله گیر کردم ولی میدونم اون الماس ها ملاک نیستند اون الماس ها فقط جعبه پول هستش که دل به خواهیه
اگه توی ایکس باکس بازی میکنی بعد از کشتن گراز ها و جمع کردن گل ها یه پیام میاد که عکس دوتا فلش زرد رنگ میاد میری تو نقشه پیداش میکنی و دکمه سبز رو میزنی اگرام تو کامپیوتر بازی میکنی فک کنم کلیک راست باید بکنی
حواست باشه که داخل محدوده باشی

Qw.xc

کاربر سایت
Jan 10, 2017
1
سلام.
من بازی رو نصب کردم.
ولی متاسفانه ی ایراد داره که قابل گفتن نیست
من تو اون ماموریت که میری تو ی کشتی اول کسایی که تو ارشه کشتی هستن رو میکشی بعد وارد کشتی میشی و ی سری آدمارو میکشی . بعد ی درو باز میکنی که ی سربازی که لباس ضد گلوله تنشه از در میاد بیرون. اونو که کشتی وارد اون در میشی ی لب تاپ رو میزه . با اون لب تاپ ی کارایی میکنه و بعدش بمب میترکه .
بعد وقتی یکم جلو تر میری باید ی درو ببندی .
بعد میری ی درو باز میکنی آب میاد تو
از تو آب باید بری
میری پایین ی سرباز میگیرت تو آب
اول دو سه بار دکمه اسپیس رو میزنم . بعد میگه ی دکمه دیگه بزن . متاسفامه برای من ننوشته چه دکمه ای . اگه میشه بگید باید چ دکمه ایرو بزنم و راهنمایی کنید باید چکار کنم.
ممنون

amir14282814

کاربر سایت
Mar 7, 2017
1
سلام من اون مرحلخ ای هستم که از هوابیمای willis میبریم بایین بعد اینکه بریدم نمیدونم چرا یهو اسلحه هام غیب شد یعنی دارمشون ولی نمیتونم استفاده کنم حتی جدیدم خریدم ولی بازم نمیشه اصلا نشون نمیده حتی نایف هم نمیکنه

sportlike

کاربر سایت
Apr 30, 2017
2
سلام خسته نباشید من تو اون مرحله ای گیر کردم ک خنجر رو ب یارو تحویل میده بعد اون بهت خیانت میکنه و بهت حمله میکنه همه حرکت هارو تونستم بزنم جز اون آخر ک وقتی چاقو رو رو گلوی اون یارو میزاری نمیدونم چ کلیدی رو بزنم تا انجام بده لطفا کمک کنید
منم تو این مرحله گیر کردم لطفا جواب بدید

sportlike

کاربر سایت
Apr 30, 2017
2
سلام وخسته نباشید من تو اون مرحله که میره اون مرده پیدا میکنه تو اون خونه ای که تلویزیون هست وبعد همه جا اتش میگیره بعد اینکه همه رو میکشم میرم سراغ مرده ..مرده خنجرو میکنه تو شکمم بعد تو توهم اون مرد میشه چندتا مرد که اصلا تموم نمیشن چجوری اون مرحله رو سپری کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر