راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
اینطوری که داری میگی پس خیلی صحنه ها رو از دست دادم تقریبا ؛ پابان مراحل اصلی همین جلوگیری از کشته شدن واشینگتون هست؟ بعد جنگ با پدرش کجاست که؟

نه بعد از این خیلی مونده نگران نباش:d

این لینکو دانلود کن سکانس 8 هست(آخر همون داستانی که گفتم تو اسپویل)
اگه به ورژن بازیت نخورد برو تو این صفحه هرکدومش که به ورژنت میخوره دانلود کن حال کن:d

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
يه سوال فوري
لطفا كمك كنيد

يه سري دشمن هايي هستند كه من نمي تونم بكشمشون !
B ميزنم جاي دفاع كنم از دشمن مشت ميخوره . A هم كه ميزنم دقيقا همينطور . هر مشتي هم كه ميخوره خيلي جون ازش كم ميشه
لباس زشكي تنشونه و يه چيزي هم دور دهنشون بستن
دشمناي معمولي يا حتي كه گنده هستن و تبر هاي گنده هم دستشونه رو راحت ميكشم . اما اينا رو نميشه .

چيكار بايد بكنم

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
يه سوال فوري
لطفا كمك كنيد

يه سري دشمن هايي هستند كه من نمي تونم بكشمشون !
B ميزنم جاي دفاع كنم از دشمن مشت ميخوره . A هم كه ميزنم دقيقا همينطور . هر مشتي هم كه ميخوره خيلي جون ازش كم ميشه
لباس زشكي تنشونه و يه چيزي هم دور دهنشون بستن
دشمناي معمولي يا حتي كه گنده هستن و تبر هاي گنده هم دستشونه رو راحت ميكشم . اما اينا رو نميشه .

چيكار بايد بكنم

دوست عزیز شما سوالتو باید تو تاپیک xbox بپرسی ولی جوابت اینه:

اگه درست شناخته باشم، اینا رو اول باید سلاحشونو از دستشون در بیاری. با همون دکمه ای که توی xbox در حالت high profile باهاش jump میکنی
اسم نوع سربازو اگه بهم بگی بهت مطمئن تر میگم:d

del piero

کاربر سایت
Sep 23, 2008
24
سلام دوستان
من تو قسمت Sequence 11 – Battle of the Chesapeake گیر کردم.
اونجایی که کنار کشتی یک مرد و یک کتاب هست.
داخل کتاب میشم و تجهیزات کشتی رو کامل میکنم ولی وقتی کنار اون مرد میرم و E رو میزنم، میره داخل نقشه ولی نمیدونم باید یکار کنم و مرحله شروع نمیشه.
اینجایی که من گیر کردم 46% از باریه.
لطفا دوستان منو راهنمایی کنن

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام دوستان
من تو قسمت Sequence 11 – Battle of the Chesapeake گیر کردم.
اونجایی که کنار کشتی یک مرد و یک کتاب هست.
داخل کتاب میشم و تجهیزات کشتی رو کامل میکنم ولی وقتی کنار اون مرد میرم و E رو میزنم، میره داخل نقشه ولی نمیدونم باید یکار کنم و مرحله شروع نمیشه.
اینجایی که من گیر کردم 46% از باریه.
لطفا دوستان منو راهنمایی کنن

نبرد دریایی ها رو تا حالا هیچکدومو نرفتی؟! همون نقشه رو یه کم zoom out کن شش ضلعی(!) شروع مرحله رو میبینی دیگه. اگه به هیچ وجه نیست حتماً کرکت خرابه:-/

del piero

کاربر سایت
Sep 23, 2008
24
نبرد دریایی ها رو تا حالا هیچکدومو نرفتی؟! همون نقشه رو یه کم zoom out کن شش ضلعی(!) شروع مرحله رو میبینی دیگه. اگه به هیچ وجه نیست حتماً کرکت خرابه:-/

چرا چندتا نبرد دریایی داشتم ، اون شش ضلعی هم هست ولی وقتی میرم روش enter میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
به غیر از اون چندتا علامت چرخ دنده هم هست که نمیدونم چیه

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
چرا چندتا نبرد دریایی داشتم ، اون شش ضلعی هم هست ولی وقتی میرم روش enter میکنم هیچ اتفاقی نمی افته
2 بار اینتر میزنی که؟:-b تا حالا این قسمتو ندیدم آخه کسی مشکل داشته باشه
به غیر از اون چندتا علامت چرخ دنده هم هست که نمیدونم چیه
اونا مراحل دریایی اضافه هست همه رو برو حال میده;) (در اصل باحالترین قسمتای ac3 همین نبردای دریاییشه)

del piero

کاربر سایت
Sep 23, 2008
24
2 بار اینتر میزنی که؟:-b تا حالا این قسمتو ندیدم آخه کسی مشکل داشته باشه

اونا مراحل دریایی اضافه هست همه رو برو حال میده;) (در اصل باحالترین قسمتای ac3 همین نبردای دریاییشه)

دوست عزیز مشکل اینه که اصلا وارد این مراحل نمیشه
نمیدونم چیکار باید کرد

siavashxxxx

کاربر سایت
Mar 24, 2013
2
KOMAK PLZ

AGHA MA YEJA GHEIR KARDIM.YEJA HAST MIRE JAMAICA YEJA TAGHRIBAN MATROOKAST KE YEDAFE YE YAROO AZ BALA BEHET TIR MIZANE BAD MIRI DONBALESH TA MIRE30 BE YE SA@ . SA@ RO CHAND BAYAD BEZARI TA BETOONI RAD SHI MA ZADIM DEMO RAFT FEKR KONAM TOO DEMO BOOD :(:(:-*:-*MER30​

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
AGHA MA YEJA GHEIR KARDIM.YEJA HAST MIRE JAMAICA YEJA TAGHRIBAN MATROOKAST KE YEDAFE YE YAROO AZ BALA BEHET TIR MIZANE BAD MIRI DONBALESH TA MIRE30 BE YE SA@ . SA@ RO CHAND BAYAD BEZARI TA BETOONI RAD SHI MA ZADIM DEMO RAFT FEKR KONAM TOO DEMO BOOD :(:(:-*:-*MER30​

توی دمو بود ولی الان یادم نمیاد چند بود. توی همون اتاقی که ساعته هست دور و برت رو نگاه کن یه کمد شیشه ای هست که توش تعداد خیلی زیادی ساعت هست. همشون روی یه زمان خاصی تنظیم شدن. همونو بزنی درست میشه
پست بعدیتم فارسی بزن بزرگشم نکن:d

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام

این بازی چجوریه ؟ سخته ؟ من شماره های قبلی رو بازی نکردم مهمه ؟

رو easy چند ساعته تموم می شه ؟ حدودا . روی PC می خوام برم

راهنما دکمه ها داره ؟ خون اگر کم بشه اتومات پر می شه ؟ SAVE اتوماته ؟

ممنون

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام

این بازی چجوریه ؟ سخته ؟ من شماره های قبلی رو بازی نکردم مهمه ؟

رو easy چند ساعته تموم می شه ؟ حدودا . روی PC می خوام برم

راهنما دکمه ها داره ؟ خون اگر کم بشه اتومات پر می شه ؟ SAVE اتوماته ؟

ممنون

ورودت رو به سایت تبریک میگم...
بازی خوبی هست و اگه قسمت های قبل رو بازی کرده باشی خیلی بیشتر از بازی خوشت میاد و باحاش حال میکنی ولی در حالت بیخبری از داستان و به عنوان تجربه ی اول میتونه خوب باشه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر