راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

gasarsa

کاربر سایت
Feb 14, 2013
1
نام
داود
من هم دقیقا همین جا گیر کردم ، یکیشون که همون اول مسیر بعد از رودخونه که از اسبش افتاده که راحت با تفنگ میکشیمش بعد جلوتر 3 تا پیک هستن سوار بر اسب که اونا رو هم بدون اینکه از اسب بیفتم میکشم و ادامه مسیر سبز رو میرم که یه. یه پیک در حاله فرار تو نقشه میاد که هر طوری میرم بهش نمیرسم و زیر 2 دقیقه میگه که پیک به هدف رسید .... اعصابم خورد شده 100 بار امتحان کردم هم از مسیر دنبالش کردم هم از بیراهه ها نمیدونم کجای کار اشتباهه .. یه کمکی بکنید

سلام داداش خسته نباشید
دکمه اسپیس باعث میشه که اسبت تندتر بدوه

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
درود بر دوستان گیمر
من این چند روزه درگیر یکی از مرحله های بازی Assassins Creed III شدم که کم کم داره کلافم میکنه!!
نشانی از مرحله:اون مرحله ای که توش باید 5 تا کشتی نابود کنی , پدرشم کنارش هست
biggrinsmiley.gif
امید وارم فهمیده باشین کدومو مبگم.
ممنون

دوست من حتما وقتی که اخرین کشتی رو میزنی بازی رو می بازی نباید یکی از کشتی ها رو نابود کنی باید از کارش بندازی یه بمب داره که وقتی دکمه R میزنی صد تا زنجیر دوتا دوتا ان رو می فرسته از بین 4 تا نوع سلاح دومیشه اون رو میگم به کشتی میزنی کشتی از کار می افته بعد باید بری نزدیکش خود بازی کشتیتونو به اونا نزدیک میکنه به صورت فیلم نشون میده باید بپری تو کشتی اونها و کاپیتان اون هارو بکشی

آخرین ویرایش:

Raven_3000

کاربر سایت
Dec 26, 2011
30
نام
Nothing
خب بلخره انتظار ها به پایان رسید .... DLC بزرگ (حقیقتا واسه خودش یه بازی کامل است) منتشر شد....
تقدیم به شما برادران فرقه آزادی ..... دانلود DLC بازی Assassins Creed 3 The Tyranny of King Washington The Infamy | رایان گیم مرجع ابزار بازی های رایانه ای
راستی یه سووال..ببخشید توی بازی نلیس (دوست و همشهری شخصیت همون معدن چیه) حدود 7 تا Iron Ingot مخصوص بهتون میده(توی اون ماموریتی که میرید برای اون دختر شکارچیه چاقو بسازید) من به بیشتر از این مقدار نیازمندم باید چه کار کنم؟؟؟ از کجا میتونم باز از این آهن ها (مدل شمش است) گیر بیارم...

ACIII

کاربر سایت
Feb 23, 2013
8
سلامیه سوال داشتم راجع به بازی اساسین که اگه جواب بدین ممنون میشم.توی مراحل اولش،یه مرحله هست که شخصیت بازی لباس مبدل سربازای انگلیسی رو پوشیده و روی یک درشکه سواره که پشتش یک سری زندانی هست و باید از یک گذرگاهی که سربازای انگلیسی هستن عبور کنه و به محض رسیدن به اونجا باید یک حرکتی رو انجام بدم.که متاسفانه گیر کردم وخود بازی هم راهنمایی می کنه اما به جای اینکه بگه چه دگمه ای رو باید بزنی،جای دگمه یه ضبدر زده و معلوم نیست که بایدچیکار کرد.بدجوری گیر کردم.یه لطفی میکنین بگین چه کاری باید انجام بدم و چه دگمه ای رو بزنم رو کیبورد؟؟؟باتشکر

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلامیه سوال داشتم راجع به بازی اساسین که اگه جواب بدین ممنون میشم.توی مراحل اولش،یه مرحله هست که شخصیت بازی لباس مبدل سربازای انگلیسی رو پوشیده و روی یک درشکه سواره که پشتش یک سری زندانی هست و باید از یک گذرگاهی که سربازای انگلیسی هستن عبور کنه و به محض رسیدن به اونجا باید یک حرکتی رو انجام بدم.که متاسفانه گیر کردم وخود بازی هم راهنمایی می کنه اما به جای اینکه بگه چه دگمه ای رو باید بزنی،جای دگمه یه ضبدر زده و معلوم نیست که بایدچیکار کرد.بدجوری گیر کردم.یه لطفی میکنین بگین چه کاری باید انجام بدم و چه دگمه ای رو بزنم رو کیبورد؟؟؟باتشکر

یحتمل اونجایی هستی که درشکه پر زندانیای سرخپوست رو تصاحب میکنی و میخوای braddock رو بکشی اگه اشتباه نکنم. اگه مرحله رو درست تشخیض داده باشم دکمه مورد نظر T هست;)

راستی یه سووال..ببخشید توی بازی نلیس (دوست و همشهری شخصیت همون معدن چیه) حدود 7 تا Iron Ingot مخصوص بهتون میده(توی اون ماموریتی که میرید برای اون دختر شکارچیه چاقو بسازید) من به بیشتر از این مقدار نیازمندم باید چه کار کنم؟؟؟ از کجا میتونم باز از این آهن ها (مدل شمش است) گیر بیارم...

حالا خوبه به فکرشی و گیرت نمیاد. من بازی رو تموم کردم همه مراحل جانبی رو هم رفتم بعد تازه منوی craft رو یافتم :d

آخرین ویرایش:

armin77y

کاربر سایت
Aug 30, 2011
1
سلام من در سکانس 4 گیر کردم .همنوجایی که تازه یاد گرفتی از درخت بالا بری. از درختا بالا رفتم دوستمون که داره غرق می شه رو نجات دادم پر ها هم جمع کردم ولی هرکاری میکنم نمیتونم برم viewpoint که نقشه مو آپدیت کنم می ره تو منطقه ی ممنوعه و میمیره . ماموریتی هم نیست روی نقشه که انجام بدم.لطفا سریع پاسخ دهید.

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
سلام من در سکانس 4 گیر کردم .همنوجایی که تازه یاد گرفتی از درخت بالا بری. از درختا بالا رفتم دوستمون که داره غرق می شه رو نجات دادم پر ها هم جمع کردم ولی هرکاری میکنم نمیتونم برم viewpoint که نقشه مو آپدیت کنم می ره تو منطقه ی ممنوعه و میمیره . ماموریتی هم نیست روی نقشه که انجام بدم.لطفا سریع پاسخ دهید.

چرا راه هست درست باید بگردی. بعد از اینکه یارو رو نجات دادی و از کوهه یه کم رفتی بالا، مستقیم نرو توی اون شکاف بین دو تا کوه. برو سمت راست شکاف یه راه هست به بالا که میره viewpoint . البته دارم از حفظ میگم شاید دقیق نباشه شما خودت یه کم همون دور و برا بگرد پیدا میشه:d

civil_sa

کاربر سایت
Mar 1, 2013
4
نام
Soheil
من تو آساسین کرید 3 به چندتایی مشکل خوردم , بعد از اینکه پیر مرد میمیره دیگه هیچ ماموریت اصلی ای برام نیست تو هیچ شهری!

تو روستای کاننر ماموریت دریاییه جام شراب (پیرمرد کنار بندر) رو دارم انجام میدم که به معمای ساعت برخوردم برای باز کردن راه مخفی ؛ کسی میدونه معمای ساعت چطور حل میشه؟ تنها ماموریت هایی که دارم تو 4 شهر جمع کردن کاغذهای سطح شهر Boston هست و پر های شهر کوهستانی و البته یه ماموریت دعوا با 4 نفر (آیکون مشت) تو یه کشتی تو شهر نیویورک که اون شخص اصلی رو هرکاری میکنم از پسش برنمیام!

کسی راه حلی داره؟ درصد مرحله هم 70 درصد هست

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
بعد از اینکه پیر مرد میمیره دیگه هیچ ماموریت اصلی ای برام نیست تو هیچ شهری!
مرحله های اصلی تموم شدن دیگه حتماً:d

تو روستای کاننر ماموریت دریاییه جام شراب (پیرمرد کنار بندر) رو دارم انجام میدم که به معمای ساعت برخوردم برای باز کردن راه مخفی ؛ کسی میدونه معمای ساعت چطور حل میشه؟
روی یه دیوار دیگه توی همون اتاق یه کمد شیشه ای هست که توش پر ساعتای کوچیک هست. همش روی یه ساعت خاصی(الان یادم نیست) تنظیم شده که باید ساعت بزرگه رو هم مثل اونا تنظیم کنی تا در باز شه

تنها ماموریت هایی که دارم تو 4 شهر جمع کردن کاغذهای سطح شهر Boston هست و پر های شهر کوهستانی
اینا خیلی بیخوده اصلاً براش تلاش نکن:d

یه ماموریت دعوا با 4 نفر (آیکون مشت) تو یه کشتی تو شهر نیویورک که اون شخص اصلی رو هرکاری میکنم از پسش برنمیام!
tab بزن یکی بیا پایین. توی منوی logbook یکی از گزینه ها boston brawlers هست که توش نوشته باید کجا بری و با کی دعوا کنی. همونجا شیوه شکست دادنشم نوشته مثلاً یکیشو باید با استفاده از اشیا دوروبرت بزنی و یکیشو باید بندازی روی زمین و بزنیش. هر کدومش یه جوره

civil_sa

کاربر سایت
Mar 1, 2013
4
نام
Soheil
دمت گرم بابت راهنمایی هات

راستش من سیوم پریده بود نزدیک ترین سیو به خودم رو پیدا کردم اما دقیق نمیدونم چی ها رو از دست دادم و چقدر جلوتر هست (سیو من 48 درصد بود اما این 52 درصد)

من تو سیو خودم تو مرحله زندان کاننر بودم که باید جیب یارو رو میزد ؛ یه لطفی میکنی بگی بعد این چه ماموریت های اصلی ای وجود داره تا بررسی کنم ؟ دمت گرم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
توی DLC
Tyranny of king washington

یک جا میگه :
Help find ***** اسمش یادم نیست
بعدش یک جای برفیی هست و هرچیم میگردم چیزی پیدا نمیکنم

فقط چند تا چوب سوخته و یک پیر مرد مرده به عنوان سرنخ پیدا میکنم
وگرنه چیز دیگه ای نیست
کمککک

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دمت گرم بابت راهنمایی هات

راستش من سیوم پریده بود نزدیک ترین سیو به خودم رو پیدا کردم اما دقیق نمیدونم چی ها رو از دست دادم و چقدر جلوتر هست (سیو من 48 درصد بود اما این 52 درصد)

من تو سیو خودم تو مرحله زندان کاننر بودم که باید جیب یارو رو میزد ؛ یه لطفی میکنی بگی بعد این چه ماموریت های اصلی ای وجود داره تا بررسی کنم ؟ دمت گرم

سیوی که دانلود کردی کجا هست؟
بعدشو بگم یه وقت دیدی هنوز نرسیده بودی داستان لوث میشه ها:p

اگه مهم نیست یه کم از داستانو بفهمی اسپویلرو بخون:

بعد از اینکه جیب یارو رو زدی یواشکی از سلولت میای بیرون که در ری. به بدبختی خودتو میرسونی به جایی که باید یارو که میخوای بکشیش(اسمش یادم نیست :d بهش میگیم x ) باشه ولی با جسد رئیس زندان روبرو میشی. وقتی رفتی تو charles lee و x میان پشت سرت با تفنگ و قتل رئیس زندانو که کار خودشون بوده و تلاش برای قتل واشینگتون رو میندازن گردن تو.
تا اینجاشو اگه رسیدی بقیشو تو اسپویلر دومی بخون

بعد میبرن که به همین 2 اتهام اعدامت کنن و به مردمم میگن خیلی آدم بدی بودی:d
ولی وسط اعدام رفیقات سر میرسن و نجاتت میدن. وقتی تو نجات پیدا میکنی x میره که واشینگتونو بکشه که میدوی نجاتش میدی و x رو میکشی و سکانس تموم میشه#:-s

civil_sa

کاربر سایت
Mar 1, 2013
4
نام
Soheil
متاسفانه سیو خودم رو ندارم و هرجا گشتم سیو تتا خوب پیدا نکردم (اکثرا فقط مراحل اصلی رو رفتن که اونم با درصدهای پایین مرحله اصلیش جلو تر از زندان هست)

اینطوری که داری میگی پس خیلی صحنه ها رو از دست دادم تقریبا ؛ پابان مراحل اصلی همین جلوگیری از کشته شدن واشینگتون هست؟ بعد جنگ با پدرش کجاست که؟

کلیه فایل های سیوی که دارم

من سیو 30 و 52 درصد رو چک کردم ؛ سیو 30 از جایی میاد که کاننر با پدرش داره جنگ میکنه

من سیو 52 رو ادامه دادم تا رسیدم به 71 درصد

54 - Download - 4shared - Soheil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر