راهنمای قدم به قدم بازی Batman Arkham City

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام اینم عکس هایی که خواستین فقط اون exit قبلش یک جایی رو باید بوسیله ی خمیر بمبی بترکونم که تو سقفه و من نمیدونم چجوری باید بترکونم تو سقف
DSC03214.jpg

DSC03216.jpg
DSC03217.jpg
DSC03218.jpg
DSC03215.jpg

آخرین ویرایش:

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
آقا سلام من اون تیکه رو رد کردم حالا جوکر رو کشتم ولی مرحله ی اصلی نیست فقط مراحل فرعی هست باید چیکار کنم ممنون اگه جواب بدین:x

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
آقا سلام من اون تیکه رو رد کردم حالا جوکر رو کشتم ولی مرحله ی اصلی نیست فقط مراحل فرعی هست باید چیکار کنم ممنون اگه جواب بدین:x

ببخشید دوست عزیز که یرای درخواست قبلیتون نتونستم پاسخ بدم (سرم شلوغ بود)
شما الآن استوری مود رو تموم کردی توی آرخام تا دلت بخواد ماموریت فرعی هست اون ها رو برو مثل ماموریت های ریدلر(قربونش برم!) یا ماموریت های ددشات و کلی های دیگه !
موفق باشید!

saeid4tup

کاربر سایت
Aug 13, 2012
5
سلام دوستان عزیز خسته باشید دم همتون گرم ی جایی گیر کردم اعصابم خورد شده رو pc نصبه بازی
اونجایی ک راس القول رو میزنم داغون میکنم تالیا رو گروگان میگیره صفحه کلیدم دیگه کار نمیکنه موس هم همینطور فقط بتمن وایمیسه ب نگاه کزدن ن هیچ اسلحه ای ن کاری فقط دکمه z کار میکنه دیگه هیچی
فقط میتونم موسو بچرخونم اطرافمو نگاه کنم همین
راهنماییم کنین ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام دوستان عزیز خسته باشید دم همتون گرم ی جایی گیر کردم اعصابم خورد شده رو pc نصبه بازی
اونجایی ک راس القول رو میزنم داغون میکنم تالیا رو گروگان میگیره صفحه کلیدم دیگه کار نمیکنه موس هم همینطور فقط بتمن وایمیسه ب نگاه کزدن ن هیچ اسلحه ای ن کاری فقط دکمه z کار میکنه دیگه هیچی
فقط میتونم موسو بچرخونم اطرافمو نگاه کنم همین
راهنماییم کنین ممنون میشم

اونجا یاید با اون یکی بترنگ روی سر راس الگول قفل کنی بعد به سمتش پرت کنی بعد ناک اوت میشه !

saeid4tup

کاربر سایت
Aug 13, 2012
5
دوست عزیز اگه توجه کرده باشی من گفتم هیچ دکمه ای کار نمیکنه
یه بار متن پیغامم رو بخون
ممنون

---------- نوشته در 12:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 AM ارسال شده بود ----------

اونجا یاید با اون یکی بترنگ روی سر راس الگول قفل کنی بعد به سمتش پرت کنی بعد ناک اوت میشه !

دوست عزیز اگه توجه کرده باشی من گفتم هیچ دکمه ای کار نمیکنه
یه بار متن پیغامم رو بخون
ممنون

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
ای وای یه مشکل جدید و بزرگ تر
سیو بازیم پاک شده پدرم در اومد تا 14% رفته بودم
حالا چه کار کنم؟؟:-o=((

اگه با موس پاک کرده باشی که چاییدی اگه Shift+Delete کرده باشی که زاییدی من نمیدونم اگه راه حلی پیدا نکردی از اول برو !
من تا جایی که یادم میاد اون تیکه رو فقط با موس رفتم خود بتمن اسلحه رو درمیاره و من فقط هدف گرفتم قفل کردم و پرتاب کردم!

babak_4477

کاربر سایت
Aug 16, 2012
2
سلام دوست عزیز
من الان تو 11 درصد پیشرفت هستم
تواون قسمت که یه اسلحه برداشتی رفتی پیش پنگوئئن اونجا گروگانا رو ازاد میکنی
بعد پنگوئن یه سورپریز داره واسط
یه غول که از برق نیرو میگیره اینو باید 3 مرحله بکشی
من 2 مرحلی موفق میشم اما مرحله سوم shock wave زیاده نمیتونی explosive gel بکاری تا میخای بکاری 2باره موج بعدی میاد
اینجا قلقی چیزی نداره
یه راهنمایی میکنین
من با laptop بازی میکنم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
سلام دوست عزیز
من الان تو 11 درصد پیشرفت هستم
تواون قسمت که یه اسلحه برداشتی رفتی پیش پنگوئئن اونجا گروگانا رو ازاد میکنی
بعد پنگوئن یه سورپریز داره واسط
یه غول که از برق نیرو میگیره اینو باید 3 مرحله بکشی
من 2 مرحلی موفق میشم اما مرحله سوم shock wave زیاده نمیتونی explosive gel بکاری تا میخای بکاری 2باره موج بعدی میاد
اینجا قلقی چیزی نداره
یه راهنمایی میکنین
من با laptop بازی میکنم

من که روی نرمال رفتم شد ! یه بار هم نمردم ولی فکر کنم یه بار مردم ! خیلی مهم نیست !
اون تیکه اگه یه نمه بیشتر تلاش کنی میشه رد کرد اگه رمز های بازی میخوای برو اینجا درخواست بده ! ولی من توصیه میکنم بدون رمز بری ! http://forum.bazicenter.com/thread51/page161/

babak_4477

کاربر سایت
Aug 16, 2012
2
من که روی نرمال رفتم شد ! یه بار هم نمردم ولی فکر کنم یه بار مردم ! خیلی مهم نیست !
اون تیکه اگه یه نمه بیشتر تلاش کنی میشه رد کرد اگه رمز های بازی میخوای برو اینجا درخواست بده ! ولی من توصیه میکنم بدون رمز بری ! http://forum.bazicenter.com/thread51/page161/

دمت گرم
فعلا که 2 روز وقتمو گرفته ولی هنوز نشده:wallbash::wallbash::wallbash:
باز تلاش میکنم ببینم کجای کارم میلنگه
چشم اب نمیخوره بتونم رد شم:thanks:

mk_66

کاربر سایت
Aug 17, 2012
3
با سلام خدمت دوستان عزیز.من الان نزدیک 2هفتست توی این قسمت گیر کردم لطفا راحنمایی کنید
من هلی کوپترهارو اسکن کردم و کدها رو بدست اووردم ولی هر چی میرم روی نقطه سبز درها رو باز نمیکنه رنگ چراغهای در قرمزه باز نمیشه خیلی کلافم کمک کنید دقیقا بعد از اونجایی که CATWOMANاومد نجاتم داد و هلیکوپترها به شهر حمله کردند چه کنم؟؟؟؟

---------- نوشته در 03:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 AM ارسال شده بود ----------

با سلام خدمت دوستان عزیز.من الان نزدیک 2هفتست توی این قسمت گیر کردم لطفا راحنمایی کنید
من هلی کوپترهارو اسکن کردم و کدها رو بدست اووردم ولی هر چی میرم روی نقطه سبز درها رو باز نمیکنه رنگ چراغهای در قرمزه باز نمیشه خیلی کلافم کمک کنید دقیقا بعد از اونجایی که CATWOMANاومد نجاتم داد و هلیکوپترها به شهر حمله کردند چه کنم؟؟؟؟#:-s

ahtkol

کاربر سایت
Mar 31, 2012
117
نام
امیر حسین

---------- نوشته در 03:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 AM ارسال شده بود ----------

من هلی کوپترهارو اسکن کردم و کدها رو بدست اووردم ولی هر چی میرم روی نقطه سبز درها رو باز نمیکنه رنگ چراغهای در قرمزه باز نمیشه خیلی کلافم کمک کنید دقیقا بعد از اونجایی که CATWOMANاومد نجاتم داد و هلیکوپترها به شهر حمله کردند چه کنم؟؟؟؟#:-s

درست یادم نیست ولی فک کنم باید بری به wonder towerدر اصلیش که پر سربازه بعد برو جایی که اسنایپر ها هستن یه در هست که باید هک کنی

mk_66

کاربر سایت
Aug 17, 2012
3
من هلی کوپترهارو اسکن کردم و کدها رو بدست اووردم ولی هر چی میرم روی نقطه سبز درها رو باز نمیکنه رنگ چراغهای در قرمزه باز نمیشه خیلی کلافم کمک کنید دقیقا بعد از اونجایی که CATWOMANاومد نجاتم داد و هلیکوپترها به شهر حمله کردند چه کنم؟؟؟؟

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان

فکر کنم تو پست بالایی جواب شما رو دادند فکرکنم درست هم گفتند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر