راهنمای فارسی Trucha

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
این روش ها کاملا" تست شده هست اگر مشکلی داری حتما" خودت یه جا اشتباه کردی یه دور دیگه مراحل رو چک کن
حالا چه بازی ای بود ؟

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
ماریو گالاکسی
شما فکر نمی کنید شاید از رایتر یا این جور عوامل باشه
اگه بتونم با یه امیج دیگه تست کنم .... همه ی مراحل رو دو بار انجام دادم دوباره هم انجام میدم ممنون از راهنمایی تون

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دستگاهت رو کی گرفتی؟؟ اگه این جدیدا گرفته باشی خودش مشکل 001 رو حل می کنه و احتیاجی به دستکاری دیسک نیست...

arymath

کاربر سایت
Jul 24, 2008
12
باتشکر فراوان از راهنماییهای دوستان
من تونستم ارور 001 رو بردارم و بازی رو رایت بزنم .
ولی بعد از لوگوی smg یه صفحه سیاه میاد !!!
لطفا اگه مشکل به مد چیپم بر میگرده راهنماییم کنید. در ضمن با mp3 هم همین مشکل رو دارم

کنسول من j هست.

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
باتشکر فراوان از راهنماییهای دوستان
من تونستم ارور 001 رو بردارم و بازی رو رایت بزنم .
لطفا اگه مشکل به مد چیپم بر میگرده راهنماییم کنید. در ضمن با mp3 هم همین مشکل رو دارم

کنسول من j هست.
ریجن بازی چیه؟
اخر سر SIGN رو زدی؟
MP3 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
کار که نکرد دیگه از چی تشکر میکنی !!
در هر صورت اول بببین sign رو زدی یا نه بعدش هم ببین فایلایی که علی گزاشته رو گرفتی ...
در ضمن با mp3 هم همین مشکل رو دارم
من MP3 رو با Trucha تست نکردم بهت هم پیشنهاد میکنم خودت رو زحمت ندی Home brow رو نصب کن بعد با Gecko اجراش کن
MP3 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟
Metroid Prime 3

arymath

کاربر سایت
Jul 24, 2008
12
ریجن بازی uc هستش . راستش من بازی رو از west خریدم و اونا میگن که مشکل از مد چیپه و حدود 60 تومن هزینش میشه . حالا بماند که west به جای یکی از بازی هایی که سفارش داده بودم یه بازی pc برام فرستاده بود البته بعد از ده روز ؟؟؟

در ضمن sign رو هم زدم. یعنی شما میگید مشکل از مد چیپ نیست؟

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
ریجن بازی uc هستش . راستش من بازی رو از west خریدم و اونا میگن که مشکل از مد چیپه و حدود 60 تومن هزینش میشه .
امکان اینکه مشکل از چیپ باشه خیییلی ضعیفه
در هر صورت اگه بازیت UC هست فقط لازمه 01 رو ورداری و اگه مطمعنی که درست کار رو انجام دادی و بازم اجرا نمیشه به نظر من از همون Gecko اسفاده کن که خیلی هم آسون تره

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ریجن بازی uc هستش . راستش من بازی رو از west خریدم و اونا میگن که مشکل از مد چیپه و حدود 60 تومن هزینش میشه . حالا بماند که west به جای یکی از بازی هایی که سفارش داده بودم یه بازی pc برام فرستاده بود البته بعد از ده روز ؟؟؟

در ضمن sign رو هم زدم. یعنی شما میگید مشکل از مد چیپ نیست؟
من خودم همین ریجن U/C رو دارم الان. فقط همونطور که خودت گفتی باید 001 رو برداری و آپدیت 3.0 U که روش هست رو با brickblocker حذف کنی و با Language Patcher هم پچش کنی (1EN). دیگه نباید مشکلی داشته باشه. احتمالا شما زبونش رو پچ نکردی که نمیاد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
کی بود صدا زد Trucha؟؟
والا من که متروید رو از وست گرفتم بدون هیچ مشکل و دست کاری اومد. الله اکبر... خودمم هنوز موندم این چجوری اومد؟؟
ماریو هم با پچ کردن اومد که ژاپنی بود و اون فایل هایی که صفحه اول گذاشتم رو باید جایگزین می کردی.
یه اطلاعاتی از دستگاهت بدی بد نیست. مثلا اینکه کی گرفتی؟؟ از کجا گرفتی؟؟ ریجنش چیه؟؟
باز اگه دیگه نتونستی کاری کنی و اون Home bro لعنتی هم مثل من نتونستی نصب کنی و داشتی کچل می شدی و یک ثانیه مونده بود تا خود کشی کنی کنی یه پیام خصوصی بزن تو بازار رضایی، چهارراه ولیعصری جایی قرار می ذاریم بهت دیسک های خودم رو می دم... دیسک ها خودم تست شدست اگه با اونا هم نیومد بدون که دستگاه مشکل داره و بهت انداختن...

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
سلام من بازي Order Up! ريجن UC رو گرفتم.اين بازي آپديت داره با برداشتن اين آپديت ديگه كار ديگه اي نميخواد بكنم اجرا ميشه؟دستگاهم J هست.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ويرايش:بازي Dragon Quest Sword رو هم UC گرفتم ولي فقط پايين مينويسه : Now Loading... هيچي ديگه نميشه(هنگ).اين رو باس چه كنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر