راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
باور کنید تو ایران خریدن یه wii سخت تر از خریدن یه بویینگ 767 هستش.هرکی تو بازار واسه خودش یه قیمتی میده.من از لباف jکره ای با کرک نرم افزاری خریدم 255تومان.
ولی همین اول کار یه مشکل بر خوردم super mario galaxyرو بعد از اون صفحات داس مانند که میاد وقتی دکمهAرو میزنی دستگاه هنگ میکنه تا از برق نکشی دستگاه از هنگ در نمیاد. اگه کسی میدونه چرا یه جواب بده.
دسته هم توبازار دو نوع هستش یه نوع هست که بالای جعبش نوشته کره ای داره ولی اون یکیها هیچی ننوشته.کسی میدونه کدوم بهتره؟قیمتش هم از 65 تا 75 تومنه
یعنی تو wii menu نمیره(اون صفحه ای که توش چنل ها وجود داره)
اگه اینجوریه که دستگاه رو full brick به تو فروختن

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من میخوام wii بخرم.
میشه یک راهنمایی کنید.
چه رجیونی بخرم؟مدلی که نرم افزاری کپیخور شده بخرم یا سخت افزاری؟(چون فتحی نرم افزاری داره میده 260 تومن)
ساخت کجا باشه بهتره؟
در چه صورت بریک میشه؟بازیهاش چنده و از کجا بهتر میشه تهیه کرد؟(فروشگاه اینترنتی میخوام چون من مشهد هستم.)
مثل 360 باید نرم افزار خواصی روش نصب بشه؟به فروشنده چی بگم نصب کنه؟به چه مشخصاتی دقت کنم؟
چند پک داره؟محتویات هر پک چی هست؟
ممنون.

AMIN AKBARI

کاربر سایت
Nov 4, 2006
9
بابا فول بريك نشدي كه.سافت چيپ رو نصب كن بعدش fix error 002 و fake ios رو روشن كن حله.

منم میدونم فول برک نشدم ولی اون دوستمون اشتباه متوجه شده بود.فقط با سوپر ماریو گالکسی مشکل دارم که فکر کنم ایراد از dvd هست
این نرم افزارها روش هستشsoft chip+backup channel+the home brew channelدیگه چی لازمه روش بریزم؟اگه لینک اون نرم افزار ضد برک رو بدی ممنون میشم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من میخوام wii بخرم.
میشه یک راهنمایی کنید.
چه رجیونی بخرم؟مدلی که نرم افزاری کپیخور شده بخرم یا سخت افزاری؟(چون فتحی نرم افزاری داره میده 260 تومن)
ساخت کجا باشه بهتره؟
در چه صورت بریک میشه؟بازیهاش چنده و از کجا بهتر میشه تهیه کرد؟(فروشگاه اینترنتی میخوام چون من مشهد هستم.)
مثل 360 باید نرم افزار خواصی روش نصب بشه؟به فروشنده چی بگم نصب کنه؟به چه مشخصاتی دقت کنم؟
چند پک داره؟محتویات هر پک چی هست؟
ممنون.
هر ريجني ارزون تره بخر.
نرم افزاري هم چون ارزون تره بخر.
اگه با بازي اشتباهي آپديت كني بريك ميشه.
اكثر وي هاي نرم افزاري خودشون نرم افزار هاي لازم رو دارن و فكر نكنم فروشنده بتونه برات نصب كنه خودت بعدا نصب مي كني.
فقط دقت كن كه اونجا برات تست كنه. يا اگه سفارش ميدي مهلت تست بگير.
پك ها رو تو صفحه ي قبلي يا 2 صفحه قبل براي يكي نوشتم.
منم میدونم فول برک نشدم ولی اون دوستمون اشتباه متوجه شده بود.فقط با سوپر ماریو گالکسی مشکل دارم که فکر کنم ایراد از dvd هست
این نرم افزارها روش هستشsoft chip+backup channel+the home brew channelدیگه چی لازمه روش بریزم؟اگه لینک اون نرم افزار ضد برک رو بدی ممنون میشم
نه ايراد از دي وي دي نيست ايراد از لودره كه بايد تنظيم شه.
فكر كنم سافت چيپت ورژنش قديميه اگه مي توني جديدش رو نصب كن.(نگاه كن ببين مال تو R99 هست يا كمتر) بسته به نيازت نرم افزار نصب كن مثلا اگه مي خواي بازي ها رو از USB اجرا كني بايد نرم افزاره مخصوصش رو نصب كني.
لينك ضد بريك (Bootmii يا Preloader) رو مي توني تو تاپيك نصب فريمور 4 پيدا كني.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
هر ريجني ارزون تره بخر.
نرم افزاري هم چون ارزون تره بخر.
اگه با بازي اشتباهي آپديت كني بريك ميشه.
اكثر وي هاي نرم افزاري خودشون نرم افزار هاي لازم رو دارن و فكر نكنم فروشنده بتونه برات نصب كنه خودت بعدا نصب مي كني.
فقط دقت كن كه اونجا برات تست كنه. يا اگه سفارش ميدي مهلت تست بگير.
پك ها رو تو صفحه ي قبلي يا 2 صفحه قبل براي يكي نوشتم.
.
ممنون.
چی رو باید تست کنم؟
اجرای بازیها اسان هست؟(چون برای یک بچه دبستانی میخوام wii بخرم)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
تست كن ببين صفحه وي منو و Homebrew Channel مياد يا نه.
بعضي بازي ها اجراشون دردسر داره بايد بهش ياد بدي چطوري اجرا كنه.

AMIN AKBARI

کاربر سایت
Nov 4, 2006
9
تشکر فراوان از alimami
ورژن سافت چیپ رو نمیدونم چنده.(از کجا باید بفهمی؟).ولی ورژنی که توی ستینگ نوشته 3.2u هستش.
فروشگاهی هست که این bootmii رو نصب کنه؟(تایپک نصب رو خوندم انگار دردسر داره)

آخرین ویرایش:

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
نه بابا درد سر نداره اخه چرا الکی پول بدی کسه دیگه کار به این ساده گی رو واست انجام بده
دردسراش از نطر تو چیه و سوالات رو بپرس تا بهت جواب بدیم البته توی همون تاپیک نه اینجا

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
تشکر فراوان از alimami
ورژن سافت چیپ رو نمیدونم چنده.(از کجا باید بفهمی؟).ولی ورژنی که توی ستینگ نوشته 3.2u هستش.
فروشگاهی هست که این bootmii رو نصب کنه؟(تایپک نصب رو خوندم انگار دردسر داره)
اشارگر رو ببر رو چنلش منويسه ورژنش چنده.
فعلا 3.2 رو آپديت نكن. اول Bootmii رو نصب كن بعد اگه خواستي آپديت كن.الكي هم به فروشگاه پول نده.

AMIN AKBARI

کاربر سایت
Nov 4, 2006
9
اشارگر رو ببر رو چنلش منويسه ورژنش چنده.
فعلا 3.2 رو آپديت نكن. اول Bootmii رو نصب كن بعد اگه خواستي آپديت كن.الكي هم به فروشگاه پول نده.

وقتی اشاره گر رو میبری رو سافت چیپ مینویسهstcp
این نرم افزارbackup channel کارش چیه؟

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان.اگه ميشه منو راهنمايي كنيد
من يهps3دارم ولي تا اخرامسال لازمش ندارم
مي خواستم ببينم ارزش داره بفروشم يهwiiبگيرم يا نه ps3رانگه دارم وسال ديگه ازش استفاده كنم
بعدقيمت wiiتو ايران چنده
مثل x360دوباري ريجن داره يا فري ريجن است
قضييه اين نصب چيه دردسر داره
اگه راهنمايي ام كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان.اگه ميشه منو راهنمايي كنيد
من يهps3دارم ولي تا اخرامسال لازمش ندارم
مي خواستم ببينم ارزش داره بفروشم يهwiiبگيرم يا نه ps3رانگه دارم وسال ديگه ازش استفاده كنم
بعدقيمت wiiتو ايران چنده
مثل x360دوباري ريجن داره يا فري ريجن است
قضييه اين نصب چيه دردسر داره
اگه راهنمايي ام كنيد خيلي خيلي ممنون ميشم
ببين اگه دنبال گرافيك خفن هستي سراغ wii نرو.
قيمت wii فكر كنم حدوداي 270 تومن اينا باشه.
به نظر من اگه پول داري يه Wii بخر ولي PS3‌ رو نگه دار.
مثل X360 قفل ريجن نداره همه ي بازي ها از هر ريجني رو مي توني رو هر دستگاهي اجرا كني نگران اجراي بازي نباش اما بايد براي اجراي بعضي از بازي ها يه سري نرم افزار نصب كني كه يه كم دردسر داره ولي راحته.

dvdirani

کاربر سایت
May 9, 2008
410
نام
مهدی
سلام خدمت همه برو بچه های wii باز
من هم wii خریدم
این Bootmii چی هست
ورزن دستگاه من 3.2 uc هست
یه سوال هم در مورد بریک شدن داشتم و اون اینکه فقط اگر بازی برای یه ریجن دیگه باه و من ریجنم یه چی دیگه باشه بریک میشم
خوب از کجا میشه فهمید ریجن دیسک چی هست یعنی نرم افزاری چیزی هست مثل abgx برای 360
بعد تمام بازی ها رو میشه با همین کنسول های کره ای(کپی انگلیسی ) بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر