راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
كمك كنيد لطفا از يگانه بخرم يا نه

یک بار شما برو اگر تونستی ازش قیمت خوب بگیری که هیچ اگر دیدی مثل این دوستمون که ازش خرید کرد پایین نمیاد پیشنهاد میکنم از جای دیگه ایی بگیری
من که خدارو شکر تا حالا برای کنسولم مشکلی به وجود نیومد
بازم اگر قسمت شد حتما سعی کن همون جا برات تست کنه و از سالم و نو بودنش اطمینا حاصل کن((سعی کن جوری رفتار کنی که بدونه شما از این کنسول حسابی اطلاعات داری و قیمت ها دستت هست))
یک بار که باهاش حرف بزنی میفهمی چه ادمیه مثل خودش رفتار کن;)
موفق باشی

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
بچه ها من جریان خرید خودمو براتون می گم شاید نکاتی دستگیرتون شد :
ساعت 9 اینطورا رفتیم توپ خونه (پاساژ لباف)دیدیم همه جولو پلاسو جمع کردن و دارن در پاساژو می بندن !!!
ابتدا طی یک عملیات گانگستری-انتحاری رفتیم رو مخ اون یارو نگهبانه پاساژ اینقدر ننه من غریبم بازی در اووردیم که راهمون بده تو پاساژ ...:biggrin1::biggrin1:
بعدش همینطوری که داشتم مغازه ها رو نگاه می کردم دیدیم ته پاساژ دست راست یه مغازه wii داره .
یه بسم ا... گفتم رفتم تو قیمت کردم بنده خدا که فکر کرد همین طوری پرسیدم j رو گفت 330 :eek:
خلاصه آخرش ازش 330 با 3 تا بازی مالزی و یه اداپتور 220به 110 گرفتم (خود کنسول 318:love:)
البته این جریان ماله تابستون پارسال بود .;)

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
بچه ها من جریان خرید خودمو براتون می گم شاید نکاتی دستگیرتون شد :
ساعت 9 اینطورا رفتیم توپ خونه (پاساژ لباف)دیدیم همه جولو پلاسو جمع کردن و دارن در پاساژو می بندن !!!
ابتدا طی یک عملیات گانگستری-انتحاری رفتیم رو مخ اون یارو نگهبانه پاساژ اینقدر ننه من غریبم بازی در اووردیم که راهمون بده تو پاساژ ...:biggrin1::biggrin1:
بعدش همینطوری که داشتم مغازه ها رو نگاه می کردم دیدیم ته پاساژ دست راست یه مغازه wii داره .
یه بسم ا... گفتم رفتم تو قیمت کردم بنده خدا که فکر کرد همین طوری پرسیدم j رو گفت 330 :eek:
خلاصه آخرش ازش 330 با 3 تا بازی مالزی و یه اداپتور 220به 110 گرفتم (خود کنسول 318:love:)
البته این جریان ماله تابستون پارسال بود .;)

باز خوب خریدی
الان میگن j 380 شده

Aryan_sh.1369

کاربر سایت
Apr 17, 2008
58
آخه اون موقع اصلا wii همه گیر نشده بود .
بعدش اون موقع اختلاف قیمت بین j و us خیلی زیاد بود :
J :330
US :450-500
اون موقع j می ارزید ولی الان چون اختلافشون کمتر شده UC

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوتا خبر بد:

اول اینکه Nintendo بازم قطعات داخلی Wii (سری جدید) رو طوری دستکاری کرده که دیگه امکان سوار شدن مادچیپ وجود نداره.

البته اینکار رو قبلا هم کرده بود (D2C) که بعدش هم سری جدید مادچیپ های سازگار با بورد جدید اومدن به اسم D2Ckey (همینی که اکثر بچه ها دارن!) و مشکل حل شد, حالا باید ببینیم این دفعه چی میشه...

9-19-08wiiepoxy.jpg

--------------

بعدی اینکه Homebrew ی جدیدی اومده بود به اسم Wii Backup Loader. که نسخه ی 0.1 (خیلی ابتدایی و ناقص) هم پخش شد تو اینترنت. اما سازنده ـش اعلام کرد که دیگه ساخت این برنامه رو ادامه نمیده! با این برنامه میشد ISO های بازیها رو "بدون کمک مادچیپ" اجرا کرد... :(

wii-iso-loaders.jpg

2008/09/19 - Congratulations! I don't care about who leaked Backup-Loader but now it's OFFICIALLY an abandoned project. Enjoy it.

آخرین ویرایش:

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام دوستان . ببخشید اگه می شه یکی به ما بگه بهترین و به صرفه ترین مدل نینتندو وی چه ریجنی هست و قیمتش چنده ؟ بعدم به ما بگه که اینایی که می گن نینتندو درست و حسابی کپی خور نشده و بازی هاش بگیر و نگیر اجرا می شن رو دستگا ها و ... راست می گن یا چرت و پرت ؟ :biggrin1:

ممنون

پ.ن : به امید پیوستن ما به جمع نینتندو وی داران !!

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
فكر كنم چرت و پرت ميگن.چون اونا مثلا بازي هاي UC و Pal رو تو دستگاه J ميزارن ميبينن اجرا نميشه بعد ميگن....:p
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من سايت پرتوگيم رفتم وي ريجن J ميداد 305t !!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:
بعد اين پ.ن يعني چي؟؟:confused:

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
بعدی اینکه Homebrew ی جدیدی اومده بود به اسم Wii Backup Loader. که نسخه ی 0.1 (خیلی ابتدایی و ناقص) هم پخش شد تو اینترنت. اما سازنده ـش اعلام کرد که دیگه ساخت این برنامه رو ادامه نمیده! با این برنامه میشد ISO های بازیها رو "بدون کمک مادچیپ" اجرا کرد... :(
من فکر کنم این کار خود Nintendo بود چون الان اکثرا" تو خارج چیپ ندارن و با اینکه همه ی روش ها رو بلدن ولی مجبورن بازی اصل بخرن ولی با این کار یه روز Nintendo ورشکست میشد :D
بعدم به ما بگه که اینایی که می گن نینتندو درست و حسابی کپی خور نشده و بازی هاش بگیر و نگیر اجرا می شن رو دستگا ها و ... راست می گن یا چرت و پرت ؟ :biggrin1:
البته Nintendo شرکته و نمیتونه کپی خور بشه :D ولی بعضی بازی های wii ( یا شاید بهتره بگم اکثرا ) یه مشکلاتی دارن که باید خودت تو خونه با Trucha یا Home Brow حل کنی که کار سختی هم نیست البته شاید اونایی که تو میگی همون کاری رو کردن که Prince_Fable گفت ...
بعد اين پ.ن يعني چي؟؟:confused:
پی نوشت، وقتی استفاده میشه که میخای یه چیز خارج از موضوع بگی ...

Core2Duo

کاربر سایت
Nov 20, 2006
168
نام
Rexxxar
و اینکه اگه mod chip نصب نشه،
این اشکالات و خطراتی که الان وجود داره، نیست دیگه ؟ در حالت ارجینال، اگه بازی با ریجن دیگه ای اجرا کنی آپدیت رو باز میریزه که semi break کنه ؟

bahram26

کاربر سایت
Oct 31, 2007
10
سلام به همه
به نظر شما خرید wii از کشور امریکا کار درستی هست یا نه (الان امکان خریدش توسط اقوام هست)
اگر کار درستی هست و مشکلی نداره کدوم نوعش را بگیرم (اصولا تو امریکا ایا غیر از us نوع دیگه ای هست ؟)
یه سوال دیگه : این کنسول کی قدیمی میشه و نینتندو نسل جدید تری از کنسول را روانه بازار میکنه

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
البته Nintendo شرکته و نمیتونه کپی خور بشه :D
منظور همون نینتندو وی بود :biggrin1:
ولی بعضی بازی های wii ( یا شاید بهتره بگم اکثرا ) یه مشکلاتی دارن که باید خودت تو خونه با Trucha یا Home Brow حل کنی که کار سختی هم نیست
می شه یه مقدار بیشتر توضیح بدین در این رابطه ؟

دوست عزیز به نظر شما بهترین و به صرفه ترین ریجن کدوم هست که من بخرم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر