راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من تا فردا پس فردا یه وی میگیرم اگه میشه بگین به چه چیزهایی توجه کنم
با adsl64 میشه انلاین بازی کرد؟چه چیزایی باید واسش بخرم؟
چیز خاصی نداره، ریجن دستگاهت ترجیحا U/C یا J باشه؛ همین!
با سرعت 64 هم نمیدونم که میشه آنلاین بازی کرد یا نه؛ تجربه ای ندارم..!
سعی کن یه آداپتور 220 ولت مخصوص Wii واسش بخری و از این ترانس و این چیزا استفاده نکنی... ;)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
ما هم نمی خواهیم قضیه جدی بشه ولی انگار این وضع نمیخواد تموم بشه و بعضی ها که از game هیچی نمیدونند دارن این قضیه رو جدی میکنن.
من به کسی توهین نکردم که داری رسما به من توهین میکنی (منم بلدم لحن صحبتم رو با بعضی ها چطوری کنم) پس سعی کن قبل از اینکه بدونی با کی حرف میزنی کمی جانب ادب رو داشته باشی . OK؟
+++++++++++++
اما در مورد اینکه بعضی ها انگ ضد نینتندو به من زدند باید بگم که بنده تا 6 سال پیش داشتم روی نینتندو بازی Susepr soccer انجام میدادم و یکی از کنسول های مورد علاقم در اون زمان بود اما الان اگر به کمی یطرفه رفتم و بدی های Wii رو بیشتر گفتم برای این بود که جزو حقایق کنسول بود (باید این یکی رو قبول کنید که این کنسول برای سنین زیر 15+ بیشتر بازی ساخته میشه و منکر این موضوع نمی تونید بشید! حالا گه گاهی یکی دو عنوان هم بالا 18+ میاد ) اما یکی از خوبی های wii که حالا اشاره میکنم 'Game Play' منحصر به فرد در بین Next-Gen بود که عامل اصلی متمایز شدنش و جلب مشتری شده که این در عین اینکه یکی از مزیتش هاش است اما یک عیب بزرگ داره!!! اونهم این هست که بعد از مدت زمانی اون جذابیتش رو از دست میده در کل تنها مزیت عالی این کنسول همین سیستم زود گذر آن هستش، اما سوال من اینه آیا همه چیز گیم پلی جدید هست؟! ( که تازه اونهم به مزاج یک سری که خریده بودند خوش نیومد) در ضمن شاید یکسری حال نداشته باشند 85 صفحه رو بخونند و با همین آخرین صفحه ها این تاپیک تصمیمشون رو برای خریدن یا نخریدن میگیرند پس یکم خونسرد باشید تا گفتگو شیرینی رو داشته باشیم دوستان wii باز;)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
من به کسی توهین نکردم که داری رسما به من توهین میکنی (منم بلدم لحن صحبتم رو با بعضی ها چطوری کنم) پس سعی کن قبل از اینکه بدونی با کی حرف میزنی کمی جانب ادب رو داشته باشی . OK؟
+++++++++++++
اما در مورد اینکه بعضی ها انگ ضد نینتندو به من زدند باید بگم که بنده تا 6 سال پیش داشتم روی نینتندو بازی Susepr soccer انجام میدادم و یکی از کنسول های مورد علاقم در اون زمان بود اما الان اگر به کمی یطرفه رفتم و بدی های Wii رو بیشتر گفتم برای این بود که جزو حقایق کنسول بود (باید این یکی رو قبول کنید که این کنسول برای سنین زیر 15+ بیشتر بازی ساخته میشه و منکر این موضوع نمی تونید بشید! حالا گه گاهی یکی دو عنوان هم بالا 18+ میاد ) اما یکی از خوبی های wii که حالا اشاره میکنم 'Game Play' منحصر به فرد در بین Next-Gen بود که عامل اصلی متمایز شدنش و جلب مشتری شده که این در عین اینکه یکی از مزیتش هاش است اما یک عیب بزرگ داره!!! اونهم این هست که بعد از مدت زمانی اون جذابیتش رو از دست میده در کل تنها مزیت عالی این کنسول همین سیستم زود گذر آن هستش، اما سوال من اینه آیا همه چیز گیم پلی جدید هست؟! ( که تازه اونهم به مزاج یک سری که خریده بودند خوش نیومد) در ضمن شاید یکسری حال نداشته باشند 85 صفحه رو بخونند و با همین آخرین صفحه ها این تاپیک تصمیمشون رو برای خریدن یا نخریدن میگیرند پس یکم خونسرد باشید تا گفتگو شیرینی رو داشته باشیم دوستان wii باز;)
آقا كاوه از گيمرهاي قديمي و حرفه اي هستن و حرفهايي هم كه ميزنن از روي منطق هست و با هيچ كسي هم عوا نداره كه شما اينطوري باهاش صحبت ميكنيد! كاوه جان حرفاي شما كاملا منطقي و صحيح هست پس ديگه لازم به توضيح بيشتر نيست و لازم نيست كه ديگه با بچه ها كل كل كني خوب هر كسي يه نظري داره و نظر اون فرد قابل احترامه پس بهتره كه همينجا اين بحث و دعوا رو كنار بزاريد.;)

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
سلام برو بچ، خیلی جالبه من اومدم این تاپیک رو چک کنم چشمم به پست آقا کاوه خورد و چون دوس نداشتم قضاوت ناقص کنم رفتم قضیه رو از اول پیگیری کردم. نکتهُ خیلی جالب اینه که جو ،جوّ تبریک و تهنیت بود که یهو میرسیم به پست داداشمون آقا کاوه که :
به نظر من مشکل اصلی نداشتن بازی هایی با ژانر های معروف (بزرگ) هسش...
...... بی مقدمه مطرح شدن این موضوع برام عجیب بود چون به نظر میاد این پستی در ادامهُ یک بحث باشه ، نه یک پست جدید. داداشم آقای black hand اسم یه سری بازیارو بردن :
No More Heroes , Legend of Zelda , Metroid Prime , Zack & Wiki , Medal of Honor : Heroes 2 , Red Still
که در ادامه گفته شد که
در مورد این بازی ها هم که نام بردید به جز zelda بازی های دیگه آش دهن سوزی نیستند و بیشتر به رده سنی زیر 15 میخورند یا پیرمردهای که میخوان یاد دوران بچه گیشون با ماریو بیافتند
ماریو که اصلآ جزو این عنوان ها که داداشمون گفت نبود ، در مورد red steel و no more heros باید بگم که no more رو من خودم به خاطر خشونت بالایی که داشت اصلآ نخریدم و red steel هم همش اکشنه و با توجه به فرهنگ ما قابل پیشنهاد نیست برای زیر 15 سال ، ولی راستش من درست نمیدونم معیار شما از 15+ بودن یک بازی چیه .چون عناوین دیگه هم که گفت داداشمون برای سن نوجوان به بالا مناسبه. ولی بازم تشخیصش کیفیتش منوط به اینه که ما هر کدوم رو چند ساعت بازی کنیم که بفهمیم دهن سوز هستن یا نیستن..

یه نکتهُ کلی میخواستم بگم و اون این که اصولآ کنسول و مخصوصآ این کنسول چیزیه که تا آدم باهاش کار نکنه نمیفهمه با چی طرفه شما هم جا به جا فرمودید که من میخوام بقیه رو در مورد این کنسول راهنمایی کنم که فکر میکنم راهنمایی درستی نمیشه ، چون تازه من که الان 9 ماهه با این دستگاه طرفم بازم نمیتونم نظر کامل بدم ، چون خیلی از بازییاشو بازی نکردم.. ولی اصولآ ما عادت داریم که در مورد چیزهایی که نسبت بهشون علم کافی و کامل رو نداریم به دیگران راهنمایی بدیم وارشادشون کنیم و این یه بدبختیه بزرگیه که ما داریم.
[/[/U]U]
اما یک عیب بزرگ داره!!! اونهم این هست که بعد از مدت زمانی اون جذابیتش رو از دست میده در کل تنها مزیت عالی این کنسول همین سیستم زود گذر آن هستش
از کجا شما متوجّه شدید که این سیتم زود گذره؟ و اگر هست ، چرا بچه های اینجا هنوز دارن بازی میکنن باهاش و همه جا هنوز بازیاشو میخرن؟ - و فقط هم بازی های خریداری شده ماریو و بازی های کودکانه نیستند؟ ..من هنوز عاشق این هستم که اون قطعهُ مربوط به خلبانی ش رو بخرم و امتحانش کنم و هنوز wiimote برام تکراری نشده. و شاید مایکروسافت همین نکته رو فهمیده که ازش یه کپی پولساز تهیه کرده.. و بر طبق همین تجربه بود که کنسول آیندهُ نینتندو اصولآ چیزی به اسم کنترلر نداره و شما میتونید بدون هیچ النگهُ دستو پا گیری از تمام قابلیت های حرکتی بدنتون استفاده کنید و این یعنی یه چیزی شبیه به ماتریکس و خدا میدونه که با این سیستم چند هزارتا ایده رو میشه عملی کرد ...
فرمودید که هدفتون راهنمایی افرادیه که قصد خرید دارند ، فکر میکنم به اندازهُ کافی نظرتون مطرح شد، و اگر نیازی هست میتونید جای مخصوص به خودش به این موضوع بپردازید - که پرداخته شده- نه اینجا که بچه ها میان و میخوان سوالها و ابهام هاشون رو مطرح کنن و خرید درستی داشته باشن. در ضمن فکر میکنم اگر هدف صرفآ راهنمایی بود به این شکل مطرح نمیشد ..
با عرض معذرت از تمام بچّه ها.
پ.ن : یادی ام از داداشمون action میکنم که این تاپیک رو راه انداخت.:love:

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
بابا no name بی خیال شو این بحث تموم شد من هم شخصا از اقا کاوه معذرت خواستم.از این به بعد هم هر کی اینجور پست بده ما هم جوابشو نمیدیم...ok?:-"

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
منم در حال خرید wii هستم
می شه راهنمایی کنید قبل از خرید wii به چب باید توجه کنم؟؟؟
همونجا برام 3.2 می کنن؟؟؟
تو بسته j چی باید باشه؟؟؟؟ تو uc چی؟؟؟
چه چیزای اضافه ای باید براش بگیرم؟؟؟
منظورم تبدیل و ترانس برق و از این جور چیزاست
west هردو همj و هم uc رو می ده 430!!!
خوبه ؟؟؟ بگیرم؟؟؟؟
از کدوم شعبه بگیر یه کدومشون رو معرفی کنید که این کاره باشه می خوام چیپ wiikey داشته باشه
و حتما هم همه بازی ها ی سری mario رو اجرا کنه
با تشکر LeGoLaS

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
1. پست اول همین صفحه
2.به احتمال زیاد 3.2 هست اگه نباشه هم فکر نکنم بکنن
3.چیز خاصی نداره که بخاد ازش کم بشه فقط حتما" اگه UC گرفتی باید wii sport باهاش باشه و شنیده بودم یکی از بچه ها بند دسته تو جعبش نبود به اینم دقت کن
4.پست اول همین صفحه
5.ارزون تر هم میتونی پیدا کنی دوستان راهنمایی کنن ...
6.چیپش مهم نیست چون wii key اصل تو ایران نیست هر چیپی داشت بگیر برای بازی های Mario هم باید خودت بازی ها رو پچ کنی و ربطی به کنسول نداره ( شاید دوستان هم بیتونن برات بفرستن )

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
1.تو سایت west نوشته wii fit uc رو آورده دوستان اگه قیمت میدونن بگن ...
2.اینجا تاریخ release بازی های wii رو نوشته شاید مفید واقع بشه ...
پ.ن : بالاخره این امتحانات هم تموم شد و من wii رو باز کردم :excited:

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
در ضمن فکر میکنم اگر هدف صرفآ راهنمایی بود به این شکل مطرح نمیشد ..

من هدفم غیره این چیزی نبود حالا شما هر طور (فن بوی) میخواهید در مورد حرف هام فکر و تجیزه تحلیل کنید در مورد سایر حرف هاتوم جوابتون رو نمیدم (چون دیگه این تاپیک پست نخواهم داد) چون قبلا با دوستان در مورد این صحبت شده شما هم به بازی با ریموت کنرتل و wii تون مشغول باشید
خوش بگذره

++++++
این آخرین پست من توی این تاپیک بود دیگه نبینم حرف ها من رو بعد از 20 روز نقل قول کنید، اگر حرفی داشتید همون موقع میگفتید اگه هم خیلی دوست دارید بحث کنید در انجمن کنسول ها مطرح کنید.
موفق باشید

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
1.تو سایت west نوشته wii fit uc رو آورده دوستان اگه قیمت میدونن بگن ...
1500 تومن ! فقط بازیشه خود Wii Balance Board نیست ...
از اینجا خوبه بخرم؟؟؟!!!!
من هم دارم Wii م رو میفروشم ( به دلیل مشکلات مالی نه چیز دیگه ای )
یک عدد Wii ریجن UC با تمام مخلفاتش (!) فریمور 3.1 همراه بازی Wii Sport اصل
دو عدد Wiimote
یک عدد نانچانک
یک عدد ترانس 500 وات

به همراه بازی های زیر :

Wii Play اورجینال که شامل یکی از دو Wiimote فوق میباشد
Wii Sport اوریجینال
The Legend of Zelda : Twilight Princess
RedSteel
Super Mario Galaxy
Super Smash Bros Brawl
Splinter Cell Double Agent
Trauma Center New Blood
Mario & Sonic at the Olympic Games
Metal Slug Anthology
Fifa 08
PES 2008
No More Heroes
Endless Ocean
Worms a Space Oddity
Bully Scholarship Edition
Harvest Moon : Magical Melody
Rayman Raving Rabbids 2
Zack & Wiki : Quest for Barbarous Treasure
با تمام امکانات توی اسپویلر 440 میدم. جای تخفیف هم داره.

masqxz

کاربر سایت
Oct 29, 2006
9
نام
مسعود
یعنی یک دستگاه US به ارزش 540 تومن نو و
و دو Wiimote ( منظورتون Wii Remote Conrol هستش فکر کنم) به ارزش 180 تومن نو هر کدام 90 و
یک عدد نانچانک به ارزش 60 تومن نو و
19 بازی به ارزش 95 تومن نو هر کدام 5
که جمعا میشه 875 هزار تومن رو میدین 440 تومن !
من میخرم .
شمارم رو هم تو پیغام خصوصی براتون میفرستم.

Midpoorya

کاربر سایت
Oct 2, 2007
479
نام
پوریا
یعنی یک دستگاه US به ارزش 540 تومن نو و
و دو Wiimote ( منظورتون Wii Remote Conrol هستش فکر کنم) به ارزش 180 تومن نو هر کدام 90 و
یک عدد نانچانک به ارزش 60 تومن نو و
19 بازی به ارزش 95 تومن نو هر کدام 5
که جمعا میشه 875 هزار تومن رو میدین 440 تومن !
من میخرم .
شمارم رو هم تو پیغام خصوصی براتون میفرستم.
دوست عزیز یه نانچاک و wii remote از اول همراه همه کنسول ها هست و فکر کنم ایشون یدونه wii remotr اضافه دارن
بچه ها یه سوال چجوری می شه ورژن fw کنسول رو فهمید؟
مرسی
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر