راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
من 2 3 روز پیش دسته اضافی رو تو توپخونه قیمت کردم 130 میگفتن هر دو تاشو

:eek:
شوخی نمی کنی؟! آخه خیلی خیلی خیلی گرون گفته!!!

قیمت جهانی Wii Remote ، دقیقا 39.99 دلاره. Nunchuck هم 19.99 دلار.

جمع این دوتا میشه: 60 دلار که میشه حدود 60 تومن!!!!

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
یاد قدیما بخیر:-"!!وقتی این تاپیک توسط من راه اندازی شد کم مونده بود همون ابتدا قفل شه چون یکم زود راه انداخته بودمش:-"!! ولی الان خوب کارش گرفته:cheesygri!!
خوب چرت و پرت گفتن بسه:p!! یه سوال داشتم:confused:؟! جایی هست که Wii رو قسطی بده;)!! مثلا 10 ماهه:eek::eek:!!

خواهشا بپاسخید:p!!

لطفا:love:!

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
ولی به نظر من واقعا قیمت wii بالاست شاید دلیل اینکه تعداد کسایی که wii دارن کم هست
همه ما عاشق این کنسولیم اما با توجه به قیمت بالایه این کنسول ادمو دچاره 2 دلی میکنه
من خودم عاشق wii و بازی هاش هستم به نظر شما اگه من یه 1 الی 2 ماه دیگه برای خرید این کنسول صبر کنم فکر میکنید ارزان بشه؟؟؟؟
راستی یه بار در کلیک خوندم که میشه wii رو با 250 هزار تومان تهیه کرد به نظر شما این شایعه بوده؟
الان قیمت کنسول به 300 هزار تومان رسیده؟؟(اگه هست کجا به قیمت مناسب میفروشه؟)

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
یاد قدیما بخیر:-"!!وقتی این تاپیک توسط من راه اندازی شد کم مونده بود همون ابتدا قفل شه چون یکم زود راه انداخته بودمش:-"!! ولی الان خوب کارش گرفته:cheesygri!!
خوب چرت و پرت گفتن بسه:p!! یه سوال داشتم:confused:؟! جایی هست که Wii رو قسطی بده;)!! مثلا 10 ماهه:eek::eek:!!

خواهشا بپاسخید:p!!

لطفا:love:!
یه جایی هست به اسم دنیای بازی توی جمهوری بعد از ساختمون آلمینیوم پاساژ مستوفی زاده طبقه ی بالا که wii هم داره قیمتشم خوبه ژاپنی رو میداد 330 حدود 2 هفته پیش که تو کل تهران از شمال گرفته تا پایتخت تا پشت شهرداری و ولیعصر و جمهوری تنها جایی بود که من پیدا کردم که قبول کرد 200 تومن رو نقد بگیره بقیش رو تو چند تا چک کارمندی، شرایطشم اینه که: چک کارمندی قبول میکنه با حضور صاحب چک و با فیش حقوقی سودم فککنم 3% گفت، شمارشم اینه: 66738814- 66747053

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
ولی به نظر من واقعا قیمت wii بالاست شاید دلیل اینکه تعداد کسایی که wii دارن کم هست
همه ما عاشق این کنسولیم اما با توجه به قیمت بالایه این کنسول ادمو دچاره 2 دلی میکنه
من خودم عاشق wii و بازی هاش هستم به نظر شما اگه من یه 1 الی 2 ماه دیگه برای خرید این کنسول صبر کنم فکر میکنید ارزان بشه؟؟؟؟
راستی یه بار در کلیک خوندم که میشه wii رو با 250 هزار تومان تهیه کرد به نظر شما این شایعه بوده؟
الان قیمت کنسول به 300 هزار تومان رسیده؟؟(اگه هست کجا به قیمت مناسب میفروشه؟)
قیمت رسمیش تو آمریکا 250 $ تو ژاپن فککنم 215 $ تو اروپا بالای 320-30 $ و به طور کلی ارزونترین کنسول نسل جدیده،نمیدونم چطور به نظرتون گرونه اگرم منظورتون ایرانه که تو ایران پایین ترین قیمت مال پشت شهرداری و دنیای بازی تو جمهوریه که 320-30 هم میدن و بالاترین قیمت هم که هیچی دیگه بالای 500 تومن هم میدن .. تو ایران حتی به یک نقل قول از دوبی هم ارزون تره ! فکر نمیکنم از این ارزون ترشه چون الان همه جای دنیا تقریبا کمبود کنسول دارن مخصوصا اروپا
مگه اینکه یهو نینتندو بترکونه کللی کنسول بریزه تو بازار .. من پیشنهاد میکنم از west پایین میدون ولیعصر بخرید ، من خودم اطمینانم بهش بیشتره به من 350 داد با دو تا گیم . ولی شاید بتونید تو پشت شهرداری حدود 300 هم گیر بیارید ( با چک و چونه ) ولی یکم ریسک داره دیگه..

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
کسی جواب منو نمیده ؟؟؟
ببین داداچم من که میخواستم آداپتور براش بگیرم رفتم یه جایی 2 تا مدل داشت یکیش رو 6.5 میداد ، یکیش رو 12 تومن ولی نشست حساب کرد گفت با این مقدار گرمایی که این تولید میکنه همین 12 تومنییه کشششو داره ( که وزنش از 3 کیلو بیشتره) نه اون آداپتوره و گفت اون ارزونتره احتمال سوختنش زیاده ( من خودم که روز اول آداپتور تلفونو زده بودم بعد یه مدت بیچاره مثل تنور سنگکی شده بود!) ولی اگه 20 تومن خرج کنی میتونی آداپتوره اصلیشو که ه220 از پشت شهرداری بخریو خیال خودتو از بابت برق و جریانات مربوطش راحت کنی...:cheesygri

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ببین داداچم من که میخواستم آداپتور براش بگیرم رفتم یه جایی 2 تا مدل داشت یکیش رو 6.5 میداد ، یکیش رو 12 تومن ولی نشست حساب کرد گفت با این مقدار گرمایی که این تولید میکنه همین 12 تومنییه کشششو داره ( که وزنش از 3 کیلو بیشتره) نه اون آداپتوره و گفت اون ارزونتره احتمال سوختنش زیاده ( من خودم که روز اول آداپتور تلفونو زده بودم بعد یه مدت بیچاره مثل تنور سنگکی شده بود!) ولی اگه 20 تومن خرج کنی میتونی آداپتوره اصلیشو که ه220 از پشت شهرداری بخریو خیال خودتو از بابت برق و جریانات مربوطش راحت کنی...:cheesygri

مرسی دوست عزیز.
فقط منظورت از این آداپتور اصل چیه ؟؟ یعنی آداپتور Nintendo یا ... ؟؟؟
بعد بهتره از کجا بگیرم ؟ همین پشت شهرداری خوبه؟؟؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
قیمت رسمیش تو آمریکا 250 $ تو ژاپن فککنم 215 $ تو اروپا بالای 320-30 $ و به طور کلی ارزونترین کنسول نسل جدیده،نمیدونم چطور به نظرتون گرونه اگرم منظورتون ایرانه که تو ایران پایین ترین قیمت مال پشت شهرداری و دنیای بازی تو جمهوریه که 320-30 هم میدن و بالاترین قیمت هم که هیچی دیگه بالای 500 تومن هم میدن .. تو ایران حتی به یک نقل قول از دوبی هم ارزون تره ! فکر نمیکنم از این ارزون ترشه چون الان همه جای دنیا تقریبا کمبود کنسول دارن مخصوصا اروپا
مگه اینکه یهو نینتندو بترکونه کللی کنسول بریزه تو بازار .. من پیشنهاد میکنم از west پایین میدون ولیعصر بخرید ، من خودم اطمینانم بهش بیشتره به من 350 داد با دو تا گیم . ولی شاید بتونید تو پشت شهرداری حدود 300 هم گیر بیارید ( با چک و چونه ) ولی یکم ریسک داره دیگه..

بله من منظورم قیمت بالای این کنسول در ایران هست که خیلی فروشنده ها بی انصاف هستن
میخواستم بدونم شما چند وقته wii رو خریدین؟؟؟ازش راضی هستین؟؟راسته که میگن بعد مدتی کسل کننده میشه؟؟؟؟الان اگه من بخوام wiiبا یه دسته اضافه بخرم چقدر در میاد؟؟؟

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
من الان دقیقا دو هفته س wii دارم ، ازش کاملا راضیم هر چقدرم بازیارو جلوتر میرم برام جذابتر میشه و چیزای جذاب و جدیدی در مورد wii کشف میکنم در ضمن نیبت به پیشینه ی ذهنیم قبل از خرید میتونم بگم قویتره. من از وست گرفتم که با یه دسته ی اضافه (بدون نانچاک) و 2 تا بازی 395 تومن در اومد. ( اونایی ام که میگن wii کسل کننده میشه ، wii ندارن و از حرص و تعصب بی جا این حرفو میزنن)

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
مرسی دوست عزیز.
فقط منظورت از این آداپتور اصل چیه ؟؟ یعنی آداپتور Nintendo یا ... ؟؟؟
بعد بهتره از کجا بگیرم ؟ همین پشت شهرداری خوبه؟؟؟
آره منظور همون آداپتور اصل نینتندوئه به نظرم از هر جا میگیری یه جای مطمئن باید باشه اگه خواستی pm بده که من بگم از کجا بخری مطمئنه،اینجوری بگم میگن داره تبلیغ میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر