راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
منوی کنسول میشه انگلیسی کنی مشکلی از اون نظر نیست ... بازی چیزی خاستی نتونستی پیدا کنی به من بگو برات گیر میارم

:eek:

چطوری ؟

تا جایی که من میدونم هیچ جوری نمیشه منوی wii های ntsc J ها رو انگلیسی کرد ؟

اگه میشه لطفا بگید چه جوری ... :love:

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اگر از مدچیپ wikay استفاده میکنی از داخل منوی recovery میتونی زبان و عوض کنی و خود کنسول از 5 زبان پشتی بانی میکنه و تمام کنسول ها خود نینتندو میشه زبان و عوض کرد این قسمت و از روی خود سایت نینتندو خوندم

ehsanxx

کاربر سایت
Jul 22, 2006
167
منظورت از recovery menu همون منوی دیسک set up خود wiikey هست که از سایتش دانلود میشه؟؟ تو اون که منوی تغییر زبان نداره؟؟؟
اگر منوی recovery اون نیست باید چطوری وارد منوی recovery شد؟؟ دستگاه حتما باید bad flash بشه تا recovery کار کنه؟؟؟

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من نمیدونم شما چی دارید میگید ولی امکان این وجود نداره که به وسیله خود کنسول بشه زبان رو عوض کرد. تو یه فروم یکی همین مشکل رو داشت اول بهش گفتن بره تو یه جای خاص توی Menu و زبان رو عوض کنه ( همون جایی که میشه زبان رو توی کنسول های Pal عوض کرد) طرف هم جواب داده بود که یه همچین جایی در منو وجود نداره، در نتیجه اگه میخوای از منو ها سر در بیاری دو راه داری یا باید یه کنسول Pal بگیری یا جاپونی یاد بگیری:)

پ.ن لینک نخواهید چون نمیتون دوباره پیداش کنم!

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

Mysterio

کاربر سایت
Jul 1, 2007
28
Impossible!

Man kheily motasefam baratoon age fekr mikonid ke mishe bazi haye wii ro haminjoory hack kard.man khodam console wii ro daram.age gharar bashe kasi bekhad ba computer hack kone hichvaght movafagh nakhahad shod baraye inke ta bazie wii ro to windows ejra koni computer restart mishe!!.

• Like

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
در مورد زبان از طریق مدچیپ من از کسی شنیده بودم ... اما در مورد تغیر زبان کنسول داخل منو خودم داخل سایت نینتندو خوندم که لینک و تا شب میزارم

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
سلام من يك سوال داشتم من يك wii خريدم وقتي روشن ميشه چراغ آبي dvd rom روشن ميشه و بعد خاموش مي شه مي خواستم بدونم مگه نبايد هميشه روشن باشه

• Like

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
چراغ آبی فقط در بعضی مواقع (روشن کردن، دیسک رو وارد کردن پیام جدید داشتن) روشن میشه ولی اگه خیلی دلت میخواد یه ایمیل از کامپیوترت به Wii بفرست و اون رو دیگه باز نکن چراغ روشن میمونه.;)

M.s.A

کاربر سایت
Nov 3, 2006
38
سلام من يك سوال داشتم من يك wii خريدم وقتي روشن ميشه چراغ آبي dvd rom روشن ميشه و بعد خاموش مي شه مي خواستم بدونم مگه نبايد هميشه روشن باشه
چرا باید همیشه روشن باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر