راهنمای خرید و کپی‌خور کردن Wii در ایران

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
harch khastin began beram azash beporsam shomarasham be man dadeh in shomare ke be to dade mal saheb aslishe ooni ke hamishe too maghaszas ye shomare dige dare age kopy khor kardan wii roo yad gereftin be manam began ta beram behesh begam ta hal kone takhfif bede man alan daram bahash mozakere bokonam kr ds ham biare ba man sharti bazi mikone albate 360 na chon ke hamashoon kopy khor shodast va baziasham asle bazihaye ps3 ro ham age ps3 bekhari mide 50 age nakhari 60 mide

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
ba arz mazerat ke farsi neminevisam are oon yaroo too bandar kheyli ba marame man ke dige oonja telepam allan wii ro mide 450 albate be nazar miad paye khodesham geroon dar miad ino az gheymat ps3 o 360 mishe hads zad chon oona roo ali mide kamkam daram bahash rafigh misham mizare man ba vasayelesh bazi konam albate wii ke gozashte terans sookhte nemi she rooshanesh kard vagarna oono test mikardam

استاد،
اين 360 رو چند ميده ؟ رجين UC با drive سامسونگ ؟

مرسی

• Like
Reactions: che-jaleb

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
این 360 رو که تقریبا قیمت تهران میدخ کور 362 تومان و اون یکی هم 450 البته تخفیف هم میده اونا رو هم میرم نگا میکنم چون خودش نمیدونه

armanqd

کاربر سایت
Sep 29, 2006
88
اگه میخاین وی از بندر بخرین الان وقت خوبه چوم که طرف رفته از دوبی جنی بیاره منم ÷ر فروش ترین بازی اه رو گفتم بیاره حالا یاید ببینم که وی میاره یا منه اگه اورد خبرتون میکنم

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
اصلا این مدچیپ ها را باید از کجا بگیریم ؟
Wiikey رو که در حال حاظر بهترین مودچیپ برای Wii هست رو میتونی از این لینک بخری
تو توضیحات این مود چیپ نوشته که میشه بازی های NTSC و PAL روی دستگاهای مشابه یا به عکس اجرا کرد [و این یعنی ریجن فری کردن به طور 80% !] برتری دیگه ای که این چیپ مود داره اینه که رو Wii هایی با چیپ ست GC2-D2B هم نصب میشه [الان بیشتر Wii های جدید تولید شده همین GC2-D2B هستند ، Wiinja هم جدیدا روی این نو درایو ها نصب میشن]
اگه میخوای بدونی Wiiیت چه چیپ ستی داره باید درش رو باز کنی و روی چیپ ستی که درون DVD درایو دستگاه هست رو نگاه کنی؛ مثلا تو این عکس چیپ ست دستگاه GC2-DMS هست

از این لینک میتونی راهنمای نصب Wiikey رو دانلود کنی، برای باز کردن خود Wii هم به یه پیچ گوشتی فیلیپس و یه پیچ گوشتی tri-wing احتیاج داری [از این 3 لبه ها]

توضیحات Wiinja هم در پست بعد;)

آخرین ویرایش:
  • Like

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
دوستان فروشگاه مکس گیم وی رو به قیمت عالی و کپی خور میفروشه البته من فعلا نمیخرم چون پلی 3 و 360 دارم

مکس گیم:02188936076

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر