راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
اخبار تکمیلی: الان سه تا بازی رو که سفارش داده بودم رو گرفتم هر سه تاشون خراب بودن!!:(

بقیه ی بازیها سالم بودن...نمیدونم شاید مشکل از Firmware من باشه...شاید باید آپدیت کنم...ولی ربطی نداره..هر سه تا باهم خراب بودن:(

ممکنه از فیرمور باشه؟

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
دوستان سلام...
با نهایت خوشحالی و کامیابی اعلام می کنم که من Double Agent و Ghost recon رو خریدم.واقعا جفتشون عالیا...
راستی از آقا تکاوچ هم ممنون که بکاپم را برام فرستاد...من رفتم پیش داتکام فرمورم رو آپدیت کردم...تا الان که یکی دو ساعت بازی می کنم مشکلی پیش نیومده.این دی وی دی های VERBATIM هم عجب چیز تمیزیه...
راستی از گرافیک فوق العاده زیبای Double Agent براتوتن نگفتم...اصلا بعد اینکه تمومش کردم(البته چون تو مدرسه هاست ممکنه یه خورده بیشتر طول بکشه)حتم نقدشو می نویسم...
راستی برای اونایی هم که دستگاهشون رو از داتکام نخریدند و می خوان کپی خور کنند مثه اینکه داتکام قرار شرایطی رو بذاره که مثلا شما اگر 7-8 تا بازی ازش بخرین این کار رو (آپدیت کردن فرمور)مجانی براتون انجام میده(البته این هنوز تایید رسمی نشده:-"

فعلا ما بریم بازی کنیم...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اگه اونها برنده شدن و چیز خوبی از آب در اومد چیزی رو از دست ندادی
برنده ی این نسل به این زودی ها مشخص نمیشه ولی اینجا 2 حالت داریم برای دوستمون Borna
1-اگر صبر کنی سریه Xbox 360 جدید تر بیاد کیفیت ساخت بهتری داره (نه اینکه قویتر باشه ، بلکه از لحاظ حرارتی گفته شده خیلی بهتر میشه)
2-به گفته ی یکی از سایت های معتبر هک Xbox 360 اگر سریه جدید 360 ها بیاد باید روش جدید برای کپی خور کردند پیدا کنند

یه چیزه دیگه هم بگم انقدر توی نسل بازیه مشترک بین Xbox 360 و Ps3 هست و از لحاظ تعداد بازی نمیشه Xbox 360 را با Xbox قبلی به هیچ عنوان مقایسه کرد

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
اخبار تکمیلی: الان سه تا بازی رو که سفارش داده بودم رو گرفتم هر سه تاشون خراب بودن!!:(

بقیه ی بازیها سالم بودن...نمیدونم شاید مشکل از Firmware من باشه...شاید باید آپدیت کنم...ولی ربطی نداره..هر سه تا باهم خراب بودن:(

ممکنه از فیرمور باشه؟
چه بازیهایی واست آورده مگه ؟ چند حساب کرد باهات ؟:eek: :confused:

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
lotfan rahnamyee konid

salam man ozve jadidam hamintori ye dafe be saram zad xbox 360 bekharam vali meske ina ke alan to iran copy shode hanooz moshkel dare doroste? free region hast ? dar hale hazer ageh man farda beram dasgah ro bekharam mishe hame baziharo bazi kard ya moshkel dare va faghat ntsc va pal ro joda ejra mikone? lotfan rahnamayee konid . ghazie in software ha ke roosh nasb mishe chie? aslan dorost tonestan copy konan? az koja bekharam?

lotfan javab ro yeki be man email kone.

email man : siamak.roshani@gmail.com

thx.

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
rasti in firmware chi hast? :D man user jadid hastam taze mikham xbox 360 bekharam faghat raje behesh etelaat nadaram. mohemtarin chiz vase man ine ke dasgah salem bashe va hame baziharo ejra kone. lotfan rahnamayee ghalat nakonid chon poolamo az to joob peyda nakardam !!!! badesham in aghayone foroshande mohtaram ke inja tabligh mikonid ageh rahnamayee kardin haghighatesh ro begid chon bande dasgah salem mikham bekahram bedone moshkel va mikham hame baziharo ejra konam . ye soale dige ke hast ine ke ageh baziha ro HD DVD biad moshkeli pish nemiad? baz ham mishe bazihaye copy gereft? va inke ro dasgah copy ham mishe bazi original ro run kard? khaheshan rahnamayee dorost bedid ageh dastgah salemesh nayomade va gharare biad be man begid chon man mikham free region bashe va hame baziharo dar ayande ham bedone moshkel ejra konam na inke harooz bebaram software avaz konam ya har kare dige dar zemn man mitonam bazihaye xbox 360 ro download konam ageh komakam konid dorost mitonam bazi beheton bedam :D. internet khafan daram ba ye site ke baziharo hamon rooz ya 2 rooz ghabl az release tosh mizaran vase download.

mamnon az komaketoon

siamak.roshani@gmail.com

thx

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
rasti in firmware chi hast? man user jadid hastam taze mikham xbox 360 bekharam faghat raje behesh etelaat nadaram.
از 20 صفحه قبل شروع کن به خاندن و بیا جلو بعد زنگ بزن دات کام قیمت بگیر .هرچی که بخوای رو میفهمی

siamakcgm

کاربر سایت
Oct 19, 2006
168
نام
siamak
اقا كسي از قيمت هاي 360 core system خبر داره؟ما كه پول نداريم premium بخريم:((
اگه كسي اطلاعي داره بگه

core 400 toman mishe :) vali bayad ye memory ham bekhari ke mishe 440 -450 toman 50 bezari mitoni premium bekhari :)

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر

ممکنه از فیرمور باشه؟
اگه بازیای دیگه رو خونده باید اینارم بخونه.بهتره تا دیر نشده بری پس بدی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر