راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام بچه ها
من محسن توکلی هستم از فروشگاه یگانه
هر سوالی در زمینه xbox 360 یا کنسول های بازی دیگه داشتید در خدمتم

http://www.yegane.net

;)
خوب این پست یه خورده منحرفه ولی باید بگم.

آقا محسن ، بنده چند باز زنگ زدم مغازه جهت این که دسته سیمدار 360 (Wired) بخرم ، قیمت اول رو چهل و خورده ای دادید اون مقدار پول رو که جور می کردم ، زنگ زدم برای خرید قیمت رو افزایش دادید و این کار رو تکرار کردید تا 55 تومن ، نمی دونم چی باید بگم .

حالا هم قیمت 360 UC رو میخوام با این که Power Supply اش (آداپتور) شما آداپتور پال دارید؟

فقط قیمت ها رو قیمتی ندید که هی بخواهید افزایش بدید

802112b.jpg

بعد ببینم دستتون همین هست دیگه؟

یه سری نکات هم باید راجع به سایت بگم.

پرترفتار اشتباهه . پرطرفدار درسته
همکنو ن اشتباهه.هم اکنون درسته

در ضمن شما خدمات تلفنی دارید؟...:cheesygri هر دفعه زنگ زدم یکی گوشه رو برداشته با بلندترین صدای ممکن :بـــــــــلــه؟؟ آدم همونجا سکته می کنه ، سری پیش هم که یه پولی جور شد برای خرید 360 اومدم مغازه یه آقایی مارو 40 ساعت تو مغازه نگه داشتن بعد رفتم سوال کنم پرسیدم به کل 360 کپی خور چنده ؟ گفت 470 تومن وصلش می کنم به دستگاه مخصوص !! کپی خورش می کنه!!!
24.gif
15.gif

بعد سر سوال دوم انداختم بیرون از مغازه!!!!!!!
57.gif
80.gif

یعنی اومدم سوال 2 رو بپرسم که گفت برو برو مهندس اومد زنگ بزن!
بعد زنگ زدم مغازه مثه اینکه مهندس!
39.gif
اومده بود پرسیدم 360 کپی خور چند گفتید 700
210.gif

خلاصه که اگه سایتو مغازه رو درست کردید ، اومدین اینجا که خوب بلاخره بتونید با دیگرون رقابت داشته باشید، با این رفتار و این ارتباطی که فروشندگان با هم دارن (هرکی یه قیمت می گه) نمیشه ،

با اجازتون...

آها:)یادم رفت بگم:cheesygri این فرم قرعه کشی تون هم به کل کار نمی کنه نمی شه چیزی تو فیلد ها نوشت;)

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
سلام میدونم این سوال خیلی پرسیدن حالا یه جوابی هم به من بدید
میخواستم بدون من الان به خوام یه 360بخرو م با کپی خور کردنش چقدر میشه و چه مدلی رو بخرم تا عزیت هم نشم و یه سوال دیگه از کجا بخرم که مطمئن باشه .

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
سلام میدونم این سوال خیلی پرسیدن حالا یه جوابی هم به من بدید
میخواستم بدون من الان به خوام یه 360بخرو م با کپی خور کردنش چقدر میشه و چه مدلی رو بخرم تا عزیت هم نشم و یه سوال دیگه از کجا بخرم که مطمئن باشه .

57.gif
!!

161.gif
من نمیدونم چرا ملت توی این سایت هیچ وقت املاشون خوب نیست:مجید جان دلبندم ، اذیت درسته نه عزیت.

باید UC بگیری

قیمت XBOX 360 ارزون ترین جایی که دیدم داتکام بوده :470 تومن 40 تومن هم میشه کپی خور کردنش
بازی هم ارزونترین 8 تومن به بالا

yegane store

کاربر سایت
Oct 10, 2006
15
در جواب دوستمون gameware :

اگه با شما برخورد بدی در فروشگاه شده همین جا عذرخواهی می کنم. حقیقت اینه که سر ما خیلی شلوغه و من بعضی وقت ها فرصت کافی برای جواب دادن به همه چیز رو ندارم.
اگه تلفنی زنگ میزنید حتما بگید از بچه های بازی سنتر هستید
اون سایت هنوز کامل نشده و متاسفانه طراح یک مقدار مشکل املایی داشته که به زودی درست میشه.
آداپتور پال هم موجوده
دستگاه premium uc کپی خور شده را هم ما میدیم 500 , البته به بچه های این سایت تخفیف هم میدیم
امیدوارم توضیحاتم به عنوان تبلیغ تلقی نشه(به علت تذکر مدیران) هر چند ما از قبل برای تبلیغ در bazicenter به مدیران محترم mail زدیم

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,667
نام
محمدرضا
آقا محسن شما چرا هزار رویی؟
من به شما زنگ زدم گفتی 470 تومن.بعد به فروشگاه پاسکال تو اصفهان گفتم به شما زنگ بزنه جلو خودم زنگ زد بهش گفتین 520 تومن:eek:بعدشم همون موقع یکی از بچه های سایت از شما خرید 470 تومن(همون روز).
بعدم که شما گفتین فاکتور بیارو از اینجور حرفا...خلاصه در مجموع حرفتون رو یکی کنید !!!

در ضمن PS3 در 2 مدل 20 گیگابایتی و 60 گیگابایتی عرضه میشه!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
جناب توکلی
لطف کنید هر وقت با مسئولان سایت در امر تبلیغاتی به نتیجه رسیدید لیست کامل بازی های 360 با ریجیون و قیمت انها رو در تاپیک بنویسید.
یک کمی هم اخلاق شما تونده { خیلی از یکم بیشتر } من اومده بودم فی 360 رو بگیرم اینقدر سرد و بد جوابم رو دادید که من بار اول و آخرم شد که دیگه پام رو بزارم انجا .... ناراحت نشی اما سئوال دوم رو امد بپرسم گفتی تا رنگ پول رو نبینم حرف نمیزنم .من هم رفتم از مغازه .... خریدم .

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
آقاي توكلي من هم اولين بار زنگ زدم گفتين كپي خور 360 رو مي كنيد 45 تومن
سري دوم گفتيد 100 تومن سري سوم گفتيد 200!!!
بخاطر همين هم پيش شما نياوردم يكي از بچه ها كپي خور كرد!
راستي بازي هاي 360 كپي مالزيش رو چند مي ديد؟
همه ي بازي ها رو داريد؟
همه ي رجيون ها رو داريد؟
البته من قبلا 190 تومن از شما خريد كردم با تخفيف حساب كنيد.
آداپتور پال چند مي ديد؟
xbox360 adidas bundle هم دارين؟چند؟
xbox360 تعمير هم مي كنيد؟
:) :)

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
كلا برخورد تمام فروشنده هاي اون راسته بده من رفته بودم دوربين جديد سوني رو قيمت كنم ميخواستم هم بخرم ولي طرف انقده بد جوابه منو داد كه نه تنها نخريدم بلكه رفتم پيش صاحب مغازه شكايت هم كردم فروشنده به التماس افتاده بود خلاصه اينكه يه سري فروشنده ها فكر ميكنن كه دارن لطف ميكنن اينهمه پول ميگيرن و يه كالايي رو ميفروشن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
از كمكتون ممنونم ولي چيزي كه من ميخوام اون مشخصات دستگاه كه پشت دستگاه نوشته..
اگه كمك كنين خيلي ممنون ميشم:cheesygri

شما بگو چی میخوای بدونی من بگم بهت . مگه چی داره پشت 360 که اینقدر برای شما اهمیت داره:confused:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
منظورم اون مشخصات دستگاه كه تاريخ,سريال نامبر ... پشت دستگاه نوشته شده...
از اون قسمت دستگاه يك عكس مي خوام:cheesygri :blushing:
فقط من یه تذکری بدم امیدوارم هیچ کس ناراحت نشه

اکثر جاهایی که عکس از پشت 360 میزارن روی اون برچسبی که ایشون می گند رو می پوشونن

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
آقا کسی نمیتونه کابل VGA دست ساز درست کنه که قیمتش بیاد پایین ؟
در ضمن قضیه این most wanted UC که به دستگاهه J من خورد چی بود ؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر