راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
جواب خيلي كامل و خوب بود .دستت دردنكنه. اطلاعاتي كه در مورد ريجن لاك هم دادي خوب بود(البته نصف اولشو ميدونستم)
پس با اينكه xbox360 كپي خور شده ولي قفل منطقه اي هنوز روش هست.....
يه سوال ديگه هم دارم... هارد اكسترنال رو نميشه بهش وصل كرد و چيزايي رو كه از xbox live ميگيرم رو روي هارد اكسترنال ذخيره كنيم؟؟؟

آره قفل منطقه ای وجود داره چون کامل هک نشده و بدون مود چیپ هک شده (بصورت نرم افزاری)

هارد اکسترنال میشه وصل کرد ولی فقط فیلم و آهنگ واسه دانلود فقط رو هارد خودش.میتونی سفارش بدی بعضی جا ها که هارد رو هک میکنن

120 میزارن البته یکم دیگه واستی چند وقت دیگه احتمالا 250 هم جدا میاد

تا حالا كسي فلش زده به كنسولش ؟؟؟؟ من مي خوام عكسمو بزنم تو فلاش بريزم توش كه براي pes09 ساختن بازيكن استفاده كنم‌! ميشه ريخت ؟ ويروس نميگيره ؟

من خودم فلش رو نصب میکنم نه ویروسی هم نشده مال من اما امتحان نکردم میشه ازش تو بازی pes عکس لود کرد یا نه.

من يه اليت جاسپر خريدم

از كجا ميشه فهميد كه region كنسول چيه؟

پشت جعبه کنسول گوشه بالا سمت راست نوشته.الانا خریدی احتمال زیاد pal هست دسگاهت

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
سلام
ارزش داره برای یه تلوزیون 32 اینچ Full HD ، کابل HDMI بگیرم ؟

تغییر کیفیتش محسوسه یا نه ؟

ببین تو hdmi جدا از اینکه ایکس باکس دوس دارم ولی ps3 کیفیت بهتری داره در عوض کیفیت تصویر با کابل ترکیبی component ایکس باکس بهتره ولی نهایت وضوحش تا 1080i هست و تا 1080p رو ساپورت نمیکنه اما hdmi هم یه خویی هایی داره مثل ساپورت 1080P)full HD) و اینکه دست وپا گیر نیست صدا و تصویر فقط تو یه کابل Iهست مثل component شیش تا سر نداره کلا زیاد دردسرت نمیده. ببین به نظر من این کارو بکن کاریه که خودمم کردم واسه lcd خونه یه کابل hdmi بگیر واسه وقتی هم که نمیشه با lcd بازی کنی یه کابل VGA بگیر دستگاهو به مانیتور کامپیوترت وصل کن حالشو ببر نهایتم 35 تومن این دو تا کابل واست آب میخورن.

کسی فرق لوازم اصل و بدل (تقلبی) XBOX 360 می داند ....

به آرم دایره ای دو تا جعبه نگاه کن (آرم ایکس باکس پایین رو میگم) آرم بالایی اصل پایینی تقلبی

aqympqqf9el7ag1zls72.jpg

h6xqu2itbr6r17nwghbe.jpg

آخرین ویرایش:

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
جناب artin_131 یعنی کیفیت کابل component تو xbox بهتره؟ جدا از دستو پا گیر بودن component من می خوام بدونم کدوم کیفیت بهتری میده؟ مگه نمی گین HDMI تا 1080P)full HD) رو ساپورت می کنه, پس چرا component کیفیت بهتری میده؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
جناب artin_131 یعنی کیفیت کابل component تو xbox بهتره؟ جدا از دستو پا گیر بودن component من می خوام بدونم کدوم کیفیت بهتری میده؟ مگه نمی گین HDMI تا 1080P)full HD) رو ساپورت می کنه, پس چرا component کیفیت بهتری میده؟

نه نه آقا اشتباه نکن ببین تو ایکس باکس component کیفیت بهتری داره ولی hdmi تو ps3 بهتره البته خیلی محسوس نیستا باید دقت کنی ضمنا راجب full hd بگم ما خودمون lcd سونی full hd سونی داریم ولی به نظر من full hd تو بازی جالب نمیشه فریم بازی رو اذیت میکنه به نظر من همون resolation optimal ایکس باکس که 1366 *768 فکر کنم بود کیفیت بهتری میده بعد تازه خیلی بازی ها full hd رو ساپورت نمیکنن ملاکت full hd نباشه.به نظر من یه کابل hdmi با مارک dragonplus بگیر جنسشم عالیه من 2 متری خریدم 19 تومن ولی component یادمه یارو اوون موقع داشت میداد 26 تومن.کلا کابل hdmi چیز بی دردسریه چون شلوغ پلوغی هم نداره.

عکسشم واست آپلود میکنم بعد لینک میدم بهت.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
خب پس من HDMI نگیرم بهتره...
اگر هم لازم شد یه VGA برای مانیتور میگیرم...

تو جعبه ی Arcade چه کابلی هست ؟

یه کابل composite تو جعبه arcade هست.

آره واسه مانیتور یه کابل vga بگیر که بعد هم یه تبدیل صدا هم بگیر با یه تبدیل آنالوگ به آنالوگ عکسشو بعدا برات میزارم

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
یه داستان جدید در مورد Xbox 360 راه افتاده که میگن بعضی از فروشنده ها میان دسته های تقلبی Xbox رو با اصلی عوض میکنند و در نتیجه با قیمت پایین تر Xbox ها رو میفروشند ! حالا میخوام بدونم چقدر این قضیه واقعیت داره ؟ بعدش این دسته های اصلی رو که بر میدارند چه جوری میفروشند اونا که جعبه نداره ! در کل این مسئله یه کم عجیبه !

vista2008

کاربر سایت
Dec 10, 2008
101
یه داستان جدید در مورد Xbox 360 راه افتاده که میگن بعضی از فروشنده ها میان دسته های تقلبی Xbox رو با اصلی عوض میکنند و در نتیجه با قیمت پایین تر Xbox ها رو میفروشند ! حالا میخوام بدونم چقدر این قضیه واقعیت داره ؟ بعدش این دسته های اصلی رو که بر میدارند چه جوری میفروشند اونا که جعبه نداره ! در کل این مسئله یه کم عجیبه !
پس چرا کسی جواب این سوال ما رو نمیده ! من فکر میکنم در کل واقعیت نداشته باشه !:confused:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
پس چرا کسی جواب این سوال ما رو نمیده ! من فکر میکنم در کل واقعیت نداشته باشه !:confused:
خدایش داستان چرتیه- دسته تقلبی فرقش رو با اصل نمیتونی تشخیص بدی
کلا مثل هم کار میکنند و عمراشونم باید یکی باشه و کلا 4-5 تومن بیشتر تفاوت قیمت ندارند!!!(اونوقت به قول خودت دسته بدون پک که اصل هستو چجوری میفروشن؟؟؟؟؟)

پس قضیه تعطیله به کل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر