راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
توجه :
دوستان عزيز لطفاً مباحث خريد و فروش رو تو قسمت بازارچه مطرح كنيد !
خريد و فروش ربطي به بحثهاي اين تاپيك نداره !
دفعه بعد پستهاي بي ربط پاك ميشه !
موفق باشيد

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا دوسته من الان توي لندنه.ميخواست كارت اكس باكس لايو گلد بخره بياره ايران انلاين بازي كنه.از من پرسيد كه با adsl 512 ميتونه راحت بازي كنه يا نه؟
من بهش گفتم فك نكنم بتوني.قيمته اكانتم 100 تومنه.با اين اوضاع بگم بخره؟ايا ميتونه بازي كنه؟

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
توجه :
دوستان عزيز لطفاً مباحث خريد و فروش رو تو قسمت بازارچه مطرح كنيد !
خريد و فروش ربطي به بحثهاي اين تاپيك نداره !
دفعه بعد پستهاي بي ربط پاك ميشه !
موفق باشيد

دوست عزیز Taher
من تو بازارچه تاپیک زدم ولی زیاد توجهی بهش نشد , چون اینجا همه ی کسایی که با 360 سروکار دارن میان بیشتر جلب توجه میکنه ! حالا شما میگی دیگه صحبتی در این مورد نمیکنم !;)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا دوسته من الان توي لندنه.ميخواست كارت اكس باكس لايو گلد بخره بياره ايران انلاين بازي كنه.از من پرسيد كه با adsl 512 ميتونه راحت بازي كنه يا نه؟
من بهش گفتم فك نكنم بتوني.قيمته اكانتم 100 تومنه.با اين اوضاع بگم بخره؟ايا ميتونه بازي كنه؟

نشد ما يه بار سوال كنيم يكي بياد درست جواب بده.
بابا فردا شب داره مياد.توروخدا بگين:evil:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
آقا کمک!!
من مرحله ی آخر بازی Cod2 رو 360 هستم موقعی که میخواد مرحله رو لود کنه اینو میگه:
Error
Zone "rhine-load" is out of date
(version 0 / expecting 104)
آقا هر کی میدونه مشکل چیه لطفا کمک کنه:blushing:
من فکر میکنم از بازی باشه که نمیتونه این فایل رو بخونه ولی دی وی دی بازی هیچ گونه خشی نداره:(

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوست عزیز Taher
من تو بازارچه تاپیک زدم ولی زیاد توجهی بهش نشد , چون اینجا همه ی کسایی که با 360 سروکار دارن میان بیشتر جلب توجه میکنه ! حالا شما میگی دیگه صحبتی در این مورد نمیکنم !;)
دوست عزيز بهترين كار اينه كه در امضاي خودتون لينك تاپيك مربوطه رو در بخش بازارچه قرار بديد.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ميشه يكي جواب منم بده كه ايا دوستم اكسباكس لايو گلد بگيره يا نه؟
ببین یادمه یه جا خونده بودم که نوشته بود شما با یه اینترنت 256k میتونین با 360 آنلاین بازی کنین به طوره معقول ولی خوب کلا سرویس های اینترنتی ایران از پینگای خوبی برخوردار نیستن. بستگی به اونجایی هم که میخوای وصل بشی داره. در کل شاید بتونه بازی کنه ولی ...
من دقیق نمیدونم میشه یا نه چون هنوز کسی تست نکرده. یهو میگی میاره بعد میبینه راضی نیست اصلا و میگه 100 تومن پرید. بقیشو خودت میدونی دیگه ... :d
بازم میگم دقیق اطلاعی در دست نیست.

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77
یعنی چی هاردش 13 گیگ جا داره مگه توش به جز hexic و چند تا theme چی توشه که 7 گیگ جا میگیره xbox dashboard یا windows ش که روی هارد نیست چون مدل من core توش xbox dashboard داره پس چرا مایکرو سافت اعلام کرد هاردش 20 گیگ.
تازه وقتی نشه رو هارد mp3 و عکس و dvd کپی کرد به چه درد میخوره؟یعنی 13 gig فقط واسه save بازی میخوام بدونم شما از هارد به جز سیو چه استفاده ای میکنید؟
اخه؟

سلام دوست عزیز
هارد که شما دارین همون 20 gig ظرفیتش هست این که شما 13gig رو میبینین به خاطر پارتشن خاص xbox هست مقداری از هارد به عنوان temp برای اجرای سریع بازیها همیشه اشغال هست و شما نمی توننین از اون مقدار استفاده کنین وقتی شما یه بازی بزارین داخل xbox برای اجرا شدن سریعتر بازی تعدادی از فایلهای بازی روی هارد Cacheمیشن تا دفعه بعد بازی سریعتر و بدون مشکل اجرا شه این مقدار واسه ایکس باکس 3گیگ
و برای 360 7 گیگ هست شما میتونین این مقدار رو با یه روش به هارد ایکس باکس اضافه کنین اونوقت بازیها کمی دیرتر لود میشن

چرا نشه روی هارد بازی فیلم و مو سیقی ریخت همه این کارا رو میتونی انجام بدی که اونم فعلن به خاطر کپی خور نبودن ایکس باکس امکانش نیس

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
نميدونم والا ولي اون ميگفت واسه ي اكانت 100$ هست.من نميخوام بهش يه چيزي بگم كه بعدا پشيمون شم.خيلي ممنون از دوستان

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
بچه ها الان آقا تكاوچ با من تماس گرفت و گفت كه 2 تا كنسول Ntsc/u بدستش رسيده ، هركس مي‌خواد سريع باهاش تماس بگيره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر