راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
من مي خواهم همين روزها برم يك اليت با مادر برد جاسبر از يك آشنا بگيرم :laughing:
لطفأ آخرين توصيه ها را بديد تا پشيمون نشم :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
وقتی کهع دستگاه رو میخریم توی جعبش یه چیزی هست به نام xbox live membership میخواستم بدونم که تو جعبه ی elite مدت این چقدر هستش ؟؟ چون که دوستم بهم گفت 12+1.
اصلا همچین چیزی تو هیچ پکی وجود نداره!!!
شما میتونی 3 بار گیمر تگ درست کنی که روی هر کدوم یکماه بصورت تریال اکانت گلد بهت میده!!!
کلا یک یکماهش رو استفاده کن بعد برو کارت 12 ماهه بخر-چون اگه بخوای از سیو هات و کلا بساط گیم اسکور اصلیت استفاده کنی-بعد از یک ماه اول که تمم بشه- باید اکانت دوم رو بسازی(اگه بخوای مجانی باشه)که اون همه تلاشت روی اولیش هدر میره

دوستان میخواستم بدونم تو دبی هنوز پک های 399 دلاری الیت هم هست؟یا همشون دیگه 299 شدن؟
تو دبی که میگن قهتی شده-ولی باید گیر بیاد-نه نداره-در ضمن کنسول های جدید هم هنوز تو دبی نیست!

Last edited by a moderator:

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
من مي خواهم همين روزها برم يك اليت با مادر برد جاسبر از يك آشنا بگيرم :laughing:
لطفأ آخرين توصيه ها را بديد تا پشيمون نشم :biggrin1:
الیت گرون تر میشه به نظر من یه ارکد بگیر با 120گیگ هارد هم ارزون تر در میاد هم برای یک سری لوازم جانبی که احتیاج نداری پول نمیدی:biggrin1:

Last edited by a moderator:

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
الیت گرون تر میشه به نظر من یه ارکد بگیر با 120گیگ هارد هم ارزون تر در میاد هم برای یک سری لوازم جانبی که احتیاج نداری پول نمیدی:biggrin1:

اركيد: 199$ / هارد 120g : در سايت خود ايكس باكس 149$
رو هم ميشه 348$. ولي اليت در سايت خود ايكس باكس 299$ .
در ضمن اركيد بازي هاي ايكس باكس رو (همون مكعب قديميه) نمي خونه .
همه ي اين اطلاعات در سايت خود ايكس باس هست.
پس ديدي عمرأ به صرفه نيست :cool:

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با سلام من می خوام یه xbox 360 بگیرم الان قیمتها چنده و از کجا بگیرم که مناسب بده
در ضمن هفته پیش که رفته بودم توپ خونه هر چی گشتم بازی مالزی نبود همه فقط از این بازی سانسوریا اونم نهایت 30 انوان داشتم بازیها رو باید از کجا بگیرم؟

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
كسي عكس دو و يك چراغه شدن را داره ؟:confused:
آيا دو چراغه وضعيتي بدتر از سه چراغه است؟:confused:
دو چراغه قابل حل شدنه؟:confused:
در حالت يك چراغه كنسول كمپلت تركيده يا تعمير ميشه؟:confused:
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر