راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
سلام.
کلا خیلی از جوابهای شما خوشم میاد.همیشه یک شیرین کاری داری تو جواب دادنت که خیلی جالبه به نظر من.
سوال من این هست که ممکنه با آپدیت کردن (چه از طریق دیسک و چه از طریق live) برای دستگاه مشکلی پیش بیاد (به هز دلیلی ، مثلا خراب بودن دیسک آپدیت و یا قطع اتصال به live در وسط آپدیت کردن یا ....)
ممنونم.
اگه وسط کار برق بره یا به هر دلیلی کنسول خاموش بشه موجب به تریکدن کنسول میشه!!!!:)

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
اگه وسط کار برق بره یا به هر دلیلی کنسول خاموش بشه موجب به تریکدن کنسول میشه!!!!:)
راست میگی؟
شوخی نکن بابا ما قلبمون خرابه....
راستی فقط از طریق لایو و دیسک میتونم کنسول رو آپدیت کنم؟
اگه تو بازی گفت نیاز به آدیت داره اگه به اینترنت وصل نباشم چی؟بازم آپدیت میکنه؟
چه طوری میتونم داشبورد رو آپدیت کنم؟
یک عکس از داشبورد آپدیت شده و نشده میگذارید؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
واقعا چرا وقتی از چیزی اطلاع ندارید میگید و دیگران رو نگران میکنید؟
اتفاق خاصی نمیوفته بعد از روشن کردن دوباره کنسول اپدیت میشه.
میتونی اپدیت رو دانلود کنی و از طریق فلش این کارو انجام بدی.
بازی اگه همچین چیزی رو بخواد.خودش براتون اپدیت میکنه.وقتی که یک صفحه باز شد و شما Yes رو زدی کنسول از طریق بازی اپدیت میشه.
اپیدیت؟چه اپدیتی؟اگر Nxe نصب نیست میتونید از طریق XBOX.com اپدیت رو دانلود کنید و کنسولتو اپدیت کنی.
در ضمن این اپدیت ها که گاهی میاد فقط برای کسانی هست که به لایو وصل هستن میشن و هیچ تغییری در کنسول ایجاد نمیکنه.
دوست عزیز با اپدیت کردن داشبورد تغییری نمیکنه.تا الان یک اپیدت به نام( New xbox experience (NXE اومده که قیافه داشبورد عوض شده.شما اگر متصل به لایو هستید اگه اپدیت جدیدی بیاد(که تاثیری نداره در کنسول)در اتصال به لایو حتما باید اپدیت کنید.

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
اگر من کلا دوست نداشته باشم آپدیت کنم و فقط ixtreme رو آپدیت کنم و هیچ چیز دیگه مثل داشبورد و اینا رو آپدیت نکنم چیزی میشه؟بازم میتونم بازی کنم؟
کسی نبود؟
راستی دوستان یک محافظ برق باید برای کنسول بخرم؟کدومشون با چه قیمتی برای کنسول به اندازه ی کافی مفیده؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
کسی نبود؟
راستی دوستان یک محافظ برق باید برای کنسول بخرم؟کدومشون با چه قیمتی برای کنسول به اندازه ی کافی مفیده؟
بالا جواب دادم.
بله محافظ بخرید.یک محافظ معمولی که تایمر داره و از نوسانات برقی در برابر کنسول محافظت کنه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
کلا آپدیت جدیدی ندارین مگر اینکه یا از طریق لایو به شما پیغام بده یا دیسکهای بازی که استفاده میکنید خودش آپدیت داشته باشه..

بچه ها قیمت بازی های اصلی چنده؟

گرون.. مثل ps3 میمونه.. تو ایران هم زیاد گیر نمیاد..

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
اگر من کلا دوست نداشته باشم آپدیت کنم و فقط ixtreme رو آپدیت کنم و هیچ چیز دیگه مثل داشبورد و اینا رو آپدیت نکنم چیزی میشه؟بازم میتونم بازی کنم؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
من اگه بدون دیسک(یعنی دیسک تو درایو نیست)به لایو وصل بشم و اپدیت کنم بن میشم؟؟
خیر، شما دیسک هم تو درایوت باشه باز بن نمی شی. این سوالی که شما کردی ربطی به بن نداره اصلاً.
آپدیت کردن دستگاه دوست داشتی نیست. شما چه بخوای چه نخوای باید دستگاه رو آپدیت کنی. تمام بازی های جدید این آپدیت NXE رو تو خودشون دارن و تا دستگاه رو هم آپدیت نکنن بازی اجرا نمی شه. به وصل بودن یا نبودن به live هم ارتباطی نداره.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
در تکمیل صحبتهای آقا اشکان..

تمام بازیهای جدید دارای آپدیت داشبورد جدید هستن که اتوماتیک باید آپدیت کنیم که اصلا مسئله مهمی نیست و خیلی ساده آپدیت میشه.

در ضمن تمام بازیهای جدید از قفل خاصی موسوم به Wave 3 بهره میبرن که حتما باید فریموری دستگاه رو به 1.51 یا بالاتر ارتقاع بدین وگرنه بازیهای جدید رو نمیتونید اجرا کنید...

1 سوال آماتوری ؟

در چند صورت 360 بن میشه ؟

ممنون

دوستان ما قسمت LIVE هم تو سایت داریم که سئوالات این موردی رو باید اونجا مطرح کنید..

1- مهم ترینش استفاده از دیسک های کپی هست

ولی در کل میشه گفت هر گونه عمل سخت افزاری یا نرم افزاری که غیر قانونی باشه موجب بن شدن میشه.. که کپی خور کردن هم یکی از عمل های غیر قانونی هست..

حالا ماکروسافت رویه کدام قسمتها گیر میده یا کدام قسمتها رو متوجه میشه معلوم نیست و باید به تجربیات کاربران بسنده کرد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر