راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نوشته شده توسط \][p;713714:
اگه گیتار و هیلو باشه جاسپره؟
بدون باز کردن جعبه از کجا می شه فهمید جاسپره؟
ببین من اصلا همچین Pack رو ندیدم. تنها پیک ویژه Elite هست که با بازی ها Fable 2 و Halo 3 عرضه میشه و کمی هم گرون تر هست. تو تهران هم که بیاد خدا میدونه قیمتش چند قراره بشه.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
تورو خدا یکی کمک کنه.
من تمام 10 تا بازی که دارم را تست کردم ، ولی نمره بالای 8 نگرفتم.(تمام بازی ها رو دیسک verbatim هست.)
ممکنه از درایو کامپیوترم باشه ، چون یکم لنزش ضعیف هست و بعضی دیسک ها را نمیخونه.(مارک دی وی دی رایترم لایتون هست و حدود 2.5 سال هست که دارمش).

این تصویر را ببینید
تصویر
آیا دیسک ورباتیم هست؟
بعضی از دیسکهام را نوشته MKM 001 ولی بعضی ها را نوشته 003 یعنی چی؟
کدومش بهتره؟
با چند بازی که لنز شما خراب نمیشه.
شما خودت داری میگی رو هارد ریختی و بازی میکنی.
خوب پس بدون مشکلی پیش نیومده.
-----------------------------------------------------
--------------------------------------------------
بچه ها دیسک e-bank برای لنز مشکلی ایجاد نمیکنه؟ خوب هستش؟

\][p

کاربر سایت
Feb 6, 2008
59
ببین من اصلا همچین Pack رو ندیدم. تنها پیک ویژه Elite هست که با بازی ها Fable 2 و Halo 3 عرضه میشه و کمی هم گرون تر هست. تو تهران هم که بیاد خدا میدونه قیمتش چند قراره بشه.
من دیدم تو همین ایران تهران یادم نیست تو یه فروشگاهی تو پاسداران دیروز بود.
خوب اگه فیبل و هیلو باشه جاسپره؟؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نوشته شده توسط \][p;713724:
من دیدم تو همین ایران تهران یادم نیست تو یه فروشگاهی تو پاسداران دیروز بود.
خوب اگه فیبل و هیلو باشه جاسپره؟؟؟
ببین خوب خوده یارو داره میده. تو پک های رسمی مایکروسافت همچین پکی وجود نداره. خوب آره دیگه جسپر هست. ولی به نظر من اگه از تهران می خوای بگیری نکن چون به شدت بهت میندازن. راستی تاحالا به صورت عمده Elite با برد جاسپر نیومده تو ایران پس حواست باشه به جای جسپر بهت فالکون با دو تا بازی ندازن

Piano black

کاربر سایت
Sep 3, 2008
143
یک سوال از دوستانی که پریمیم دارند.
میخواستم بدونم وقتی کابل کامپوننت(همین 6 فیشه که روی مدل پریمیم هست) را به دستگاه وصل میکنند جلوی پورت HDMI را میگیره؟(چون کابل AV همان 3 فیشه که روی مدل ارکید هست را دیدم که پورت HDMI را مسدود میکنه و نمیشه ازش استفاده کرد.)

اگه ممنکه از موقعی که کابل به دستگاهتون وصله یک عکس برام بگیرید.

قصد خرید پریمیم دارم.و میخواهم با کابل hdmi به dvi به مانیتور وصل کنم.و صدا را هم از کابل کامپوننت بگیرم.

برای گرفتن صدا نمیخواهم کابل زیر را تهیه کنم.(کسی قیمت این کابل را هم اگه داره بده.ممنون میشم.)

1245121976.jpg

یک سوال دیگه هم دارم
به نظر شما اگه من یک تبدیل مثل تبدیل زیر بگیرم و به ورودی dvi مانیتور وصل کنم و 3 تا فیش تصویر کابل کامپوننت را بهش وصل کنم بهم جواب میده؟

1245169221.jpg

شرمنده جای بهتری برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم.(بلاخره این هم جزو اطلاعاتی هست که قبل خرید باید داشته باشم)
ممنون.

آخرین ویرایش:

\][p

کاربر سایت
Feb 6, 2008
59
ببین خوب خوده یارو داره میده. تو پک های رسمی مایکروسافت همچین پکی وجود نداره. خوب آره دیگه جسپر هست. ولی به نظر من اگه از تهران می خوای بگیری نکن چون به شدت بهت میندازن. راستی تاحالا به صورت عمده Elite با برد جاسپر نیومده تو ایران پس حواست باشه به جای جسپر بهت فالکون با دو تا بازی ندازن
یارو رفیقم !
فیبل و هیلو بود

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نوشته شده توسط \][p;713739:
یارو رفیقم !
فیبل و هیلو بود

نوشته شده توسط \][p;713742:
یعنی 100% جاسپره گیر نکنیم ؟؟؟
روی جعبش عکس این 2 تا بازی بود!><><><><><><><><><><><><><><><><><
دیدی گفتم اون دو تا بود.
برای اطمینان هم خوب تاریخ ساخت رو کنسول رو نگاه کن. اگه برای این دو سه ماه اخیر باشه حتما جسپر هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر