راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
فکر نکنم برای جیب راحت باشه که برای کار ساده ای 15 تومن ازش راحت خارج بشه.

این کار ( 12v ) خیلی ساده هستش، در ثانی اونها روش های Airflow Mods رو انجام نمی دهند.
من كه ميدونم كار ساده اي هستش منم خودم فن كنسولم رو 12 ولت كردم خيلي ساده ولي 90درصد ملت كه ميخوان 12 ولت كنن ميدن بيرون چرا چون ميترسن كه فن ها خراب تر بشه
پدرام هم كه پاي روش هاي سه گانه رو وسط انداخت منم گفتم الان اين كاربر گيج ميشه گفتم بده بيرون براش فن هاشو 12 كنن
همين:-"

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
من كه ميدونم كار ساده اي هستش منم خودم فن كنسولم رو 12 ولت كردم خيلي ساده ولي 90درصد ملت كه ميخوان 12 ولت كنن ميدن بيرون چرا چون ميترسن كه فن ها خراب تر بشه
پدرام هم كه پاي روش هاي سه گانه رو وسط انداخت منم گفتم الان اين كاربر گيج ميشه گفتم بده بيرون براش فن هاشو 12 كنن
همين:-"

12 ولت خالی تاثیری که طرف ازش انتظار رو داره نداره براش
این روش ( 12v ) به ترکیب شدن با چند روش دیگه که مکملش هستند تاثیر خودش رو نشون میده
12 ولت خالی هم برای بعضی از کنسول ها باعث درده سر شده، پس بهتره که مکمل های اون هم
انجام بگیره که دیگه اون سری مشکلات محدود هم پیش نیاد.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
12 ولت خالی تاثیری که طرف ازش انتظار رو داره نداره براش
این روش ( 12v ) به ترکیب شدن با چند روش دیگه که مکملش هستند تاثیر خودش رو نشون میده
12 ولت خالی هم برای بعضی از کنسول ها باعث درده سر شده، پس بهتره که مکمل های اون هم
انجام بگیره که دیگه اون سری مشکلات محدود هم پیش نیاد.
12v خالی چه مشکلاتی داره !؟
آخه من فقط 12v خالی انجام دادم !

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
دوستان من از 360 اطلاع زیادی ندارم و یک سوال.این مدل آرکید که روش هارد نداره آیا اگه آدم جداگانه براش هارد بخره به کنسول میخوره یا آرکید کلا قابلیت اتصال هارد رو نداره؟؟لطفا منو به سمت تاپیکهای دیگر راهنمایی نکنید و همینجا جواب بدبد:love:

saeedsam7

کاربر سایت
Feb 6, 2008
108
نام
سعید
دوستان من از 360 اطلاع زیادی ندارم و یک سوال.این مدل آرکید که روش هارد نداره آیا اگه آدم جداگانه براش هارد بخره به کنسول میخوره یا آرکید کلا قابلیت اتصال هارد رو نداره؟؟لطفا منو به سمت تاپیکهای دیگر راهنمایی نکنید و همینجا جواب بدبد:love:

بله امکان نصب هارد روی کنسول وجود داره .

mahdired

کاربر سایت
Nov 27, 2008
48
نام
مهدی
سلام
من دو هفته پیش آرکید گرفتم با مادربورد فالکون ازش راضیم ولی به نظرم داشتن هارد همراه ایکس باکس واقعا الزامیه چون بعضی بازیها رو حتما باید از هارد اجرا کرد.
:cheesygri

mahdired

کاربر سایت
Nov 27, 2008
48
نام
مهدی
با سلام
دوستان میشه یکیتون خیلی ساده و مختصر توضیح بده 12 ولت کردن فنهای ایکس باکس بهتره یا خریدن یه فن کولر خوب؟ یا هردو کار؟
:confused:

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
با سلام
دوستان میشه یکیتون خیلی ساده و مختصر توضیح بده 12 ولت کردن فنهای ایکس باکس بهتره یا خریدن یه فن کولر خوب؟ یا هردو کار؟
:confused:
دوست عزیز هر دو کار که کار خیلی اشتباه و ببخشید احمقانیه! بخ این دلیل که کنسول رو می دید به باد!!!
اما معلومه 12 ولت بهتره

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
ببخشید دوستان این هارد 360 به چه کاری میاد؟؟ایا کنسول usb داره که بشه فلش و رم ریدر و چیزهای دیگه به کنسول وصل کرد و فیلم و اهنگ ریخت روش؟؟ضمنا این کنسول چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه؟؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
ببخشید دوستان این هارد 360 به چه کاری میاد؟؟ایا کنسول usb داره که بشه فلش و رم ریدر و چیزهای دیگه به کنسول وصل کرد و فیلم و اهنگ ریخت روش؟؟ضمنا این کنسول چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه؟؟
برای ریختن بازیها و ذخیره ی سیوها و آهنگها و بازیهای و مراحل اضافی که از لایو می گیرید....
بله usb داره اما میشه فقط ازش خوند ولی نمیشه تو هارد ریخت!!
فکر کنم wmvو wma رو خودش ذاتا ساپورت می کنه و می تونی کدک ها avi و... از لایو بدانلودی!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
سلام دوستان من یه سوال داشتم :

من یه پرمیوم 60 گرفتم و خودشم هر روز ماکسیمم بیشتر از 4 ساعت نمیتونم بازی کنم(2

ساعت باری استراحت و دوباره:bash:)حالا میخواستم بدونم 12ولتی کردن و کلا کولینگ لارمه ؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی اکثر صفحاتم خووندم ولی به نتیجه ای نرسیدم چون هر کدوم از عزیزان یه چیزی میگین:blink::blink::blink:

من اخرش چیکار کنم؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

armin_love_dark

کاربر سایت
May 6, 2007
160
نام
armin
دوست من خلیل جان گفتن که 12 ولت کردن تنها تاثیر زیادی نداره و اگه میخوای بکن کار از محکم کاری عیب نمیکنه ولی من همین جوری بیشتر از شما بازی میکنم و هیچ کاری هم نکردم تا حلا خدا رو شکر و گوش شیطون کر هیچی نشده (بزنید به تخته ) خلاصه تصمیم با شماست

m.dehghani65

کاربر سایت
Oct 12, 2008
26
با سلام
من یه کنسول داشتم که خراب شده و قابل تعمیر نیست ولی موقعیت تعویض با falcon 2007 Xbox360 Elite تعمیری را با پرداخت 130هزار تومان مابه تفاوت را دارم.می خواستم ببینم می ارزه این تعویض را انجام بدم ؟

Orbit

کاربر سایت
Jan 11, 2009
41
با سلام
من یه کنسول داشتم که خراب شده و قابل تعمیر نیست ولی موقعیت تعویض با falcon 2007 Xbox360 Elite تعمیری را با پرداخت 130هزار تومان مابه تفاوت را دارم.می خواستم ببینم می ارزه این تعویض را انجام بدم ؟
منظورتون اينه كه سه چراغه شده؟

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
دوستان میخواستم بدونم با توجه به اینکه همه میگن عمر این کنسول رو به اتمامه به نظر شما الان خریدن 360 کار عاقلانه ای هست؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر