راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
آقا من اگه Xbox360 رو وصل کنم به مانیتور با VGA کابل با چه رزولیشنی تصویر میگیرم
مانیتورمم 1931 CW + هست .
من جاهایی دیدم که وقتی وصل کردن کیفیت حالت شطرنجی هست البته خیلی محسوس و اون گرافیکی که باید بده رو نداده و گیفیت مطلوبی نداره !
کسایی که وصل کردن چه طوریاست ؟؟؟
کیفیت از TV بهتره ؟؟؟
ممنون !

این مانیتور خودش DVI داره و نیاز نیست کابل VGA بخری یک تبدیل HDMI به DVI بخر .. میتونی بهترین تصویر رو ازش بگیری..

VGA هم فکر کنم تا 720P بیشتر تصویر نمی گیره..

نترس کیفیتش خوبه و هیچ مشکلی نداره..

شرمنده سوالام کمی به این جا بی ربطه ولی دوستان که میتونن کمک کنن ممنون میشم
سلام به دوستان.من امسال به دلیل زیاد بودن درسا میخوام 360 رو بفروشم چندتا سوال داشتم:
1.کنسولم پریمیوم فالکون با درایو بنکیو هست تا حالام بیشتر یه ساعت مدام باش کار نکردم تو این 7 ماهی ام که دارمش یه ارورم نداده چند بفروشم خوبه:confused:؟
2.این لایت ان هک خواهد شد یا نه؟اگه 100 درصد هک میشه من اینو بفروشم تیر ماه یه جاسپر بگیرم.
3.تا تابستون احتمال داره یه درایو جدید بیاد و دوباره عین این لایت ان مکافات شه؟و منم بی 360 بمونم:((؟

الان پریمیوم 60 گیگ رو میدن 360 تومن که باید 70 تومنی خرجش کنی که کپی خور بشه...

حالا شما خودت حساب کن چند باید بفروشی ..

این ها که گفتی رو خود مایکروسافت هم نمیدونه و فقط حدسیات هست..

الان بیشتر از 400 تومن فکر نکنم ازت بخرن..

اشتباه نکن کابل همراه Arcade یه Composite هست. ;)
در ضمن کابل HDMI تا 1080p تصویر می تونه بده نه 1080i.اونو که Component هم می تونه بده.

اشتباه آخر شبی بود ..

منظورم برای تلویزیون اون دسنمون بود که گفتم تا 1080i بیشتر ساپورت نمی کنه (اگر HDMI تا 1080p ساپورت نکنه پس دیگه هیچ..:biggrin1:)

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
اشتباه نکن کابل همراه Arcade یه Composite هست. ;)
در ضمن کابل HDMI تا 1080p تصویر می تونه بده نه 1080i.اونو که Component هم می تونه بده.

برای دریافت صدا تو Home theater باید چیکار کرد ؟ من مشکل تصویر رو با HDMI حل کردم ولی خوب صدا رو دیگه نمی تونم دریافت کنم و فقط از تی وی میاد

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
این مانیتور خودش DVI داره و نیاز نیست کابل VGA بخری یک تبدیل HDMI به DVI بخر .. میتونی بهترین تصویر رو ازش بگیری..

VGA هم فکر کنم تا 720P بیشتر تصویر نمی گیره..

نترس کیفیتش خوبه و هیچ مشکلی نداره..

یعنی اگه من یه HDMI به DVI بگیرم ردیفه ؟؟؟؟
hdmi-dvi%5B3%5D.jpg

قیمتش چند ؟؟؟
با این چه کیفیتی بهم تصویر میده ؟؟؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
یعنی اگه من یه HDMI به DVI بگیرم ردیفه ؟؟؟؟
قیمتش چند ؟؟؟
با این چه کیفیتی بهم تصویر میده ؟؟؟

آری اگر این کابل رو بگیری ردیفه.. قیمتش هم از 15 تومن تا 25 تومن داره..

ولی بجز این یک کابل هم باید برای صدا بگیری ...
stereo_rca_cable_large.gif

فکر کنم برای مانیتور شما نا 1080I کیفیت بده..

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
قیمت کابل اپتیکال چنده؟
برای این اسپیکر هم باید کابل اپتیکال بگیرم
Logitech_X540_5_1.jpeg

مدلش همlogitech x540

نه - این اسپیکر از صدای دالبی (دیجیتال) پشتیبانی نمیکنه فکر کنم قیمیت کابل اپتیکال چیزی بین 10الی 20 هزار تومانی باشه

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
اتفاقا کاپیتان جون از صدای دالبی پشتیبانی میکنه!
حالا اگر اسپیکری از صدای دالبی پشتیبانی نکنه چطور و به وسیله ی چی وصلش کنیم به 360

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
بچه ها من یه مشکل عجیب پیدا کردم
اکثر وقتها وقتی میخوام بازی کنم یا توی همون داشبورد دسته خود به خود تکون میخوره و بعضی از دکمه ها مثل rt تند تند زده میشه نمیدونم دلیلش چیه چند بار هم دوباره دسته رو به xbox شناسوندم ولی بازم درست نشد ممکنه برای فرستنده یا گیرنده مشکل پیش اومده باشه البته اینم بگم بعضی وقتها هم درست کار میکنه
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

not_in_love_en

کاربر سایت
Oct 17, 2008
2
من ارکید گرفتم،کابل برقش سه شاخه هستش. با یک تبدیل سه شاخه به دوشاخه مشکل من میشه؟ با این تبدیل به برق بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ قضیه ترانس چیه؟ ممنون از راهنماییتون :blushing:

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
من ارکید گرفتم،کابل برقش سه شاخه هستش. با یک تبدیل سه شاخه به دوشاخه مشکل من میشه؟ با این تبدیل به برق بزنم مشکلی پیش نمیاد؟ قضیه ترانس چیه؟ ممنون از راهنماییتون :blushing:

آره با یه تبدیل 3 شاخه به دو شاخه مشکل حل میشه و اختلالی هم پیش نمیاد . ترانس برای UC هست احتمالا شما پال داری نیازی به ترانس نیست

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
می خواستم بدونم الیت با برد فالکن با پرمیوم با برد فالکن از نظر احتمال 3 چراغه شدن یکسانن ؟
و احتمالش نسبت به برد لانچ چیه؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
می خواستم بدونم الیت با برد فالکن با پرمیوم با برد فالکن از نظر احتمال 3 چراغه شدن یکسانن ؟
و احتمالش نسبت به برد لانچ چیه؟
اصلا نميشه مقايسه كرد لانچ با فالكون رو:-"فالكون 200% بهتره ولي باز هم احتمال 3چراغه دادن داره چون خطر 3چراغه كاملا رفع نشده ولي خيلي كم شده
سلام
می خواستم بدونم تو دبی رجن uc هم پیدا میشه؟
سلام اليكم
منظورت از ريجن UC چيه XBOX 360 يا PLAYSTATAION 3 يا Wii
اگر منظورت 360 هست چرا نميشه پيدا كرد ولي بايد خيلي بگردي من چندين وقت پيش كه دبي بودم بين اون همه فروشگاه فقط يك جا رو ديدم كه UC داشت فقط پال بود
اگر منظورت پلي3 هستش كه تو دبي من هرچي پلي3 ديدم UC بودن
Wii هم شرمنده خبر ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر