راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
آموزششم توی اینترنت هست ولی توی این سایت کسی هنوز ننوشته. برای سرچ می تونی از: how to dump liteon dvd key استفاده کنی.

کپی خور کردن یک بحث کاملا جدا هست و درایو عوض کردن یک بحث دیگه یعنی اول شما باید درایو رو عوض کنید بعد اون درایو جدید رو کپی خور کنید (اگر کپی خور نباشه.)
ریختن firmware یا کپی خور کردن که آموزشش توی لینک اول تاپیک نحوه آپدیت firmware وجود داره.
دست شما درد نکنه دیگه ;)

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17228

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام دوستان
من میخوام یه آرکید بگیرم میخواستم بدونم داشتن هارد واجبه یا میشه با آرکید همه بازیهارو بازی کرد؟
ميشه با اركيد همه بازي ها رو انجام داد فقط براي ابديت پاييزي بايد هارد داشته باشي

frgt10lars

کاربر سایت
Dec 4, 2007
19
ميشه با اركيد همه بازي ها رو انجام داد فقط براي ابديت پاييزي بايد هارد داشته باشي

منظورت اینه فریمش نمیشه از این به بعد آپدیت کرد:confused:
واقعا نیاز به این کار هست یعنی اپدیت نکنی بازیهای جدید نمیشه بازی کرد؟:(:((

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
منظورت اینه فریمش نمیشه از این به بعد آپدیت کرد:confused:
واقعا نیاز به این کار هست یعنی اپدیت نکنی بازیهای جدید نمیشه بازی کرد؟:(:((

چرا شایعه درست می کنید...

اصلا ربطی به نوع کنسول نداره و فرق نمی کنه شما آرکید دارید یا الیت یا ...

تو این آپدیت امکانات زیادی هست که یکیش ریختن بازی بر رویه هارد هست که میتونی این کارو نکنی و مثل قبل بازی کنی..

این آپدیت هم تو تمام بازی هایی که بعد از این آپدیت میان هست و وقتی که دیسک رو اجرا می کنی خود به خود آپدیت میشه و هیچ مشکلیم نداره..

شما خیالت راحت باشه..

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
سوال داشتم
1- میشه از رو هارد کامپیوتر رو هارد xbox360 فایل ریخت منظورم اینکه مثلا یه بازی دانلود کنی و بریزی تو هارد xbox
2- اگر 1 انجام بشه میشه بازی از رو هارد اینستال کرد یا اینکه بازی کرد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
سوال داشتم
1- میشه از رو هارد کامپیوتر رو هارد xbox360 فایل ریخت منظورم اینکه مثلا یه بازی دانلود کنی و بریزی تو هارد xbox
2- اگر 1 انجام بشه میشه بازی از رو هارد اینستال کرد یا اینکه بازی کرد

نه متاسفانه نمیشه این کارو کرد ..

نه باید بازی رو بریزی رویه dvd9 و بعد دیسک رو بگزاری تو دستگاه.. (مثل همین بازی های کپی که استفاده می کنیم)

کلا نمیشه هارد کامپیوتر رو به xbox وصل کرد..
terova از راهنماییت متشکرم.راستی هارد بعدن هم میشه اضافه کرد درسته و چند در میاد اگه بخری چون من الان فقط پول ارکید را دارم.

نگاه کن .. مدل های xbox از لحاظ کیفیت هیچ فرقی با هم نمیکنند فقط بخاطر اینکه دستگاه رو با قیمتهای مختلف بفروشند آمدن و به هر دستگاه یک چیزهای اضافه کردن و قیمت اونو بالا بردن..

اون وسایل اضافی رو هم میتونی از بیرون بخری و هیچ مشکلی نداره مثلا کسی که میخواد مدل آرکید بخره .. می تونه یک هارد 20 یا 60 یا 120 گیگ بخره و بدون هچ مشکلی رویه دستگاه نصب کنه..
ولی اگر بخوای این وسایل رو جدا بخری یکمی به صرفه نیست .. ولی خوب زیادم مهم نیست بستگی به نیازت داره..

GearOfWar

کاربر سایت
Sep 28, 2007
109
هارداش هاردهای Laptop هستن دیگه !
فقط فورمتش فرق میگنه مثلا win که NTFS هست Linux که Swap , Ext 3 هست و Xbox که نمیدونم :laughing:
ولی فکر کنم یه هارد بگیری مثلا 500 فرمتش کنی با USB چیزی وصل کنی کار میکنه ؟ نه ؟:confused:
اگرم کسی هارد لبتاب حجم بالا داشته باشه میتونه با این جایگزین کنه
و فرمتش رو به فرمت قابل شناسنایی برای Xbox360 در بیاره !
البته اینایی رو که گفتم همش حدس بود اگه کسی این کارارو تجربه کرده بگه ما هم استفاده کنم !

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
terova از راهنماییت متشکرم.راستی هارد بعدن هم میشه اضافه کرد درسته و چند در میاد اگه بخری چون من الان فقط پول ارکید را دارم.
هارد 20گيگ رو نميدونم ولي طبق اخرين اخبار قيمت نكست جن و وست گيم هارد 60گيگ 70-75تومن و 120گيگ 150-160تومن

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام ببخشید اینجا پست می دم کسی آدرس اینترنتی جایی که بازی های 360 رو با مارک play box اون اصلی ها که دو لایه اند آب میزنی رنگشون نمیره رو می فروشن ندارید بدید ما بگیریم؟
با زم ببخشید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر