راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1) آقا از انجایی که که میگن لایتن داره کپی خوره میشه چیزی هم بهش نمونده ! الان بخرم بهتره یا بزارم Jasper بیاد ؟؟؟ گفته شده که جسپر بعد از تاریخ 2008/8 تو بازار اومده ولی تمام Xbox360 که الان ما میبینیم 2008/7 هست نظرتون چیه ؟؟ گرون نمیشه ؟ ایا واقیعت داره Jasper 8/2008 ؟؟؟

ببین دوست عزیز.Jasper طبق یه خبر به نظر میاد عرضه شده.اما چون هنوز کسی تصویری ازش ندیده،نمیشه گفت 100% عرضه شده.در اصل گفته بودن از تاریخ تولید آگوست به بعد احتمالا Jasper روی XBox 360 ها دیده میشه.
اینم متن خبر :

[LTR]
Just as a Heads Up:
According to the Xbox 360 DVD Drive Database, it appears Xbox 360s outfitted with the highly anticipated Jasper revision boards, with the 65nm chipset (65nm GPU and CPU) may have finally started showing up in stores and at online retailers.
The things to look for when buying a new Xbox 360 with the Jasper chipset is a manufacturing date (MFR) as early as 2008-08-06, Lot 8031 and up, and Team CSON.

Next revision is Valhalla, with a unified single chip CPU/GPU design.[/LTR]

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خب اقا این ارکید اگه فالکون باشه اصلا 3 چراغ میشه یا نه بعد میشه واسش 1 هارد 20 گیگ واسش بگیری

کسی هست که 3 چراغ شده باشه یا نه؟؟؟؟

(سریع جواب بدین)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خب اقا این ارکید اگه فالکون باشه اصلا 3 چراغ میشه یا نه بعد میشه واسش 1 هارد 20 گیگ واسش بگیری

کسی هست که 3 چراغ شده باشه یا نه؟؟؟؟

(سریع جواب بدین)

نگاه کن چه فالکون چه غیر فالکون باید رعایتش رو کنی.خطر 3 چراغ توی فالکون خیلی کم شده اما باز هم باید رعایت کنسول رو کنی.
تا حالا بودن کسانی که مادربورد کنسولشون فالکون بوده و 3 چراغ شده.اما دلیلش رعایت نکردن بوده.هر چیزی بهش زیاد فشار بیاری از عمرش کاسته میشه.
در ضمن شما هارد 20-60-120 می تونی روی آرکید بذاری.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
نگاه کن چه فالکون چه غیر فالکون باید رعایتش رو کنی.خطر 3 چراغ توی فالکون خیلی کم شده اما باز هم باید رعایت کنسول رو کنی.
تا حالا بودن کسانی که مادربورد کنسولشون فالکون بوده و 3 چراغ شده.اما دلیلش رعایت نکردن بوده.هر چیزی بهش زیاد فشار بیاری از عمرش کاسته میشه.
در ضمن شما هارد 20-60-120 می تونی روی آرکید بذاری.

مثلا رعایت بگنی یعنی چند ساعت بازی کنی در طول روز؟1 یا 7 ساعت الان مثلا پریمیوم هم بگیری مثه همونه باید با هاش راه بیای

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مثلا رعایت بگنی یعنی چند ساعت بازی کنی در طول روز؟1 یا 7 ساعت الان مثلا پریمیوم هم بگیری مثه همونه باید با هاش راه بیای

مثلا هر 2-3 ساعت که بازی می کنی 1-2 ساعت بهش استراحت بدی.اینطوری توی روز می تونی زیاد بازی کنی.
مادربورد کنسول ها یکی هست.(منظورم با مادربورد فالکون هست) پس شما هر مدلی باشه باید همین طور رعایتش رو کنی. ;)

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
مثلا هر 2-3 ساعت که بازی می کنی 1-2 ساعت بهش استراحت بدی.اینطوری توی روز می تونی زیاد بازی کنی.
مادربورد کنسول ها یکی هست.(منظورم با مادربورد فالکون هست) پس شما هر مدلی باشه باید همین طور رعایتش رو کنی. ;)
نه بابا لازم نيست 1-2ساعت بهش استراحت بدي البته اگر فن كنسولت رو 12 كني ميتوني 3 ساعت بازي كني نيم ساعت تا سه ربع استراحت بهش بدي دوباره شروع كني اصلا هم ربطي به مدل هاي 360 نداره خطر 3چراغه توي همه مدل ها هست
من نميدونم كي اين افكار كه هرچي مدل 360 بالاتر باشه احتمال خرابيش كمتره رو تو ايران رايج كرد:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه بابا لازم نيست 1-2ساعت بهش استراحت بدي البته اگر فن كنسولت رو 12 كني ميتوني 3 ساعت بازي كني نيم ساعت تا سه ربع استراحت بهش بدي دوباره شروع كني اصلا هم ربطي به مدل هاي 360 نداره خطر 3چراغه توي همه مدل ها هست
من نميدونم كي اين افكار كه هرچي مدل 360 بالاتر باشه احتمال خرابيش كمتره رو تو ايران رايج كرد:confused:

جناب مهندس شما چطوری از دمای داخل کنسول اطلاع داری که مطمئنی بعد از 30 تا 45 دقیقه خنک هست ؟
بدون فن هر چقدر دلت بخواد میشه بازی کرد.ولی برای دوری از خطر 3 چراغ شدن این کار و زمان پیشنهاد میشه.
در ضمن یه سوال وقتی پاسخ بهش داده میشه نیاید دوباره به همون شکل بهش پاسخ بدید.اگر پاسخ گنگ بود یا کامل نبود کاملش کنید.صفحات قبل 3 نفر به یه سوال پاسخ دادن.هر 3 پاسخ هم یکیه...
اینطوری تاپیک بیخود تعداد صفحاتش میره بالا.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
:-"
:-"
یعنی شما نمیدونی تو مادربوردهای فالکون خطر 3 چراغ تا حد زیادی رفع شده؟:confused::confused:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
خب پدرام جون;) یکی گفت اگه کنسول همونجوری که هست بگیری بهتره یعنی 12 ولتش نکنم شما خودت واسه خودتو 12 ولته کردی یا نه همونجوری که میاد بیرون از کارخونه بهتره:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خب پدرام جون;) یکی گفت اگه کنسول همونجوری که هست بگیری بهتره یعنی 12 ولتش نکنم شما خودت واسه خودتو 12 ولته کردی یا نه همونجوری که میاد بیرون از کارخونه بهتره:confused:

من کنسول خودم رو دست نکردم.نه فن گذاشتم نه چیز دیگه ای.اصلا هم مشکلی براش پیش نیومده.
من تنها کاری که می کنم رعایت حال کنسول رو می کنم.

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
جناب مهندس شما چطوری از دمای داخل کنسول اطلاع داری که مطمئنی بعد از 30 تا 45 دقیقه خنک هست ؟
بدون فن هر چقدر دلت بخواد میشه بازی کرد.ولی برای دوری از خطر 3 چراغ شدن این کار و زمان پیشنهاد میشه.
در ضمن یه سوال وقتی پاسخ بهش داده میشه نیاید دوباره به همون شکل بهش پاسخ بدید.اگر پاسخ گنگ بود یا کامل نبود کاملش کنید.صفحات قبل 3 نفر به یه سوال پاسخ دادن.هر 3 پاسخ هم یکیه...
اینطوری تاپیک بیخود تعداد صفحاتش میره بالا.
اقاي دكتر من تجربش رو دارم كه ميگم من قبل از اين كه الايت بخرم يك پرميوم داشتم كه فقط 12 ولتش كردم تا 6-7ماه به همين شكل بازي كردم و هيچ اتفاقي هم براش نيوفتاد تازه رو فالكون بودنش هم شك دارم شايد زفير بود با هدسينگ اضافه:-"
چشم ديگه تكرار نميشه
من هيچوقت الكي حرف نميزنم دكتر:biggrin1:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
پدارم جان یه سوال: چطوری و با کدوم تبدیل میشه اون سه تا فیش کامپوننت رو به مانیتور وصل کرد؟!(تبدیلی معرفی کن که تو ایران هم باشه )ممنون.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقاي دكتر من تجربش رو دارم كه ميگم من قبل از اين كه الايت بخرم يك پرميوم داشتم كه فقط 12 ولتش كردم تا 6-7ماه به همين شكل بازي كردم و هيچ اتفاقي هم براش نيوفتاد تازه رو فالكون بودنش هم شك دارم شايد زفير بود با هدسينگ اضافه:-"
چشم ديگه تكرار نميشه
من هيچوقت الكي حرف نميزنم دكتر:biggrin1:

برای کنسولی که 12 ولت شده این حکم می کنه نه برای کنسولی که در حالت عادی خودش قرار داره.

پدارم جان یه سوال: چطوری و با کدوم تبدیل میشه اون سه تا فیش کامپوننت رو به مانیتور وصل کرد؟!(تبدیلی معرفی کن که تو ایران هم باشه )ممنون.

شما برای اتصال به مانیتور می تونی از کابل VGA یا HDMI To DVI استفاده کنی.فقط باید مانیتورت این پورت ها رو داشته باشه.
هر 2 کابل هم توی ایران موجود هست.

سلام
میخواستم بدونم سیم کامپوننت هم 1080pرو پشتیبانی میکنه یا نه؟

خیر تا 1080i پشتیبانی می کنه.1080p رو باید با کابل HDMI بگیری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر