راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
دوستان من اگه برم X360 Pal بخرم , بازیهای Free که قبلآ روی NTSC/UC بازی کردم روی Pal هم Save شون کار میکنه ؟ همین طور بازیهای NTSC/UC رو اگه برم نسخه Pal شون رو بخرم , Save قبلی که با U بازی کردم جواب میده ؟!
بازی های که فیری باشن مشکلی ندارن.
قسمت دوم پرسش ت رو باید امتحان کنم :D.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
نمی‌دونم والا
هفته پیش که قیمت گرفتم خیلی جاها Elite رو 550 میدادن اما حالا 480 می‌دن. یکی می‌گه شاید اینا جنس استوک باشه یکی می‌گه بخاطر Pal بودنش. منم گیج شدم
Elite با قیمت 480 اونم در حالی که Premium رو گرون‌تر از Elite می‌دن
چرا این‌طوریه؟
نمیدونم این تفاوت قیمت به چه علته
کسی می‌تونه راهنمایی کنه؟[/
QUOTE]
این تفاوت قیمت کاملا بی دلیل و بخاطر بی در و پیکر بودن بازاره و حتی این 480 هم زیاده این مدل باید حداکثر 430 تومن باشه ولی این فروشنده ها وقتی میبینن 500 تومن هم بابتش پول میدن خب چرا نچپونن تو پاچه خریدارا ؟!
یه سوالی داشتم ممنون میشم دوستان جواب بدن:
پنجشنبه که رفتم Elite بخرم دیدم بیشتر Elite های بازار با قیمت 480 هزار تومن هست.
ریجن ‍Pal و درایو Benq، در ظاهر مشکلی نداشت، اما فروشنده ها می گفتن سریال دستگاه ممکنه Match نباشه
می‌خواستم ببینم کسی به این مورد برخورده یا نه؟ دلیل این قیمت پایین رو نمیدونم میترسم بخرم و بعدا ضرر کنم.
لطفا راهنمایی کنین:smile:
اولا که بهیچ وجه کنسولی که سریال پشت کنسول با سریال داخل منو یکی نیست رو نخرید . ثانیا قیمت نه تنها پایین نیست بلکه خیلیم بالاست . قیمت منصفانه الیت 400 تومنه .
سلام
یک سوال اماتوری:laughing: قبول دارید که شب ها بهترین موقع برای استفاده از کنسول هست چون هوا خنک تر هست چون من وقتی دستم شب ها پست کنسولم میورم گرمای کمتری احساس میکنم وصبح ها این طور نیست من 12V هم نکرم وفقط از این فن های که درجه رانشان میدهد استفاده کردم فقط می خواسنم بدونم چه قدر این حرف من درست؟؟؟؟

من موقعی که از این فن استفاده می کنم ودرجه ان به 29 Cمی رسه خود فن اتوماتیک خاموش می شود مال شما همین طور هست؟

مسلما بازی کردن توی هوای خنک عمر کنسول رو بشدت زیاد میکنه مخصوصا تو فصل پاییز و زمستون که کافیه کنسول کنار پنجره باشه و گوشه پنجره رو تاز بذارید اونوقت کنسولتون بهترین شرایط رو برای کارکرد داره .در کل هر چه دمای محیط کمتر = عمر بیشتر کنسول

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
سلام به دوستان
خواستم بدونم شماره سریالی که روی جعبه هست کجاست؟ و چطور باید با شماره سریال روی دستگاه مقایسه کرد؟

mehrdadk-jam

کاربر سایت
Aug 15, 2008
59
از دوستان واقعا ممنونم بخاطر نظرات مستقلشون
خودم قصد دارم یه تاپیک جدید باز کنم برای مقایسه بازی ها ی PC و Xbox360;)

من مقاله ام رو جمع کردم (آلبته ناچیزه ولی جالبه)
حالا نمیتونم تاپیک بزنم چون هنوز 20 روز از ساخت IDایم نمیگذره:((
مدیران بگن چیکار کنم؟:confused:

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
من مقاله ام رو جمع کردم (آلبته ناچیزه ولی جالبه)
حالا نمیتونم تاپیک بزنم چون هنوز 20 روز از ساخت IDایم نمیگذره:((
مدیران بگن چیکار کنم؟:confused:
اگه بی مورد باشه قفل میشه.
حواست باشه.;)

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
سلام به دوستان
خواستم بدونم شماره سریالی که روی جعبه هست کجاست؟ و چطور باید با شماره سریال روی دستگاه مقایسه کرد؟
پشت جعبه نوشته.....
سریال دیگه رو هم پشت کنسول نوشته.....
چه جوری سریال گوشی و جعبه گوشی رو با هم مطابقت میدن؟ همونطوری شماره سریال دستگاه و جعبه رو با هم مطابقت میدن....

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
میخواستم ببینم این چیه و به کجای کنسول وصل میشه ؟ توی متعلقات الیتم بود
2q177a1.jpg

mehrdadk-jam

کاربر سایت
Aug 15, 2008
59
دوستان ایا Xbox360 یا هر کنسول دیگه ای برای تلویزیون های پلاسما ضرر دارن؟
همونطور که میدونید پلاسما بر خلاف LCD اشکال Burn Out دارن یعنی اگه یک تصویر ثابت برای یک مدت طولانی روی صفحه باشه تا ابد روی پیکسل های بخار فسفر حک میشه و باید پنل رو عوض کرد
کسی پلاسما داره؟

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
الان xbox360 رو چه درایو هایی هست و کدومشون کپی خور شده و کدومشون تولیدش متوقف شده؟
================
قیمت مدلهای مختلفxbox360 الان چنده تقریبی؟

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
الان xbox360 رو چه درایو هایی هست و کدومشون کپی خور شده و کدومشون تولیدش متوقف شده؟
================
قیمت مدلهای مختلفxbox360 الان چنده تقریبی؟
روی
لایت ان (هک نشده )
بنکیو
هیتاچی
سامسونگ
بقیه کپی شدندو تقریبا هر سه تولیدش متوقف شده

قیمت ها
الایت : 450 تا 600
ارکید : 400 به بالا
پریمیوم : 450 به بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟