راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

darren shan

کاربر سایت
Dec 10, 2007
79
نام
علیرضا
من دقيقا همين مونيتور رو دارم و باهاش بازي ميكنم.
فقط مونيتور من يكم كهنه شده و تصويرش يكم تاريكه، بجز اون تصويرش عاليه، ميدوني كه، از نظر كنتراست رنگ، رو اين مونيتور رنگ بهتري ميگيري تا مونيتور هاي LCD !

اره خیلی کیفیت تصویرش عالیه از رزولوشنش راضی هستی؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
میشه قیمتش رو هم بگید؟ممنون.
کیفیتش چطور میشه؟بد میشه؟
در ضمن ارزونترین xbox360 که میتونم بخرم چنده؟این اقا پیام که میگید کیه و چطور میشه ازش خرید کرد؟
ممنون میشم جواب بدید.
ایا باید مموری هم جداگونه بخرم یا رو کنسول هست؟

تبدیل مادگی-مادگی فکر نکنم بیشتر 3-4 هزار تومان باشه.
کابل VGA هم حدود 20-25 هست.
لینک تاپیک آقا پیام رو زیر همین نوشته میذارم.الایت PAL و پرمیوم J رو کپی خور شده میده 480.آرکید هم 350 میداد که تمام شد.
مدل آرکید مموری داره.الایت هارد 120 گیگابایتی داره.مدل پرمیوم هم هارد 20 گیگابایتی.

دوستان الان قیمت Xbox360 مدل Elite در دوبی چند هست؟
یکی از دوستام فردا بلیط برایه دوبی داره زیاد از کنسول سرش نمیشه .من بهش گفتم تاریخ MFR DATE رو پشته جعبه نیگا کنه اگه 2008 به بالا بود. کافیه...؟

قیمت الایت در دوبی 1599 درهم هست.
بله 2008 باشه کافیه.روی لیبلی که روش بارکد هست و سمت چپ جعبه کنسول هست،اگر عدد 175w هم دیده بشه مطمئن باشید که فالکون هست.

سلام بچه ها
بنظر شما این مانیتور برای بازی خوب هست؟
http://www.ciao.co.uk/Samsung_SyncMaster_153V__5800852
لطفا جوابمو بدین

این مانیتور کوچک هست.مطمئنا با همچین اندازه ای تصویر جالبی نخواهید داشت.

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
این مانیتور کوچک هست.مطمئنا با همچین اندازه ای تصویر جالبی نخواهید داشت.
اگه کابله VGAبگیرم تصویر روش ست میشه؟یعنی تصویر به اندازه ی همین 15 انیچ در میاد دیگه؟مثلا یکم از زیرشو ممکنه نشون نده یا کابل وی جی ای خود به خود مانیتورو با 360 SETمیکنه؟؟؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگه کابله VGAبگیرم تصویر روش ست میشه؟یعنی تصویر به اندازه ی همین 15 انیچ در میاد دیگه؟مثلا یکم از زیرشو ممکنه نشون نده یا کابل وی جی ای خود به خود مانیتورو با 360 SETمیکنه؟؟؟؟

اگر پشت خود مانیتور DVI یا آنالوگ باشه بله میشه و یا اگر نباشه با تبدیل مادگی-مادگی می تونید با داشتن کابل VGA تصویر رو بگیرید.
ممکنه تصویر فشرده و بی کیفیت بشه و این که 4 طرفش رو به طور درست نشون نده.
اگر Set نکنه باید تنظیم کنی.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اگر پشت خود مانیتور DVI یا آنالوگ باشه بله میشه و یا اگر نباشه با تبدیل مادگی-مادگی می تونید با داشتن کابل VGA تصویر رو بگیرید.
ممکنه تصویر فشرده و بی کیفیت بشه و این که 4 طرفش رو به طور درست نشون نده.
اگر Set نکنه باید تنظیم کنی.
پدرام جان، منظورت رو از این تبدیل مادگی به مادگی نمیفهمم !
مادگی به مادگیه چی ؟
وقتی مانیتور VGA میخوره، چه لزومی به تبدیل هست ؟!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان، منظورت رو از این تبدیل مادگی به مادگی نمیفهمم !
مادگی به مادگیه چی ؟
وقتی مانیتور VGA میخوره، چه لزومی به تبدیل هست ؟!

علیرضا منظورم رو اگر بالا رو خوب بخونی متوجه میشی.اگر نباشه(منظورم این بود که اگر پورت Analog نباشه که VGA بخوره).
تبدیل مادگی-مادگی اکثرا برای مانیتور های CRT استفاده میشه... ;)

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام خدمت دوستان
من يه ايكس باكس پرميم داشتم كه از بس سه چراغه شده سفارش يه دستگاه ايلايت و دادم آيا از اينكه اين دستگاه ديگه سه چراغه نشه خيالم راحت باشه يا نه اينهم كمي كار كنه باز سه چراغه مي شه . اگه سه چراغه نمي شه مي خوام بزارم تو كلوپ بچه ها بازي كنند . و در آخر كه براي سالم موندن چه كارهاي رو بايد براي كنسول انجام بدم .
با سپاس

waterstyler

کاربر سایت
Apr 29, 2008
24
سلام بین کسایی که xbox داشتن کسی هست که دستگاشو برا حداقل یک سال نگر داشته باشه و سه چراغه نشده باشه؟میخوام ببینم ارزش داره xbox بگیرم یا نه؟ مرسی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام خدمت دوستان
من يه ايكس باكس پرميم داشتم كه از بس سه چراغه شده سفارش يه دستگاه ايلايت و دادم آيا از اينكه اين دستگاه ديگه سه چراغه نشه خيالم راحت باشه يا نه اينهم كمي كار كنه باز سه چراغه مي شه . اگه سه چراغه نمي شه مي خوام بزارم تو كلوپ بچه ها بازي كنند . و در آخر كه براي سالم موندن چه كارهاي رو بايد براي كنسول انجام بدم .
با سپاس

الان مادربوردهای فالکون مشکل گرمایی خیلی توشون بهبود یافته.احتمال بروز مشکل خیلی کم شده.اما اگر می خوای توی کلوپ بازی بذاریش بهتر هست روش های Cooling مثل 12 ولت و SM روش انجام بشه که توی بخش تعمیرات XBox 360 می تونی آموزش هاشون رو ببینی.کلا برای سالم موندن روش های Cooling پیشنهاد میشه. ;)

سلام بین کسایی که xbox داشتن کسی هست که دستگاشو برا حداقل یک سال نگر داشته باشه و سه چراغه نشده باشه؟میخوام ببینم ارزش داره xbox بگیرم یا نه؟ مرسی

کاربر بوده توی همین سایت که بیشتر از 1 سال کنسول داشته.
الان دیگه مادربورد XBox 360 مثل قدیمی ها نیست که راحت 3 چراغ بده.تقریبا مشکل حل شده توش و شما نباید نگران باشید.می تونید 12 ولت کنید فن ها رو تا مشکل گرم شدن کنسول هم وجود نداشته باشه. ;)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان اول اینکه میخواستم لطف کنین و به غیر از ادرس جاهایی که اقا پدرام لطف کردن برای فروش 360 تو دبی دادن چندتا جای دیگه هم اگه سراغ دارین بگین میدونین که کرایه ها اونجا بالاست گفتم اگه چندتا جا باشه شاید یکیش نزدیک تر باشه به این اقواممون البته هنوز نرفته و جاش هم مشخص نیست ولی با لنج میرن به عنوان خدمه و هرجایی لنج ها می ایستن جای اقامتشونه دیگه:biggrin1: حالا بر همین اساس شما نزدیک ترین جا رو بگین
من چندتا سوال دارم واضح و صریح میخواستم جوابش رو بگیرم و کامل من این اولین بارمه که میخوام 360 بگیرم چندتا سوال کوچیک داشتم
تلویزیون ما سامسونگ hdtv ready هست 32 اینچ هم هست هم جای کابل hdmi داره هم جای کوپوننت داره سوال من اینه برای گرفتن صدای دالبی دیجیتال تو بازی که این نوع صدا رو پشتیبانی میکنه روی این تلویزیون چه چیزهایی لازمه دقیق بگین و بگین چی چی رو باید به چی بزنم و وصل کنم
برای گرفتم صدای دالبی دیجیتال رو اسپیکر میکرولب چه چیزهایی لازمه توضیحاتش مثل بالایی باشه
در مورد فرق اکانت های سیلور و گلد و احیانا اگه اکانت برنز هم وجود داره میخواستم بدونم و اینکه به چه دردی میخوره
در مورد پوینت های لایو که میفروشن میخواستم بدونم و اینکه به چه درد میخوره
درضمن دوستان به غیر از 12 ولت کردن که تازه گیا نکست جن فن رو فقط عوض میکنه و فن قوی میزاره که همون کار 12 ولت رو میکنه و گذاشتن اینتر کولر بهترین روش های کولینگ چیه؟این sm که اقا پدرام بالا گفت یعنی چی؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان اول اینکه میخواستم لطف کنین و به غیر از ادرس جاهایی که اقا پدرام لطف کردن برای فروش 360 تو دبی دادن چندتا جای دیگه هم اگه سراغ دارین بگین میدونین که کرایه ها اونجا بالاست گفتم اگه چندتا جا باشه شاید یکیش نزدیک تر باشه به این اقواممون البته هنوز نرفته و جاش هم مشخص نیست ولی با لنج میرن به عنوان خدمه و هرجایی لنج ها می ایستن جای اقامتشونه دیگه:biggrin1: حالا بر همین اساس شما نزدیک ترین جا رو بگین
من چندتا سوال دارم واضح و صریح میخواستم جوابش رو بگیرم و کامل من این اولین بارمه که میخوام 360 بگیرم چندتا سوال کوچیک داشتم
تلویزیون ما سامسونگ hdtv ready هست 32 اینچ هم هست هم جای کابل hdmi داره هم جای کوپوننت داره سوال من اینه برای گرفتن صدای دالبی دیجیتال تو بازی که این نوع صدا رو پشتیبانی میکنه روی این تلویزیون چه چیزهایی لازمه دقیق بگین و بگین چی چی رو باید به چی بزنم و وصل کنم
برای گرفتم صدای دالبی دیجیتال رو اسپیکر میکرولب چه چیزهایی لازمه توضیحاتش مثل بالایی باشه
در مورد فرق اکانت های سیلور و گلد و احیانا اگه اکانت برنز هم وجود داره میخواستم بدونم و اینکه به چه دردی میخوره
در مورد پوینت های لایو که میفروشن میخواستم بدونم و اینکه به چه درد میخوره

این نمایندگی های فروش XBox 360 توی امارات متحده عربی :

Code:
http://www.xbox.com/en-ae/hardware/buy/

اکانت Gold برای آنلاین بازی کردن استفاده میشه و به صورت Trial به مدت 1 ماه روی دستگاه هدیه داده میشه.این رو باید بخری.اما اکانت Silver برای گشت و گذار توی محیط XBox Live هست و مادام العمر روی دستگاه هست و Free هم هست.
مایکروسافت پوینت هم برای خرید از XBox Live Marketplace استفاده میشه.برای دانلود بازی ها،Theme ها و ... نیاز میشه. ;)

آرش-19

کاربر سایت
Jul 19, 2006
108
نام
آرش
سلام
فکر کنم به پای PS3 نشستن دیگه فایده نداره.
چند ماه پیش وقتی دوباره وسوسه شده بودم 360 بگیرم می گفتن که Elite کپی خور نشده !!!
حالا شاید من اشتباه فهمیده باشم .. به هر حال الان که این مدل کپی خور شده؟
بهترین انتخاب همین Elite هست دیگه؟
روش های Cooling مثل 12 ولت یا SM باید خودم رو کنسول پیاده کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر