راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من میخوام بگم برام از انور بیارند اگه (Format : PAL (UK Standard باشه خیلی بده؟ بازیهاش فرق داره؟

نمیشه عوضش کرد؟

کپی خور کردنش چقدر خرج داره؟

ممنون

هزینه کپی خور اگر BenQ باشه چیزی حدود 30000 تومان در میاد.اما اگر هیتاچی 79 باشه چیزی دور و بر 50000 تومان هست.اکثرا درایو ها BenQ هستن.
بعضی مواقع رجیون PAL بازیهاش زود میاد ولی بعضی مواقع هم دیرتر از 2 رجیون دیگه وارد بازار میشه.

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام یه سوال خیلی اماتورانه داشتم :p
من رفتم یه ترانس 110 به 220 بگیرم بعد هر جا گفتم از این ترانس دارین گفتن سه فیش یا دو فیش ! من گفتم نمی دونم بعد از چند ثانیه گفتن اها نداریم :cheesygri به زور یه جا پیدا کردم گفتم 500 w به بالا گفت باید وات دقیق رو بگی الان یه 1000 w دارم 45 تومن ! حالا اگه میشه یکی یه عکسی چیزی از این ترانس واسه من بزارین یا یه جایی بگین تا از اونجا بگیرم
ممنون

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
من رفتم یه ترانس 110 به 220 بگیرم بعد هر جا گفتم از این ترانس دارین گفتن سه فیش یا دو فیش ! من گفتم نمی دونم بعد از چند ثانیه گفتن اها نداریم :cheesygri به زور یه جا پیدا کردم گفتم 500 w به بالا گفت باید وات دقیق رو بگی الان یه 1000 w دارم 45 تومن ! حالا اگه میشه یکی یه عکسی چیزی از این ترانس واسه من بزارین یا یه جایی بگین تا از اونجا بگیرم
ممنون
برای کنسول شما کارت با یک 300 وات هم راه میوفته. عکسش هم چیزی نیست! یه جعبه مانند آهنی سنگین ( حدودا 5 کیلو :D ) اگر هم میخوای در آینده چیزی بهش وصل کنی یه 500 وات بگیر.
من خودم از فتحی ( توچخونه، لباف ) گرفتم. 500 وات 25,000 تومان...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من میدونم برداشته شده من میخواست فرق بین lunch با اون دو تا رو از زوایای مختلف ببینم :blushing:

توی همون تاپیک مقایسه مادربورد ها به همه شکل انجام شده.
ممنون

شما ترانس رو سعی کن بین 500 تا 700 وات بگیری.من خودم هم 1000 وات دارم اما می ترسم بگم 1000 وات بخری هم خودت هم دستگاه منفجر بشید من هم قاتل بشم... :biggrin1:
اگر میگن 500 وات یا بالاتر بخرید چون نصف قدرتش بیخودی هست و مثلا همون 500 وات ممکنه به اندازه 300 وات برات کار کنه.برای همین سعی کن 500 تا 700 باشه.
برای کنسول شما کارت با یک 300 وات هم راه میوفته. عکسش هم چیزی نیست! یه جعبه مانند آهنی سنگین ( حدودا 5 کیلو :D ) اگر هم میخوای در آینده چیزی بهش وصل کنی یه 500 وات بگیر.
من خودم از فتحی ( توچخونه، لباف ) گرفتم. 500 وات 25,000 تومان...

500 وات نصف قدرتش الکی هست.برای همین این اندازه به بالا پیشنهاد میشه.

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
ميخوام 360 الايت بخرم ميخوام بدونم چه جوري ميشه تشخيص داد كه دستهاش اصلي هست و در كل بگيد كه چه مشخصاتي هست كه بشه فهميد كه دستگاه اصل يا نيست؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
METALGEAR74
ميخوام 360 الايت بخرم ميخوام بدونم چه جوري ميشه تشخيص داد كه دستهاش اصلي هست و در كل بگيد كه چه مشخصاتي هست كه بشه فهميد كه دستگاه اصل يا نيست؟
شکل یا علامت خاصی نداره. باید دسته اصلی رو ببینی و اون رو ملاک قرار بدی.
کنسول قلابی هم نداریم :D.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

با اجازه فریدون... :blushing:

دسته هایی که توی جعبه کنسول XBox 360 Elite هستن که اصلی یا به اصطلاح شرکتی هستن.در ضمن الان دسته های Elite توی بازار هم اکثرا درجه 1 هستن.اگر می خوای 100% جنس خوب باشه به آقا پیام بگو برات از دوبی دسته های بقولا اصلی بیاره.

Mamad_Javad

کاربر سایت
Jun 30, 2007
108
بینهایت ممنون از راهنماییتون

------------------------------------------

میشه بگید از کدوم نوع و به چه قیمتی بخرم بهتره؟ به چه مشخصاتی توجه کنم؟

ممنون/:biggrin1:

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD

انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)

ميشه روي هارد 360 بازيها شو نصب كرد ؟وآيا سي دي هاي كنسول قبلي رو ساپورت ميكنه
خير رو هارد نميشه ! اگه منظورتون XBOX1 هست ، بله ميشه ، اما يه دردسر هايي داره مثلا يه تغييراتي بايد در ايميج بازي داده بشه بعد اگه داريو بازي DVD5 ساپورت نكنه بايد رو DVD9 رايت كرد

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

بهترین مدل الایت هست از نظر امکانات.بعدش هم Premium و Halo3 Special Edition خوب هستن.اما اگر پول داری حتما الایت بخر.قیمتش بین 600 تا 620 بخری خوب هست.

این بررسی تمامی مدل هاش هست :

9kxi12.jpg

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
اگه میشه این جدول را برای ps3 هم در قسمت مربوطه قرار بده چون جدول کاملی است و تقریبا راهنمای مناسبی است.
پ.ن: منظورم بخش راهنمایی برای خرید ps3 بود.

Mamad_Javad

کاربر سایت
Jun 30, 2007
108
ممنون/

نظرتون در مورد Arcade چیه؟! قیمتش در ایران چنده!؟

اون یکی ها 20 گیگ هارد دارند ولی این نداره! میشه یکم از کاربرد های هارد در 360 توضیح بدید.

ببخشید من خیلی آماتورم!

یا حق...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر